Opinie o Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz w Gorzów Wielkopolski

Ada Nowy wpis

Teraz widzę ogłoszenie dla pracownika recepcji i powiem szczerze, że będę wysyłać cv. Jakie mam szanse na zatrudnienie, jeśli spełniam wymagania? Bardzo mi zależy na pracy w tym miejscu. Preferują zleceniówkę albo kontrakt b2. Mi jednak zależy na umowie o pracę, jest na to szansa?

Jacek Nowy wpis

Jedna osoba widzę smaruje tu ostro ciekawe czemu bo ja dziś byłem z moją fumfelka 3 letnim maltanczykiem i zostałem dobrze przyjęty zobaczę jak piesio będzie się czuł jutro ale obsługa była naprawde mila i wysłuchała mnie na temat mojej psinki, napewno napisze jeszcze za parę dni czy piosio zdrowy

Sławomir

Podawano w zeszłym roku, ile tu płacą lekarzom. Z tego, co pamiętam 6 tyś zł (na rękę) na początek, a później od 9 do 14 tyś zł. / m-c. A jeśli chodzi o inne stanowiska, o recepcję chociażby? Znalazłem ofertę z 2019 r., gdzie płacono 2250 zł brutto., a umowa o pracę na okres próbny. O ile się to pozmieniało i w jaki sposób kierownictwo placówki odnosi się do pracowników?

Kowalska Nowy wpis
@Sławomir

Nie polecam. Podejście do pracowników jest skandaliczne. Są zaszczuwani, boja się bo na każdym kroku można oberwać niekoniecznie za swoje błędy. (usunięte przez administratora)

Oki Nowy wpis
@Kowalska

A za co można oberwać i w jaki sposób, co to w ogóle znaczy? Zaszczuwani tzn? Kogo i czego pracownicy boją się najbardziej?

Grzegorz

Czytam o kiepskich zarobkach. To ile tu zarabiają weterynarze? Da się wyciągnąć 3000 na rękę?

@Grzegorz

Jeśli chodzi o Klinikę to jedne z najlepszych wynagrodzeń w kraju dla lekarzy. Z tego co wiem, na samodzielnym stanowisku to na początku coś koło 6.000 potem 9.000-14.000. No i zaplecze że sprzętem diagnostycznym - marzenie.

@Merlin

Te stawki netto rozumiem? A co wchodzi w dokładni skład sprzętu do przeprowadzania diagnozy? Pewnie rtg, usg ale co jeszcze?

@Gabriela

Mają Tomograf , rezonans 1,5T.

@Merlin

A tak z ciekawości tylko ile cenowo biorą za zdjęcie itp? Raczej ceny wysokie w porównaniu z innymi klinikami?

@Gabriela

Nie wiem ile biorą za zdjęcie, zawsze robię co potrzeba i płacę ile trzeba. Ceny uważam adekwatne do jakości. Doceniam że mam wszystko w jednym miejscu. Od zwykłego szczepienia po zabiegi, tomograf czy rezonans. Mam 4 koty. Wszystkie mają coś i wszystkie leczę tylko tu. Gdybym jeździł od miejsca do miejsca bo tu kardiolog, gdzieś ortopeda, gdzieś neurolog....wydałbym więcej na paliwo. No i czas. A no i jak coś jest szpital całodobowy. Ja jestem zadowolony.

Magdalena
@Merlin

No to jak jest jakość zachowana to najważniejsze. A długo trzeba czekać na wizytę od umówienia?

@Magdalena

Nie bardzo rozumiem pytanie. Nigdy nie miałem problemu z terminem. Teraz w weekend jeden z moich kotów się pogorszył. Przyjęli nas na cito. Badania, USG RTG i decyzja że trzeba kota otworzyć. Uratowali mu życie. Zjadł nitkę i jak mówią lekarze to gorsze od igly. Mamy się dobrze jesteśmy już w domku. Tak jak.mowię ja jestem mega zadowolony i nie rozumiem ludzi którzy piszą- drogo. Jakość musi kosztować. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję że odpowiedziałem jakoś na Twoje pytanie , jak nie - zapytaj jeszcze raz . Pozdrawiam serdecznie

Emilia
@Merlin

Wiesz ludzie zawsze beda mowic że cos jest drogie, tym sie nie ma co przejmowac. A długo jestes klientem? Moze termin byl szybko bo to bylo bardzo pilne

@Emilia

Czy dlugo? Jakiś trzy lata. Nigdy nie mieliśmy problemu z terminem. A jak coś pilnego to wręcz beż umówienia kazali przyjeżdżać.

@Merlin

A słyszeliście może o jakiś niepokojących zaniedbaniach? Bo niestety pojawiła się taka opinia, że podobno na 3 doby wzięli psa i nic kompletnie przy nim nie robili. Zastanawiam się czy to w ogóle możliwe?

@Gabriela

Nie chce mi się wierzyć. To złośliwe pomówienia, za poważna jest klinika na takie rzeczy. Mają świetnych lekarzy, takich oddanych techników. A ludzie...no cóż, bywają różni. Też jak siedzę w poczekalni widzę różne sytuacje. Współczuję wtedy tym Paniom z recepcji.

@Merlin

Aaa czyli z drugiej strony wskazujesz na złośliwość właścicieli pacjentów? No niby nie brałam tego nawet pod uwagę. Czyli do tych negatywów lepiej podejść z lekkim dystansem?

Wikara
@Merlin

Taaa Pani menager ze swoim kotem Merlinem w poczekalni siedziała i pracownikom osobiście rekrutowanym współczuła? Nie wszyscy się na to nabiorą droga Pani.

@Wikara

W jakim sensie osobiście rekrutowanym? Tu nie chodziło o sytuacje związane z recepcją po prostu?

@Wikara

Nawet jeśli tak było to chyba dobrze że stoi po stronie pracowników? Bo nie bardzo rozumiem co autor ma na myśli....

Czy po rozmowie w Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Rafal

Naprawdę z całego serca nie polecam aby nie patrzyć na cierpienie zwierzęcia. W placówce nie ma cało dobowej opieki, walną zwierzęciu coś na bazie narkotycznym i każdy idzie do domu, nie ma tam zmian typu nocka itd. wiem bo osobiście sprawdziłem, czekałem w aucie aż ktoś się pojawi. Mimo choroby psa, i wiedzy o tym że jest stan ciężki, oddaliśmy go tylko na 3 dni...a waga jego na tyle spadła ze szok. Pozostało nam uśpienie w innej klinice która ostrzegła nas że zanieśliśmy przyjaciela w najgorsze miejsce gdyż jest to umieralnia. Nie życzę nikomu tego co my przeżyliśmy. Ale ostrzegam z całego serca, ponieważ robią wszystko tylko dla pieniędzy, przetrzymują aby tylko zarobić na kolejnej dobie. Podczas odbioru usłyszałem że pies nie je u nich od trzech dni, a w domu po odbiorze, miska za miską podawana z jedzeniem i z wodą. A w oczach wilczy głód i niedosyt

Magdalena
@Rafal

Faktycznie jak tak to opisujesz to brzmi źle. Przykro mi z powodu psa i przykre jest to, że ktoś potwierdził Tobie, że to miejsce nie jest odpowiednie. Czy zgłosiłeś to gdzieś?

JKT

Doskonała klinika-lekarze z wielkim sercem podchodzą do każdego pacjenta, do tego poziom wiedzy i doświadczenia naprawdę na najwyższym poziomie-polecam każdemu i sama jako lekarz weterynarii polecam również tę klinikę właścicielom pacjentów z tej części Polski-Joanna Karaś-Tęcza

Wiktoria
@JKT

Duży jest zespół? Jak się dogadują między sobą? Kiedyś marzyłam o takiej pracy ze zwierzętami :) Może jeszcze wszystko przede mną.

Jak teraz jest w firmie Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz w miejscowości Gorzów Wielkopolski z zatrudnieniem, bo nie ma wieści o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

Saklawia

Kiepskie zarobki, (usunięte przez administratora) praca w ciągłym stresie. Brak zrozumienia i znikome przygotowanie do wykonywanych zadań. Z całego serca odradzam.

Ksara

Bardzo dziękuję doktorze Kurosz! W Poznaniu full klinik, ale jadę zawsze do Pana bo ma zaufanie i wiem, że zawsze mogę liczyć na dobrą diagnozę i szybkie leczenie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz?

Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz
  • Franciszka Walczaka 54