Opinie o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opole

Baśka

Super! A czy są możliwe jakieś wewnętrzne awanse? Można po podniesieniu kwalifikacji zmienić stanowisko i liczyć na jakąś podwyżkę?

Polecam!!! Ośrodek medyczny zatrudnia wykwalifikowany personel, który doskonale radzi sobie z różnorodnymi przypadkami medycznymi. Lekarze, pielęgniarki i personel pomocniczy są odpowiednio przeszkoleni, kompetentni i uprzejmi w swoim działaniu. :)

Dorota
@Anna

A skąd pewność, że są odpowiednio przeszkoleni ? Czy to oznacza, że zatrudniają tutaj tylko osoby doświadczone? Ktoś coś wie?

Iga

Ośrodek zatrudnia wykwalifikowany personel, który doskonale radzi sobie z różnorodnymi przypadkami medycznymi. Lekarze, pielęgniarki i personel pomocniczy są odpowiednio przeszkoleni, kompetentni i uprzejmi w swoim działaniu. Bardzo polecam kazdemu

Dominika
@Iga

Czy to znaczy że pośród personelu nie ma za bardzo rotacji? Szukam miejsca gdzie mogłabym wysłać swoje cv, ale czy tu mozna skoro mają już taką dobrze zgraną ekipę? W ogóle umowy jakieś na stałe się tu dostaje?

Karina

Personel medyczny w tym ośrodku jest niezwykle kompetentny, empatyczny i troszczy się o dobro pacjentów. Lekarze, pielęgniarki i inni pracownicy medyczni są dobrze wykwalifikowani i zawsze gotowi, aby udzielić pomocy i odpowiedzieć na pytania.

Firma Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin szukała nowego pracownika na stanowisko Pielęgniarka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Bardzo dziękuję za fachowe podejście. Super profesjonaliści.

Aleksandra

Wiesz może czy da się pracować na część etatu? Idzie tą pracę pogodzić ze studiami? Czy grafik jest na tyle elastyczny żeby dało radę pracować i studiować?

Olek

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji?

@Olek

Na pieniądze nie narzekam, warunki mi pasują i nie zamierzam na razie zmieniać pracy.

leo
@Olek

jest ok, praca jak praca

Marco
@Olek

Hmmm, no pracujemy normalnie tak jak pracowaliśmy. Warunki się nie zmieniły. Opóźnień w wypłatach nie ma.

@Olek

dobre podejscie do pracownikow, umowa ok

Paulina
@Olek

MI praca tutaj jak najbardziej odpowiada. Nie ma czepialskich ludzi, akurat trafiłam na zgrany zespół.

Dominika
@Olek

Mimo że już tam nie pracuje to uważam, że tak. Płacą pieniądze zgodnie z tym co na umowie.

Gatti
@Olek

Jak dla mnie jak najbardziej można polecić. Dobre warunki.

Miki
@Olek

Pracuje już tutaj długo I warunki są tak samo dobre co d pracy jak wczensiej

ok
@Olek

warunki są dobre, nie ma powodów do narzekania

ok
@Olek

jest w porządku, pracy sporo ale idzie wszystko ogarnąć, płacą zgodnie z umową, nie ma opóźnień w wypłatach

Daga
@Olek

Kto pracuje lub pracował to wie jak jest. Warunki pracy są ok.

Daria
@Olek

dobra opcja bo i praca i kasa w porządku

@Daria

O coś więcej o tej kasie?

Ok
@Olek

Śmiało. W tych zakręconych czasach warto doceniać taką pracę.

@Olek

Dobre warunki, jasno określone obowiązki.

Oki
@Olek

Ja jestem zadowolona bo warunki są dobre dla pracowników.

Damni
@Olek

Pracowałem i warunki są dobre. Ekipa zgrana, dużej rotacji nie ma.

M.
@Olek

Jako miejsce pracy zdecydowanie mogę ocenić pozytywnie. Dobra ekipa i dobre zarobki.

Aleksandra
@M.

Dużo osób pracuje? Można się zatrudnić tylko na pół etatu? Zastanawiam się też czy grafik byłby na tyle elastyczny że dałoby się pogodzić pracę ze studiami

Justyna

Witam. Moja babcia jest podopieczną ośrodka pod opieką doktora Judy, ponieważ choruje a ja na codzień nie dałabym rady się nią zająć. Ma tutaj fachową opiekę 24/7, bardzo sobie to miejsce chwali. Dziękuję całemu personelowi za zaangażowanie i okazane serce.

Ok

Praca mi odpowiada. Określony zakres obowiązków, człowiek wie co ma robić. Z pieniędzmi problemów nie ma, płatne zgodnie z warunkami umowy.

Dbają o pacjentów, cały personel profesjonalny, ale też taki ludzkie podejście. Polecam!

Teresa

Ze względu na opieke czy na pracę? Jeśli na pracę to będe wdzięczna za opinie. Na jakim jesteś stanowisku? Warto próbować? Ja się nadaje na opiekunkę, to moje powołanie.

Iwona

Świetna, całodobowa opieka. Personel odpowiedzialny i bardzo rzetelnie wypełniający obowiązki wobec potrzebujących. Polecam to miejsce

hambi

dobra praca na porządnych warunkach, moim zdaniem jest ok i mogę polecić

Jolanta

Całodobowa opieka dla najbardziej potrzebujących. Jeśli ktoś nie ma możliwości by zająć się bliską osobą sam, polecam to miejsce.

Hania

Dla mnie najlepsi i to zdecydowanie!

Dorota

Mama przebywała w Ośrodku w ostatnich miesiącach życia, gdy pojawiły się przerzuty i nie było ratunku. Miała tutaj fachową opiekę 24/7. Dziękuję całemu personelowi za zaangażowanie i okazane serce.

Świetne miejsce, profesjonalna opieka, dobre miejsce dla osób starszych

Sara

Ośrodek jest moim zdaniem najlepszy w swoim fachu. Skrupulatna pomoc i okazanie wsparcia, jestem bardzo wdzięczna.

Bożena

Wszyscy lekarze z którymi miałam przyjemność mieć kontakt podchodzili do pacjenta z życzliwością a przede wszystkim pełnym profesjonalizmem.

Kamila

Dziękuję za pomoc i profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin - Opole

• Jak się pracuje w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin?

Zobacz opinie na temat firmy Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 97 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin
  • Kazimierza Pużaka 11