Opinie o Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna w Kraków

Ivan Nowy wpis

oszust i złodziej nie płaci za materiały

Maciek Nowy wpis

Bardzo dobra firma , jestem ze wspólnoty os. Ogrodowe 15 wykonywali w naszym bloku instalacje centralnego ogrzewani i instalacje ciepłej wody użytkowej w czasie kowidu i okresie lokdałnu po przestoju sprawnie nadgonili prace jakość wykonania dobra jedynym minusem to małomówni pracownicy. Polecam na duże zagadnienia.

byly pracownik

nie chcieli mi placic za wykonaną pracę zglosilem sprawę na drogę prawna i w koncu się odzyskało :) zostawiam tu namiar na pana Szczęśniaka prawnika ktory prowadzil moją sprawę 572,300,704

Wanda
@byly pracownik

To super, że udało się odzyskać, mam nadzieję, że wszystkie pieniądze. :) Czy na drodze sądowej też były jakieś problemy z firmą czy raczej był to już szybki proces?

Robert
@byly pracownik

Nie wiem kto Pan jest lecz Pan kłamie a telefon podany jest po to aby uwiarygodnić bzdury , nie jest nigdy włączony miej człowieku odwagę i się ujawnij

Łukasz Nowy wpis
@Wanda

Proszę o podanie szczegółów , ponieważ wydaje mi się to jako prowokacja kogoś kto chce oczernić firmę w której pracuje , było nie raz trudno lecz tylko raz nie dostałem pieniędzy w terminie

Agata Nowy wpis
@Łukasz

Być może faktycznie zwykła prowokacja. A co z innymi współpracownikami? Był któryś szczególnie nie zadowolony, który został później zwolniony? Bo ciekawe kto by chciał działać na niekorzyść firmy takimi komentarzami

Aldona

Zleciłem udrożnienie kanalizacji , wykonali szybko i sprawnie po czyszczeniu zkamerowali rurę ponieważ często się zatykała znaleźli załamanie które powodowało zatykanie się rury , szef przysłał druga ekipę która wymieniła uszkodzony element , zagwarantowano ze więcej nie będzie problemu. Polecam super firma

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rafał

Miałem problem z kanałem na kamienicy przy ul. Krowoderskich Zuchów 21 zalewało nam piwnice KFC od zgłoszenia do przyjazdu zajęło firmie 5-godzin koszt takiej usługi to 350 złoty , usługa zajęła 1.5-godziny wraz z posprzątaniem piwnic polecam usługi firmy Merkury MR ,fachowa obsługa , pożądny sprzęt.

Karol

Miałem do wykonania remont w kamienicy wszystkich instalacji , doradzili , pomogli przejść na ogrzewanie gazowe a wcześniej były piece węglowe , wykonali projekt instalacji gazowej załatwili wszystkie formalności , wykonali wszystkie instalacje wód.kan.gaz.co . Polecam sprawnie działają , szybko i dokładnie jedyny zarzut to mało mównicy pracownicy

Wiktor

Wykonywali instalacje wód.Kan.gaz.co z rekuperacja na budowanych prze zemnie budynkach , muszę powiedzieć ze firma rzeczowa , kierownictwo fachowe i miłe , pracownicy małomówni lecz znający die na swoim fachu. Polecam jedyny minus to problem z terminami , polecam

Agata
@Wiktor

Ciekawe czemu tacy małomówni tak właściwie. No ale w sumie do tej pracy chyba nie muszą aż tyle rozmawiać z klientem? Z terminami to były problemy, że się w waszym przypadku to przedłużało?

MRidiet

Nie polecam. Firma nie zapłaciła za moją pracę a ja dwa miesiące pracowałem za darmo. Opinię wystawiam aby przestrzec innych.

Maria
@MRidiet

A wszedłes z nimi na droge prawną z tego powodu?

MRidiet
@Maria

Tak wszedłem, inaczej sie nie dało. Gość ciągle mówił że zrobi przelew dzisiaj po południu albo że już zrobił ????.

Agata
@MRidiet

No i chwileczkę, dalej cisza? Czy do dziś już coś ruszyło? Ktoś jeszcze tak miał może?

Mari

Uważam firmę za godna polecenia , pracowałem w niej 3 lata i tylko raz nie wypłacono pensji na czas nigdy nie było okradania pracownika wylali mnie za pijaństwo i staram się o ponowne przyjęcie Mariusz

Jolanta
@Mari

Wow, odważnie, ze przyznajesz się do powodu wyrzucenia Cię z pracy. Daj znać, czy się udało. Każdy zasługuje na drugą szansę. A na jakim stanowisku pracowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna - Kraków

• Jak się pracuje w Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna?

Marcin Krystecki Merkury MR Development Poland Technika Grzewcza i Sanitarna
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Składowa 28
    30-010 Kraków