Opinie o Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk w Słupsk

Obserwator Nowy wpis

Po internetach wynika ze firma co chwile zmienia miasta pobytu . Ogólnie nie solidna firma, jeżeli nałogowo zmienia położenie

Gość Nowy wpis

Witam ,ludzie już same jego zachowanie i zaliczki powinny dać do myślenia .Firma ratuj dziada .Zero profesjonalizmu .Brak słów co do tej firmy .uważajcie i omijajcie szerokim łukiem .

Karolina Nowy wpis
@Gość

Dlaczego uważasz, że zaliczki powinny dawać do myślenia? Przecież to też jakaś forma zabezpieczenia dla samego usługodawcy, inni niby nie biorą?

Karolina Nowy wpis

No i co tu takiego zabawnego? Może Ty mi te zaliczki wyjaśnisz?

Firma krzak, wyłudzają pieniądze, właściciel wulgarny, opryskliwy (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Wrobel
@Gość

Pisze to panna która była z właścicielem firmy niestety nie była mu wierna i szuka zemsty ????

@Gość

Wiadomo kto to pisze. Pokrzywdzona dziewczyna????

@Wrobel

No a jak. Tylko wypisywać potrafi na innych bo nie pracuje i nudzi sie

@Gość

No z tym wyłudzaniem jest coś na rzeczy...

Tomasz
@Piotr

Jakim wyłudzaniem? O czym mówisz? Daj znać, bo to ważne dla osób, które mogą planować podjąć tutaj pracę ...

Klient

Nie polecam . Omijajcie szerokim łukiem tego opryskliwego człowieka . Bierze pieniądze, nie robi swojej roboty. Niszczy i(usunięte przez administratora) materiał. Z tego co obilo mi się o uszy tonie w długach. Jest(usunięte przez administratora) wulgarnym małym kogucikiem.

Tomasz
@Klient

Dzięki za ostrzeżenie! W ogóle nie wykonuje usługi, czy masz na myśli, że są duże opóźnienia? Ciekawe z czego to może wynikać ... Może po prostu mają dosyć dużo zleceń?

Firma Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Witam. Nie lubię wystawiać negatywnych opinii ale życie brutalnie zweryfikowało naszą współpracę.Niedotrzymane terminy realizacji inwestycji,po otrzymaniu pieniędzy za usługę z góry porzucenie placu ,,budowy,, a właściwie remontu elewacji mojego domu.Część położonego na ścianach styropianu i pozostawionego samemu sobie zaczyna odpadać. Niszczejące 650 kg kleju po roku czasu nie wiadomo czy nadającego się do użytku.Próbowałem się dogadać polubownie i obiecane miałem oddanie połowy kwoty. Dziś bez kontaktu z wykonawcą.Sprawa skończy się w śądzie.

Obecnie coś dzieje się w firmie Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk w miejscowości Słupsk? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne wieści odnośnie Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk, napiszcie co u nich słychać!

A kogo tak bardzo interesuje co się dzieje u tego Pana? Ktoś życia swojego nie ma???? zajmijcie się swoimi sprawami.

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk - Słupsk

• Jak się pracuje w Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk?

Zobacz opinie na temat firmy Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fhu Sąsiedzi Marcin Wasiluk
  • Stefana Banacha 6A