Opinie o Michał Koziara M-Bike w Żurawniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Michał Koziara M-Bike. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michał Koziara M-Bike o rekrutacji.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Koziara M-Bike w Żurawniki

@kupujacy
@Monika

No niestety ostatnio tam kupiłem i osobiście nie polecam. Ponieważ są wady ukryte i ten człowiek. Nie powiedział o tym. Pozdrawiam

@motocykl Nowy wpis

Nie polecam. Po przejechaniu 300km za motocyklem okazuje się, że motocykl ma dwa razy większy przebieg niż w ogłoszeniu. Pan proponuje zejście z ceny o tysiąc złotych. Szkoda czasu, nerwów i kilometrów. Życzę żeby ktoś Pana tak samo szanował jak Pan innych.

Mazur Radek Nowy wpis

Po przeczytaniu opinii na temat Pana Michała byłem bardzo negatywnie nastawiony na wizytę w Jego firmie ale odważyłem się i wybrałem się na oględziny maszyny moich marzeń i na miejscu mega zaskoczenie ,pełna kultura ,grzecznie i bez żadnego nacisku na kupno . Honda jaka na zdjęciach taka w realu. Sprawdziłem dokumenty wszystko się zgadzało, wróciłem za 2 dni i dokonałem zakupu i wróciłem Hondą do domu , maszyna przyspiesza skręca hamuje tak jak być powinno ,trafiła na profesjonalny serwis Moto RS w Ostrowcu-Św gdzie oprócz tematów serwisowych nie znaleziono nic niepokojącego . Podsumowując nie każdy handlarz to (usunięte przez administratora) i naciągacz to praca jak każda inna i trzeba poznać człowieka aby go osądzać a internet to nie wyrocznia tylko wskazówka .

Jaro Nowy wpis

Proponuję omijać go z daleka (usunięte przez administratora)itp. kupiłem od niego Hondę Vfr1200x DCT co innego mówił a co innego jest w rzeczywistości , gwarantował że skrzynia DCT działa idealnie a niestety jest problem ( nie mogłem się przejechać Hondą ze względu na złą pogodę za dużo było śniegu) z silnika cieknie olej bo przed przybyciem wymył silnik i wyplakował, olej wymienił w silniku na jaki chyba miał ( po wymianie na dedykowany Hondy jest poprawa działania skrzyni DCT ) obroty silnika są za wysokie , krzywe tylne koło, nie wspomnę o cofniętym liczniku, stanowczo odradzam tego sprzedawcę , ale karma wraca ....kiedyś mu się to oszukiwanie czkawką odbije .

Jaro Nowy wpis

Bylem tydzien temu. .kupilem dl 650 motocykl caly w oryginale bez wypadku tak jak pisalo to w ogloszeniu . W ogloszeniu byly tez zdjecia z Francji.Ogladalem kilka podobnych u tego sprzedawcy i wszystkie byly naprawde bardzo ladne. Bylem wczesniej ogladac kilka innych motocykli wiec mam porownanie . Mysle ze jest to jeden z nielicznych handlarzy ktory sprowadza cale motocykle z Francji

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Michał Koziara M-Bike? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Hej, szukam pracy w branży motoryzacyjnej, w sprzedazy mam doświadczenie i tak myślę, czy tu nie znajdzie się etat dla takiego kogoś. Jesli wiecie, czy szef pracuje sam czy ma swoją ekipę pracowników, podpowedzcie mi czy jest po co zawracać mu głowę z pytaniami o robotę:)

Takie pytanko jakbym się chciał zatrudnić? Trzeba dobrze znać się na motocyklach i motoryzacji? Ciekawe, czy ma to duże znaczenie czy ewentualnie jak coś to przełączam człowieka. Dajcie znać. Chodzi mi o stanowisko sprzedawcy ogółem

Zbigniew

Uważajcie na tego handlarza który jedzie na krzywdzie ludzkiej Handluje rozbitkami z Francji Az dziw ze ten człowiek chodzi o własnych silach

Przez telefon sprzedawca zapewnia że motocykl jest nie bity po czym po sprawdzeniu vinu okazuje się że jest powypadkowy. Na każde pytanie odpowiada podniesionym głosem. Motory ładnie wyglądają do pierwszej myjni, a dopiero później widać że są składane z kilku.

Coś niezadowolony jesteś jako klient. Wszystko uzgadniałeś telefonicznie z właścicielem firmy? Czy ma od tego pracowników którzy zajmują się sprzedażą bezpośrednią? Pytam bo szukam pracy właśnie w branży samochodowej i ciekawy jestem czy to tylko firma rodzinna i nie biorą nikogo z zewnątrz. Coś wiesz?

Małgorzata
@Andrzej

a po co Ci ten kod? może to jakaś tajemnica i nie wolno ot tak podawać każdemu kto dzwoni? tak sobie rozmyślam głośno, nie znam się...

To był żart, prawda?A tak poważnie to serio są problemy z tym podawaniem info czy ktoś hejtem rzuca? Kupował ktoś coś ostatnio?

@kupujacy
@Monika

Lidka

Pan Michał działa na własną rękę, skoro żaden z pracowników się nie wypowiada? Czy ma swoją ekipę? :) Proszę, dajcie znać, pytam w kontekście zdobycia pracy.

Gadżet

Nigdy, przenigdy nie jedźcie do tego (pseudo) sprzedawcy - kłamcy. W opisie aukcji brak szczegółów,a przez telefon oczywiście wszystko fajnie, przyjeżdżasz na miejsce a tu:Moto nie odpala,po odpaleniu z kabli,brak przednich świateł,stop świeci cały czas,schowek się nie zamyka w kufrach (usunięte przez administratora) taki jak by tam nikt od lat nie zaglądał,dalej plastiki połamane. Pamiętajcie wszyscy omijajcie z daleka, proszę szkoda Waszego czasu i kilometrów.

Krzysiek

Nie kupujcie tam niczego, dobrze radzę. Szkoda nawet drogi i poświęconego czasu. TO ZWYKŁY (usunięte przez administratora) - HANDLARZ

Pablozx10
@Krzysiek

Witam. Mozesz dodac cos wiecej? W tygodniu jade oglądać k8 a mam ponad 200 km.

Nie polecam,gość chamsko odbiera telefon Nie chcę podać numeru Vin. W pewnym momencie po jego odzywkach miałem myśl jak bym to ja mu coś sprzedawał a nie on mi .Jesli spytajcie o dodatkowe zdjęcia to dosłownie podnosi głos że dużo zdjęć na OtoMoto i nie będzie robił więcej masakra ....

Nie polecam! Osoba niegrzecznie odbiera telefon i nie chce podawać kodu VIN motocykla. Mówi-chcesz Numer VIN poszukaj motocykla gdzie indziej!

Michal

Pelen profesjonalizm, nic dodac.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Koziara M-Bike - Żurawniki

Michał Koziara M-Bike