Opinie o Auto Elektronik Marek Paździerz w Szczukowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Auto Elektronik Marek Paździerz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Elektronik Marek Paździerz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Elektronik Marek Paździerz w Szczukowice

Jaknietoon Nowy wpis

To jest żart a nie warsztat. O czym tu mówić... Dziwi mnie tylko takie zainteresowanie na tej stronie. Widać tylko że jest mnóstwo negatywnych opinii co jest sama prawda. Mam przykre doświadczenia związane z tym miejscem. Diagnoza nie sprawdzona auto jeszcze w gorszym stanie niż było. Żenada. Jeszcze ceny (usunięte przez administratora)wie skąd i za co. Za zj....nie auto (usunięte przez administratora)

Emilia

Czy ten pan zatrudnia jakichkolwiek pracowników? Czy wszystko robi sam? Jak tam byliście to widzieliście kogoś oprócz niego? Pytam a w sumie dokładniej to szukam miejsca na praktyki dla syna

Ralf
@Emilia

Lepiej nie. Niczego się tam nie nauczy ????

@Ralf

Dlaczego tak uważasz że niczego się nie nauczy człowiek w tej firmie?

Yu
@Emilia

Ponieważ szef nie posiada kompletnie żadnej wiedzy. Więc czego się ma tam nauczyć młody człowiek ? Zamiatania ???. Są w okolicy inne lepsze warsztaty. Nie wiem skąd zainteresowanie tym. Tym bardziej po opiniach widać jakie klienci zdanie mają na temat warsztatu i umiejętności .

Iwona Nowy wpis
@Yu

A mechanicy też bez wiedzy czy coś tam ogarniają?

Fff Nowy wpis
@Iwona

Jak miałem okazję tam być to pracownik jest ogarnięty. Posiada jakąś wiedzę. Natomiast szef nie panuje nad nim. Robi co chce jak chce i kiedy chce. Widok przykry i rzadko spotykany. Być może dlatego że to nie jest profesjonalny warsztat tylko warsztat po godzinach

Qmn Nowy wpis
@Emilia

Aktualizacja. Na dzień 24.06.2022. ten pan pracuje sam. Pracownik odszedł.

Czy warsztat jeszcze działa ? Czy jest oferta pracy ?

Rozbawiona

Wróciłam w niezłym nastroju . A dokładniej gdy zobaczyłam pseudo certyfikaty na ścianie. Haha ???????????????? co za hipokryta. Przecież on nic nie umie!!!

@Rozbawiona

Skąd masz pewność, że nie są to prawdziwe certyfikaty? Sprawdziłaś to jakoś?

Q
@Emilia

Moze i prawdziwe ale brak wiedzy totalny. Więc po co wiszą. Chyba po to żeby napędzać stada glupoli żeby przyjeżdżali tracili czas i pieniądze a pomocy żadnej.

Elżbieta
@Q

No jakby nie patrzeć tak działa marketing. Pomocy żadnej mówisz? Rozumiem, że jakieś przykre doświadczenie z nimi masz, opowiesz?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Auto Elektronik Marek Paździerz? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Review

Oddawanie tam auta nie ma sensu . Podobno rzadko kiedy jest dobra diagnoza. No chyba że chodzi o wymianę żarówki.

@Review

podobno? to skąd masz takie informacje? bo chyba w takim razie nie z autopsji...

Klientka
@Emilia

Przedstaw zalety tej firmy? Jak z cenami i obsługa ?

Stary

Znam go od bardzo dawna. Dobry chłopak. Jeżdżę tam często bo najbliżej. Tyle pochwal. Co do jakości to taka sobie ...

Renata
@Stary

A to jakiś młody człowiek? Bo dużo osób narzeka na jakość... może się jeszcze poprawi :) W końcu człowiek uczy się całe życie. Uczy i doskonali.

Cycu

Dajcie już spokój. Jest bardzo słaby i na dodatek bardzo drogi. Tyle wystarczy.

Artur
@Cycu

Co w Twojej ocenie jest tam takiego słabego? Bo w sumie nie wiem, czy odnosisz się do jakości jego usług czy do pracy. Tak w ogóle to chcę wiedzieć, czy dużo osób jest tam zatrudnionych? Ciekawe, czy trudno by było tam się dostać.

Cycu
@Artur

Raczej do jakości i do cen.

Bożena
@Cycu

A porównywałeś do obecnych cen konkurencji? Sama często ostatnio łapie się na tym że myślę że ktoś ma drogo a okazuje się że cała branża ceny podnosi.

Furiat

Ta stodoła czy co to wogole jest nie powinno być nawet nazywane warsztatem. A zawartość tego miejsca to (usunięte przez administratora) I jeszcze ta irytująca starsza pani.. nie wiem kto to... Ale strasznie się panoszy i przeszkadza w niby pracy panu "mechanikowi" . Myślałem że widziałem już duzo. .. (usunięte przez administratora) przez dużo SZ

Emerytka

Popieram poniższa opinie. Brak elementarnej wiedzy i niechlujność na każdym kroku. Ceny zawyżane. Czekałam 3 godziny na prostą naprawę ponieważ "szef" musiał przejrzeć internet. Szkoda czasu i pieniędzy

@Emerytka

A co pani myślała pani że każdy ma wszystko wiedzieć jak pani robi ciasto to pani je umie czy patrzy w przepiss to jest to samo

Hhhh

Śmieszne. Nie polecam

Ebu
@Ty

Jak pan nie wie to nich się pan zajmie czymś innym. Przyjeżdżam i oczekuje pełnej fachowości. Szkoda slow

Pijak

Podczas mojej ostatniej wizyty od szefa czuć było alkohol...

Werka

Poziom wiedzy tragiczny... Liczy się tylko jak szybko skasować i spławić klienta

Ddd
@Werka

Sama prawda

As
@Werka

Cennik nijak się ma do umiejętności tych ludzi.. ceny zawyżone przynajmniej dwukrotnie. Poziom napraw fatalny. Przyjechałem tylko dlatego że blisko. Ale drugi raz na pewno tam nie pojadę. Popaprancy nie mechanicy

Xyz

Nigdy więcej nie oddam tam auta...

Gonzo

Radze omijać ten warsztat szerokim łukiem. Zbywali mnie wmawiając że z samochodem wszystko ok.. okazało się u kogoś innego poważna usterka... Szkoda gadać. Pseudo fachowiec pan Marek...

Nikt

Nie polecam. Jakość wykonywanych napraw fatalna... Ceny astronomiczne. Szef tak naprawdę nie wie nic. Rządzi pracownik któremu wydaje się że jest fachowcem a tak serio to wiele nauki przed nim. Terminy do bani. Na auto trzeba czekać w nieskończoność. Szef nadaje się do lutowania kabelków w zabawkach dla dzieci. Unikajcie tego miejsca.

@Nikt

To niech pan jedzie do innego i proste i pana jeszcze bardziej oskubi z kasy hahaha

@Ty

Widać że pan nie umie skonfrontować się jak należy z merytoryczną opinia. Każdy ma prawo do opinii nawet też negatywnych. Po to ta strona. Poza tym widać jaki warsztat sądząc po ilości negatywnych opinii.

TylkoTusk

Słabo wykonywane naprawy.zdarza się wracać po poprawki. Słabe wyposażenie warsztatu. I problem z terminami.

Ty

Gdyby nie pracownik ta pseudo firma już dawno by nie istniała. Właściciel nadaje się do zamiatania. A przedstawia się jak elektronik... Haha ha

Uwaga

Uwaga oszust!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Elektronik Marek Paździerz - Szczukowice

Auto Elektronik Marek Paździerz
1.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • 66
    26-065 Szczukowice