Opinie o P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha w Pyrzyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha w Pyrzyce

Hej, pomoc kuchenna jest jeszcze przyjmowana? widziałam dawniejsza ofertę i chciałam się rozejrzeć za czymś aktualnym. Wiem z niej, że można być już na początku na umowie o pracę na okresie próbnym, stad zainteresowanie. kiedy podpisuje się coś na stale?

Ewelina

Fakt, ta zupa to porażka totalna. Jak większość od nich, surowa wątróbka ostatnio to jest dopiero dramat. Miałam wrażenie ze jest jeszcze żywa. Moje dziecko lepiej by to zrobiło chyba. Zenada

@Ewelina

Czyżby u Pani przyszły kucharz dorastał? ;) Ale jak bardzo surowa, no bo już nie przesadzajmy, może za bardzo krwista wyszła? Zresztą w czym problem przyrządzić dobrze wątróbkę, bo to aż niewiarygodne się wydaje

@Ewelina

Fakt żarcie to straszne dno albo surowe albo spalone

@Ewelina

Same negatywy o czymś świadczą szkoda zdrowia tym się truć

Monia
@Elżbieta

To paprochy co tam gotują powinni nie dać surowego ani spalonego ale oni nie potrafią bo nie panimaju kucharka partacz się madruje a syf gotyje

@Monia

Aha, czyli zmiana szefa kuchni jednak może zadziałać?

Pks Nowy wpis
@Maria

Tak nie za dobre te strawy może zatrudnia kucharza?

Marian

Psu bym tego nie dał noga kurczaka gotowana ze skórą oczywiście mięso zawsze twarde nie można obrać UKRASIE do domu

Straszne żarcie bez smaku
@Marian

Czy ktoś to kontroluje jaka jakość jest serwowana ludziom? Napewno nie. (usunięte przez administratora) żarcie.

@Marian

Gotowana ze skórą z flakami i z tyłkiem kury nic nie wyczyszczone bo UKRASIE tak gotują

@Marian

Kto wymyśla te dania zlitujcie się.

@Marek

A skąd pewność, że to nie jest czyszczone?

Ela

Perfekcja partactwa

Luis de funes
@Ela

Skrzydełko czy nóżka taka fabryka Tricatela z podłym żarciem, pamiętacie ten film

Nico
@Luis de funes

Fatalne pierogi ruskie Pani Kasi

@Marian

Tak partactwo nie z tej ziemi kawałki kurczaka ze skórą z (usunięte przez administratora) i resztkami flaków w brejowatym sosie kto ma takie pomysły?

Natalia

W tych pierogach są zmielone odpady z całego tygodnia

@Natalia

Ochydny (usunięte przez administratora) a nie jedzenie

Lolek
@Natalia

Z całego roku

Pies
@Marian

Nie da rany przełknąć tych domowych smakołyków

@Pies

Jak tak czytam te wasze opinie to się zastanawiam czy ktoś w ogóle tutaj jeszcze cokolwiek je?

Asia
@Elżbieta

No właśnie to czemu to takie partactwo Elu! Te pierogi piątkowe nie da rady tego jeść

@Asia

A bo ja wiem? Chociaż może po tych opiniach coś się zmieniło? Próbował ktoś ostatnio?

Bolek
@Marian

Tak święta racja partactwo i (usunięte przez administratora)

Paweł Nowy wpis
@Elżbieta

Nic się nie zmieniło dalej trzymają tam jakiegoś -głównego partacza co truje lydzi tym badziewiem

Elżbieta Nowy wpis
@Paweł

mimo tego klienci wciąż przychodzą, więc może nie jest na tyle źle. kiedyś szukali pomocy kuchennej, wiadomo czy mieli jakąś rotację ostatnio u siebie?

Olga

Same wpisy o jedzeniu :P A moze dla odmiany pracownicy się wypowiedzą? :D Jak w warunki w firmie, stawka? Warto podesłać tam swoje cv? ;)

Alina

Ani smaku ani jakości pewnie bezdomna pijana gotuję te paprochy co za partactwo

Tomasz
@Alina

Straszną zgagę mamy po tych pseudo domowych obiadach

@Tomasz

A czy nie zamierzają tam zmienić ludzi na kuchni skoro tak źle im to wszystko idzie?

@Anna

Powinni firmę zmienić albo głównego paprocha co tam gotuję. Obrzydliwe pierogi Pani Kasi no tak Piątek dziś.

@Ania

Ja to ciekawa jestem jak u nich będzie wygalała sytuacja za miesiąc. No bo to logicznie, że wy którzy narzekacie już niczego tu nie kupicie ale jeśli miejsce normalnie się utrzyma to chyba będzie oznaczało, że opinie są nieco skrajne? ciekawe po prostu ile w tym prawdy

@Elżbieta

Elu paproszku co ty gadasz mózg ci się ugotował że starości kochaniutka. Wiem żarcie ci zaszkodziło.

@Elżbieta

Te zupy to dopiero pomyje gdyby nie pisało na ścianie niby co to takiego człowiek nigdy by nie zgadł

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy

Kuchnia przeszła rewolucję nie walą wdzedzie boczku fajne dania z makaronem oby tak dalej jestem pozytywnie zaskoczony tylko te brejowate zypy

@Marcin

Oj tam brejowate zupy, teraz to się "zupa krem" nazywa :D A jaki makaron najlepszy wg Ciebie?

@Marcin

Tak trzeba być bardzo głodnym pyszne ziemniaki paszowe mają ????

Urszula

Piszecie głównie o jedzeniu... a móglby ktoś powiedzieć jak się tutaj pracuje na kuchni? :) czy w ogóle można liczyc tutaj na jakies zatrudnienie? szukam w Pyrzycach pracy na kuchni :) można tu liczyć na stabilne zatrudnienie?

Agnieszka

Może zamiast dzieci ze stołówki napisałby ktoś dorosły o pracy w tej firmie? Szukają ludzi na kuchnię? Ile stawka za godzinę?

Dzieci
@Agnieszka

Dzieci też tego nie jedzą jak nie umiesz nic napewno znajdziesz tam robotę

Mati

Z tym żarciem kręcili misia Stanisława Bareji taka kpina

Hania

Dobre jak na nich meksykańskie reszta (usunięte przez administratora)

Justyna
@Hania

Co Ci się nie podoba? Niesmaczne czy jak? Nie rozumiem tych pretensji tutaj tak szczerze :D

Hania
@Justyna

Bardzo tłusto gotują wszędzie boczek nie dla ludzi z problemami zdrowotnymi

@Hania

A to nie ma możliwości poproszenia o jakąś opcję "fit"?

Justyna

Bardzo nie jadalne te zupy.

Joolo

Polecam jedzenie przepyszne

@Joolo

Jedzenie jest straszne psu bym tego nie dała mistrzowie kulinarnego beztalencia

@Joolo

Wszystko tonie w tłuszczu i w boczku

Straszne żarcie bez smaku
@Joolo

Bardzo tłusto chcą nas potruć?

@Joolo

Jedzenie nie jest pyszne, na ogół jest tłusto i bez smaku

Kamil
@Joolo

Od zup po surówki nie do jedzenia

Robert
@Joolo

Risotto wieprzowe jak na nich jest oki

Jola
@Joolo

Kto wymyśla re zupy dziwaczne i niedobre?

Edward

Często coś jest przypalonego a w środku surowe macie ludzi za świnie ze wciągną wszystkie szajs jaki robicie? Kasa zapłacona

Mmm
@Edward

Straszne partactwo

Go
@Mmm

Kuchnia domowa ukraińska tłusty bez smaku SYF nie do jedzenia

@Edward

A ile tej kasy tak mniej więcej zapłacono? I ciekawi mnie czy pomimo tak negatywnej opinii i tak wciąż będziesz korzystać z usług firmy czy poszukasz wrażeń gdzieś indziej?

Stalin

Milionom nie smakuje to tylko liczba ale mnie też nie smakuje to hańba

@Stalin

Chyba mnie nie lubią takie lury gotuja

Hwwd

Lepszy Stalin niż waszą kuchnia Domowa??? Hihi

Polak
@Stalin

A może polski barszcz czerwony nie wszystko ukraińskie ukrasiaki

@Polak

Rozumiem, że te dość nietypowe komentarze mają podkreślić tragizm smaków serwowanych przez catering czy kogoś po prostu wzięło na robienie sobie żartów? Raczej odradzacie skorzystanie z usług firmy czy zaryzykować i najpierw spróbować?

W drugim daniu były włosy???? bardzo nie dobre surówki

Powinni nakręcić u was straszny film 6

Straszne te zupy sama mąka każda smakuje tak samo, bardzo niskiej jakości składniki straszne partactwo

Karaluch

Produkty użyte do gotowania najgorszej jakości dlatego cudów nie ukręcisz nie polecam

Katarzyna

Jak ktoś lubi ukraińskie jedzenie to polecam jak nie to odradzam????

Magda
@Katarzyna

Od 6 lat stołuje się na tej kuchni i mogę powiedzieć że to Polsko-Ukraińskie jedzenie !!!!! Doskonała jakość, jedzenie jest pyszne kucharze nie boją się przypraw i mają genialny smak.A co do pani komentarza to chyba nie ma pani pojęcia o kuchni Ukraińskiej , uświadomię że Ukraina czerpie zarówno że smaków kuchni tatarskiej, węgierskiej jak i również ormańskiej pani wiedza jest zerowa. A dla pani polecam kuchnię szpitalną życzę smacznego.

Katarzyna
@Magda

Cóż osoby bez smaku może lubią tłuste jedzenie bez smaku 6 lat na tym jedzeniu współczuję człowiek jak szczur przyzwyczai się do najgorszego

Hwd

Daje te zupy dzikim kotom nawet one nie ruszają tych Lulek taka pychotka

Dorota

Czy w zypie czy na talerzu ziemniaki wiecznie niedogotowane nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha - Pyrzyce

• Jak się pracuje w P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha?

P.H.U. Presto Grzegorz Sołoducha
1.1/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Poznańska 2
    74-200 Pyrzyce