Opinie o Dom Opieki Pogodna Jesień Ewelina Kwaśniewska w Odrowąż

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dom Opieki Pogodna Jesień Ewelina Kwaśniewska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dom Opieki Pogodna Jesień Ewelina Kwaśniewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Opieki Pogodna Jesień Ewelina Kwaśniewska w Odrowąż

Persefona Nowy wpis

Straszne miejsce. Osobie z mojej rodziny nie podawano tam leków zalecanych przez lekarzy!!!!!! W konsekwencji stan zdrowia bardzo się pogorszył, ustabilizował się dopiero po opuszczeniu placówki. Dodatkowo była tam traktowana źle przez opiekunki. Nie oddawajcie tam swoich bliskich...

Zbyszek Nowy wpis

Mama została przyjęta do domu opieki Pani Kwaśniewskiej po dramatycznym stanie zdrowia jaki powstał w szpitalu w Końskich. Mama poszła na nogach do szpitala a wyjechała na noszach z amputowaną nogą i licznymi głębokimi odleżynami z odwodnieniem.W domu opieki zajęto się kompleksowo i wyleczono wszystkie dolegliwości. Mama i wszyscy pensjonariusze mają 24h opiekę, miłą wręcz domową atmosferę, za co pragnę serdecznie podziękować i polecić z czystym sercem

Małgosia Nowy wpis

Dom Opieki "Pogodna Jesień" to Raj dla osób starszych i schorowanych. Właściciele i Personel to Anioły. Zapewniona doskonała opieka, pomoc i zaangażowanie całego zespołu, który wykonuje swoją pracę z zamiłowaniem, Uśmiechem i dużą cierpliwością dla pacjenta . Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%

Lusi Nowy wpis

Witam Miejsce godne polecenia, jeśli masz kogoś w rodzinie, kto wymaga całodobowej opieki to miejsce jest właśnie spełnieniem opiekuńczości, wyrozumiałości dla podopiecznych. Każdy podopieczny traktowany indywidualnie, z troską. Podejście personelu bardzo dobre, wlaścicielka dba o każdy szczegół. Miejsce czyste, zadbane. A zdrowie poodpiecznych stawia się na pierwszym miejscu. Polecam ten ośrodek każdemu kto potrzebuje opieki i zarazem chce się czuć jak w domu. ???? pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dom Opieki Pogodna Jesień Ewelina Kwaśniewska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Beso Lux Sp. z o.o.
K.

Polecam

Ola

Polecam! Miła atmosfera, wspaniała opieka i personel. Oby więcej takich miejsc.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Opieki Pogodna Jesień Ewelina Kwaśniewska - Odrowąż

• Jak się pracuje w Dom Opieki Pogodna Jesień Ewelina Kwaśniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Opieki Pogodna Jesień Ewelina Kwaśniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dom Opieki Pogodna Jesień Ewelina Kwaśniewska
  • Kielecka 3