Opinie o Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak w Półrzeczki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak w Półrzeczki

justyna Nowy wpis

Mogę polecić tą firmę każdemu wykończenie domu przebiegło szybko i sprawnie ,jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie ,jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z jakości wykonania -słowności i ceny końcowej .POLECAM bo warto

Czy nowo zatrudnione osoby w Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Tak

robert Nowy wpis

tak ja dostałem od pierwszego dnia umowe

Czy można liczyć w Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak na prywatną opiekę medyczną?

Edyta Nowak

Firma godna polecenia wykonanie super Właściciel bardzo sympatyczny słowny.profesjonalista od pierwszego dnia widziałam że dokładność w wykonywaniu pracy jest pierszorzedna. Życzę każdemu aby trafił na takiego super wykonawcę

wnuczek Nowy wpis
@Edyta Nowak

u mnie tez ten pan robił wszystko super jestem mega zadowolony.,i polecam każdemu kto chce robić remont domu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jak długo trwa proces awansu w Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak?

Jarek Błaszczak

Firma niekompetentna , nieterminowa , a właściciel arogancki typ

Fatal

Firma niesłowna , nieterminowa , ciężki kontakt z właścicielem , w myśl zasady , jak się nie podoba to proszę gitary nie zawracać

Gabriela
@Fatal

No widzę, że wiązanka negatywów to spora od Ciebie dla nich jest. Ale może opowiesz co dokładnie Cię z nimi spotkało, że tyle złych cech się doszukałeś u nich?

Krzysztof

Firma godna polecenia .Jakość wykonania super, rzetelność dokładność. Polecam każdemu współpracować z tą firmą.

Agata
@Krzysztof

A jak z ceną za usługi? Bardzo się różnią od konkurencyjnych firm?

Grażyna
@Krzysztof

Piszesz, że jakoś wykonania usługi super, a co z materiałami? Czy firma też bierze na siebie załatwienie materiałów, czy to klient sam robi? Jeśli firma, to jaka jest tych materiałów jakość?

Maria

Jestesmy z mezem mega zadowoleni. Firma godna polecenia ;wykonanie super , szybko i fachowo. Wspolpraca z panem Romanem to czysta przyjemnosc. Dziekujemy !

Agata
@Maria

Szybko to znaczy ile:)? I jaka usługa?

Edyta

Bardzo bym prosiła o numer tel.do tego pana bo nigdzie tutaj nie widzę. Dziekuje

@Edyta

Podaję numer tego pana TEL.668958526 To jest Esteta i Profesjonalista

Jacek&Iwona

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania, wszystko pięknie zrobione bez jakich kolwiek zastrzeżeń. Polecam Pana Romana.Firma godna zaufania.

Joanna

Super firma godna polecenia .fachowe wykonanie szybko sprawnie i solidnie

Krystyna

Firma godna polecenia jestem bardzo zadowolona z wykonania

Zostaw merytoryczną opinię o Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak - Półrzeczki

Rimix Usługi Ogólnobudowlane Roman Majchrzak