Opinie o Tadeusz Żegocki Usługi Zegarmistrzowskie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tadeusz Żegocki Usługi Zegarmistrzowskie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tadeusz Żegocki Usługi Zegarmistrzowskie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Żegocki Usługi Zegarmistrzowskie w Warszawa

Ciekaw byłbym potencjalnych zarobków skoro szkło wymieniało się ze dwa lata temu u Pana za dyszkę. Podczas szukania pracy w swojej okolicy zauważyłem, że Pan swoje usługi świadczy od w sumie już ponad 30stu lat. Czy możliwe jest przy tym zatrudnienie się do przyuczenia?

Adam Nowy wpis

nowe szkło za 10 zł od ręki

Plemo Nowy wpis

Na Śródmieściu proponowali mi za naprawę Orienta 350 zł a ten zegarmistrz zrobił to za 50 zł a przyczyna była zupełnie inna

Maria Nowy wpis
@Plemo

O kurcze to faktycznie się opłacało. :o A co tak właściwie było nie tak?

Maria

Troszkę nieprzyjemna sytuacja pojawiła się na forum odnośnie zegarka i tej akcji z reklamacją. Ktoś jak widać jednak broni Pana Zegarmistrza w tej sprawie. Zastanawiam się czy Pan zatrudnia czasami kogoś do pomocy u siebie? Ciekawa jestem jak się z nim współpracuje, bo może taka opinia pokazałaby prawdę? Jeżeli ktoś pracował u niego to mógłby powiedzieć coś więcej?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tadeusz Żegocki Usługi Zegarmistrzowskie? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Przemek Siara

Polecam

Grzelak

co do wpisu pana Petera to znając tego zegarmistrza osobiście nie potrafię w to uwierzyć. Peter nie mógł się zdecydować czy to chińskie zamówienie na zegarki firmy, która NIE istnieje ma mechanizm szwajcarski czy japoński więc napisał "szwajcarsko japoński" (usunięte przez administratora) mowa o tym zegarku? pamiątka po rodzicach produkowana na zamówienie w chinach od roku 2013? Korzystam z usług tego zegarmistrza od lat, na wizytówce jest napisane gwarancja uczciwości i tak też jest. Dokonał na moje zlecenie kilku napraw, których inni zegarmistrzowie się nie podjęli. A Pan Peter niech się zastanowi czy go rodzice nie zrobili w bambuko dając pamiątkę, bo zegarek o którym pisze to sprzedawana przez cyganów kompozytowa podróba, która nie posiada nawet swojego odpowiednika w oryginale. zapraszam na stronę producenta tego zegarka: www.francois-guillaume.com ups nie istnieje

Pioter

Uważajcie na tego zegarmistrza i omijajcie go szerokim łukiem! Pan mający się za zegarmistrza jest niestety nieuczciwy i nie zna się na robocie. Popsuł mi zegarek Francis Guillaume Bermuda White - pamiątka od rodziców. Miał naprawić małą wskazówkę 24h na cyferblacie, bo odpadła, a przy okazji popsuł dwa przełączniki - od zmiany datomierza i od zmiany miesięcy oraz uszkodził mechanizm automatycznej zmiany daty po minięciu północy. Dodatkowo był na tyle niezdarny, że przykleił tak wskazówkę godzinową 24h (tą, którą miał naprawić) , że dzień tygodnia przeskakuje po minięciu cyfry 12, a nie 24! Jest na tyle bezczelny, że wmawiał żonie, że dobrze działa i że tak ma być, że dzień przeskakuje po pierwszej (no jest pierwsza i jest trzynasta na skali 24h - wskazałeś godz. 13-stą, a nie 1-szą geniuszu), bo to chińska podróbka. Kłamie w żywe oczy! Pan straszy sądami, że ktoś coś chce wyłudzać, a my tylko chcieliśmy zareklamować usługę i żeby poprawił to co sknocił. Dodatkowo, jeśli po źle wykonanej robocie mistrz powie wam, że to chińska podróbka to wiedzcie, że możecie już stamtąd wyjść i nic nie osiągnięcie. Żona wzywała policję ale nic to nie dało. Panowie robili co mogli pan był nieugięty i paranoicznie zacierał ręce, że pozwie nas do sądu - obłęd! Przy policji wszystkiego się wyparł odwracając kota ogonem. Dodatkowo mówił, że jesteśmy nie pierwszymi, którzy chcą go oszukać. Żona została wyzwana od (usunięte przez administratora) kłamczuch i lewaków. Zostaje droga cywilno prawna za źle wykonaną usługę, której doprosić się nie dało żeby poprawił. Dla autentyczności tej opinii podaje adres e-mail st_partyzant@o2.pl, z którego mogę przesłać filmik jak z początku miły pan naprawił wskazówkę zegarka. Zegarmistrz wypisał na wizytówce swoją usługę - ale uwaga - po interwencji policji w sprawie paragonu. Jesteśmy zażenowani, że spotkaliśmy tak nieuczciwego usługodawcę i zostaliśmy potraktowani podczas reklamacji jak (usunięte przez administratora) chcący wyłudzić pieniądze. Usługa kosztowała 20 zł, a wymagała wyjęcia mechanizmu i dostania się do cyferblatu od przodu - chyba już wiem czemu tak tanio. Nie zmienia to faktu, że ja mam nie sprawy zegarek. Miałem go od 2014r .- automat, mechanizm szwajcarsko japoński - nigdy mnie nie zawiódł.

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Żegocki Usługi Zegarmistrzowskie - Warszawa

Tadeusz Żegocki Usługi Zegarmistrzowskie
  • Erazma Ciołka 29/31