Opinie o Karen-Transport Mariusz Florczak w Ozorków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Karen-Transport Mariusz Florczak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Karen-Transport Mariusz Florczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karen-Transport Mariusz Florczak w Ozorków

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Tomasz Piestrzeniewicz

13.10.2023 11:10

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

24 sierpnia rozpocząłem współpracę z firmą. Początkowo miałem umowę zlecenie, ale 3 września otrzymałem umowę o pracę do końca roku 2023. Następnie 9 września zostałem natychmiastowo zwolniony. Usłyszałem, że przełożony nie ma już dla mnie stałej pracy i stracił wcześniej umówiony kontrakt. W zamian zaproponował mi pracę bez umowy przy jednorazowych ofertach, jako tak zwany skoczek. Nie zgodziłem się na to, ponieważ potrzebuję stabilnego zatrudnienia i umawialiśmy się na coś innego. Finalnie sytuacja zakończyła się brakiem wynagrodzenia ze strony pracodawcy za moje osiem dni pracy. Nie otrzymałem tych pieniędzy do dziś. Nie polecam współpracy z tą firmą.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Pracowałem na stanowisku kierowcy ciężarówki C+E.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Widełki wynagrodzeń to ponad sześć tysięcy brutto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Pracowałem w tej firmie niecały miesiąc.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Według mnie szkoda czasu na pracę w firmie, w której nie otrzymałem wynagrodzenia za wykonane usługi. Ponadto miałem mieć stabilne zatrudnienie od września do końca roku, a już kilka dni później usłyszałem, że pracodawca nie ma dla mnie pracy.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Nie widzę plusów tej współpracy. Auta okazały się w bardzo kiepskim stanie technicznym. Dodatkowo zostałem zwolniony z dnia na dzień i nie otrzymałem do teraz wynagrodzenia za pracę wykonaną na przełomie sierpnia i września.

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Nie ma możliwości rozwoju, a sama praca jest monotonna, zmieniają się jedynie miejsca rozładunków i załadunków.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Atmosferę oceniam negatywnie. Podczas moich ośmiu dni pracy szef oczekiwał ode mnie większej dyspozycyjności niż było to umówione, poza tym sposób w jaki mnie zwolniono oraz niewypłacenie wynagrodzenia negatywnie wpływają na mój odbiór firmy.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia oraz nie dotrzymał ustaleń, że będę mieć pracę do końca roku, zwolnił mnie już kilka dni po tym, jak podpisaliśmy umowę o pracę.

Tomasz Piestrzeniewiczikona wywiad

Sugeruję większą uczciwość, wypłacanie wynagrodzeń i lepszą organizację pracy, skoro zabrakło zleceń dla mnie zaraz po tym, jak podpisaliśmy umowę o pracę.

Tomasz Piestrzeniewicz Nowy wpis

Ludzie unikajcie tej firmy jak ognia. Pan Mariusz to (usunięte przez administratora)i jeden wielki przekręt. Nie wypłaca ludziom pieniędzy wyrzuca ich bez wypowiedzenia. To jeden wielki (usunięte przez administratora). Nie radzę się do niego zbliżać. Znam już 3 osoby pracujące u niego które oszukał. Nie bądź następnym kozłem ofiarnym. Pozdrawiam Wszystkich.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Karen-Transport Mariusz Florczak w miejscowości Ozorków? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników na temat Karen-Transport Mariusz Florczak. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Karen-Transport Mariusz Florczak - Ozorków

• Jak się pracuje w Karen-Transport Mariusz Florczak?

Zobacz opinie na temat firmy Karen-Transport Mariusz Florczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karen-Transport Mariusz Florczak?

Karen-Transport Mariusz Florczak
  • Adamówek 14C