Opinie o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opole

O co chodzi z tym, że w ofercie pracy na stanowisko asystentka managera wielkimi literami podali, że trzeba mieć odporność na stres. Dlaczego to takie ważne? To chyba nie jest posada, gdzie ma się kontakt z pacjentami? Co tu jest takiego stresującego? Tak trudne są obowiązki, czy współpracownicy??

Profesjonalizm lekarzy specjalistów i poświęcony czas pacjentowi w tego typu chorobach ma ogromne znaczenie dla psychiki. Doceniam i polecam

Jacek

Personel, opieka i wszystko inne zasługuje na pochwałę.

Daga

Widzę, że klienci są zadowoleni z usług firmy. A jak pracownicy? Pojawiły się również pozytywne komentarze z ich strony, lecz już jakiś czas temu. Dajcie znać, na co zwracają uwagę podczas zatrudniania pracowników, a dokładniej lekarzy? Bo czytam, że pracują tu sami specjaliści, profesjonaliści. Czy faktycznie tak jest i rekrutacja nie jest taka prosta, jak się wydaje? Będę składać CV, dajcie znać.

Firma Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin szukała nowego pracownika na stanowisko Pielęgniarka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Patrycja

Dziękuję za fachowa opiekę i profesjonalizm.

Assti

Pieniądze zawsze są na czas. Nie muszę sprawdzać stanu konta w dniu kiedy wypłata ma wpłynąć, bo wiem że wpłynie.

Czy Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin ma ściśle ustalone godziny pracy?

Seevu

Bardzo polecam Ośrodek Samarytanin. Profesjonalna i stała opieka, dobre podejście do pacjenta.

Chciałam wejść w ogłoszenie na pielęgniarkę a tam nic nie ma, strona mi się taka ogólna pojawiła. To nie potrzebują już czy coś po prostu nie działa? Jeśli jednak szukają to chciałabym wiedzieć, jak dyżury się przedstawiają.

Lappi

Bardzo odpowiedzialny i wykwalifikowany personel. Dużo im zawdzięczam, przede wszystkim szybkości w wykryciu choroby i przebiegu leczenia.

Eryk

Bardzo rzetelny ośrodek, profesjonalne podejście do pacjenta i za to też pragnę załodze podziękować.

Co to za system Lab-bit? Bo widziałam że Sekretarka medyczna ma pracować na tym systemie. To jest system do rejestracji pacjentów, zbierania płatności, rezerwacji terminów? Wiecie? To jest ich indywidualny wewnętrzny system? I wiecie jak szkolenie wstępne wygląda, teoretyczny kurs z książki czy praktyczne przeszkolenie?

zatroskany

Nie wiem czy czytam o jakiś innych ludziach, czy innym hospicjum ale wiem swoje: kłamstwo i obłuda. Przy lekarzach personel milutki, ale gdy znajdą się sam na sam, to tak jakby pacjent im przeszkadzał.Obsługa zdenerwowana gdy się ich wzywa, widocznie przerywa się im czas odpoczynku...pacjent pozostawiony sam sobie. Wspomnę o posiłkach, które są NIEJADALNE!!!. Ot prawda o wspaniałym! hospicjum!

Dopiero co pojawiła się oferta pracy dla pielęgniarki. W ogłoszeniu podane są kwoty 70-80 za h w zależności od rodzaju umowy. Interesuje mnie wyłącznie umowa o pracę, podpowiecie jakich zarobków msc się spodziewać? Zmiany faktycznie można dostosować pod siebie? Podane jest w ogłoszeniu, że jest taka możliwość.

Romek

Nie mogłem sobie wyobrazić lepszej opieki i wsparcia w tak trudnym czasie. Personel był niesamowicie empatyczny i pomocny od początku do końca.

Justyna

W ciągu całego czasu, kiedy mój dziadek przebywał w ośrodku "Samarytanin", byliśmy świadkami niczym nieskrępowanej troski, profesjonalizmu i poświęcenia personelu. Zarówno pielęgniarki, jak i personel pomocniczy traktowali każdego z pensjonariuszy z wielkim szacunkiem, dbając o ich komfort i samopoczucie. Było dla nas ogromnym pocieszeniem wiedzieć, że nasi bliscy są w tak dobrych rękach.

Julia

Jak oceniacie obecne warunki pracy? Jak z umową? Wypłatami? Atmosferą w pracy? Zakresem obowiązków?

Aneczka
@Julia

Hej, też jestem ciekawa. Co do atmosfery to ja mam pytanie, czy są tu imprezy firmowe? Są jakieś imprezki integracyjne aby zbudować fajną atmosferę??

Dają dobre warunki umowy, płacą na czas, trzymają się ustaleń.

Julia
@Kasia

Widzę ofertę na stanowisko pielęgniarki na Oddziale Medycyny Paliatywnej. Możesz coś więcej powiedzieć? Pracowałaś właśnie na tym stanowisku?

Baśka

Zaintrygowała mnie oferta pracy dla Asystentki managera. Co prawda rekrutacja skończyła się 10 miesięcy temu ale i tak zamierzam spróbować. Widełki podane w ogłoszeniu to 3,5-6,5 tysiąca. Spora rozbieżność. Jakie realne zarobki na start? Bliżej dolnej czy górnej prawnicy? Dochodzą do tego jeszcze premie albo jakieś fajne dodatki w formie benefitów?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin - Opole

• Jak się pracuje w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin?

Zobacz opinie na temat firmy Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 97 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cezary Juda Ośrodek Medyczny Samarytanin
  • Kazimierza Pużaka 11