Opinie o Roof Control Łukasz Goniewicz w Kolbark

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Roof Control Łukasz Goniewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Roof Control Łukasz Goniewicz o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roof Control Łukasz Goniewicz w Kolbark

Dom Lux Nowy wpis

Dzień dobry, Super firma. Szybko wykonana robota ale przede wszystkim skutecznie.

Colma Nowy wpis

Polecam!

Rubicon Nowy wpis

Polecam !

Danuta Nowy wpis

Wszystko na najwyższym poziomie -opinia rzeczoznawcy pomogła w odzyskaniu pieniędzy za niewłaściwie wykonany dach

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Roof Control Łukasz Goniewicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
PKB

Dzień dobry, Właściciel zna się perfekcyjnie na wykonawstwie. Jeżeli macie przeciek lub chcecie zweryfikować poprawność wykonania prac to polecam firmę. Po wizycie udało się ustalić przyczynę przecieku a nie jedna firma już była i nic nie udało się im ustalić. Tylko i wyłącznie Roof Control. Wykonują pomiar szczelności ale przede wszystkim znają się na montażu dachów płaskich.

Paweł radzik

To (usunięte przez administratora) chodzi po dachu i szpikulce wbija a później mówi że cieknie i za usługę bierze 5000 tys

@Paweł radzik

Dzień dobry, Panie Pawle, dach został przez Pana wykonany niezgodnie z dokumentacją techniczną(brak zamontowanej paroizolacji), wpusty dachowe zostały zamontowane nieprawidłowo(uszczelki w nieodpowiednim miejscu). Prace zostały zlecenie Naszej firmie przez inwestora, a Pan jako firma świadcząca usługi dla tego inwestora powinien wykonać swój zakres zgodnie z technologią i dokumentacją techniczną. Tak też nie było. Rozumiem po części Pana rozgoryczenie, bo w konsekwencji Naszych prac i ujawnieniu rażących nieprawidłowości, musiał Pan wykonać cały dach na nowo. Jednak jest to wyłącznie Pana wina. Jeżeli nie ma się dostatecznej wiedzy w montażu hydroizolacji, sugerujemy tego zakresu prac nie wykonywać, a nie siać nieprawidłowych informacji. Nikt nie zleca Nam prac, gdy tego nie potrzebuje, gdy dach jest szczelny.

Dom MMM

Firma godna polecenia!