Opinie o Rood-Drew Grzegorz Polak w Białka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rood-Drew Grzegorz Polak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rood-Drew Grzegorz Polak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rood-Drew Grzegorz Polak w Białka

Julia wawreniuk.

Polecam pracę w rood drew. Ja osobiście jestem zadowolona. A to że kogoś zwolnili i wypisuje głupoty to powiem jedno. Trzeba było pracować!

Miki Nowy wpis
@Julia wawreniuk.

Nie zgadzam się z Panią też pracowałem w tej firmie zero pomocy wszyscy tylko potrafią się drzeć po sobie szczególnie taki jeden kierowca wszystko wie najlepiej, firma bez możliwości rozwoju zawodowego

Pracownik3 Nowy wpis

Miałem okazje pracować na stanowisku magazyniera, niestety ze wzgledów prywatnych musiałem zrezygnować. Praca jak najbardziej przyjemna, nie ma problemów z wypłatami. Można się bez problemu dogadać, ale trzeba byc uczciwym w pracy, co chyba jest normalne. Moim zdaniem prace można polecić

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Rood-Drew Grzegorz Polak? Pojawiło się ogłoszenie na Praca.gov.pl 4 stycznia

Mily gosc 2023 Nowy wpis

Mialem zaszczyt chwile popracowac w tej jakze wspanialej firmie oczywiscie w cudzyslowiu.Nie chce sie za bardzo rozpisywac i kogokolwiek obrazac ale ludzie zarzadzajacy firma sa naprawde jakby nie z tej ziemi i nie wiedzieli co robia i gdzie sa zachowuja sie zawsze jakby wstali lewa noga i do kazdego maja pretensje z byle powodu.A jezeli chodzi o kolezenstwo w zespole to jest go absolutny brak jakakolwiek pomoc zerowa raczej tylko proba wygryzienia kogos zeby czasem nie stac sie lepszym od tej osoby.Jest taki pewien kierowca imienia z grzecznosci nie podam bardzo sympatyczny i mily kolega ktory mysli ze jest kierownikiem magazynu i wszystko wie najlepiej no ale coz okazalo sie ze lubi robic duzo zlego za plecam i nie rozumie ze nowy pracownik potrzebuje pomocy a nie laski i donoszenia.Ogolnie kto co lubi ale ja osobiscie nie polecam tej firmy....a w szczegolnosci prosze omijac stanowisko magazynier,kierowca.

Czy kandydat na stanowisko Oferta pracy stolarz w firmie Rood-Drew Grzegorz Polak ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy w firmie Rood-Drew Grzegorz Polak występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Fizyczny?

Andrzej1989

Firma do widzenia rozum omijać z daleka po wypłatę trzeba stać w kolejce jak murzynek bamboo a ogólnie syf,kiła i mogiła .Nie polecam szkoda się rozpisywać przeważnie ktoś tam popracuje tydzien lub dwa i ucieka gdzie (usunięte przez administratora) rośnie.Pseudo kierownicy mają zero tollerancji i empati do nowych pracowników szczególnie pani Ewa.Z bo rodo........nie szanowanie pracowników i ich praw jednym słowem (usunięte przez administratora)......

Pracował ktoś z Was jako Kierowca w Rood-Drew Grzegorz Polak? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Kmicic

Połowa wypłaty legalnie na konto, druga do ręki. Rotacja pracowników jakiej nie widziałem. Omijać z daleka, i ostrzegać innych. Ja zostałem okłamany i straciłem czas.

Mordeczka
@Kmicic

Jak z wypłatami i pracą? Wypłacalni? Można dobrze zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Rood-Drew Grzegorz Polak - Białka

• Jak się pracuje w Rood-Drew Grzegorz Polak?

Zobacz opinie na temat firmy Rood-Drew Grzegorz Polak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rood-Drew Grzegorz Polak?

Rood-Drew Grzegorz Polak
  • 650