Opinie o Piotr Woźniak Auto Naprawa w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piotr Woźniak Auto Naprawa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Woźniak Auto Naprawa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Woźniak Auto Naprawa w Kraków

Piotrek Nowy wpis

Jakość usług dopasowana do ceny, zachowane proporcje.

Aleks Nowy wpis

Naprawione i pomalowane ,dziury usuniętę zakonserwowane.Wszystko tak jak powinno POLECAM.

BOBI Nowy wpis

Ten Pan oferuje swoje usługi na których się kompletnie nie zna. Dopiero po upomnieniu się wydaje paragon, na którym jest tylko jedna pozycja (a zakres usług był różnorodny)nie uznaje reklamacji i zachowuję się w wulgarny sposób. Na początku nawija makaron na uszy że wszystko zrobi super i auto będzie jak z salonu, a na końcu okazuję się że to zwykły partacz któremu nie wolno zwróć uwagi. Umawialiśmy na postawienie auta na 4-5dni, dopiero po naciskach udało się odebrać auto po 6dniach. Proszę sami oceńcie jaki to fachowiec. Chciałem zwrot pieniędzy za spawanie plastiku i pasowanie elementów to powiedział że wycenia to na 20zl i tyle może mi zwrócić.Mogę podesłać zdjęcia jaki to partacz.

Moczara Nowy wpis

UWAGA Z daleka od tego pana, dobry aktor pięknie mówi gorzej z wykonałą pracą a ceny usługi za spieprzone rzeczy dramat. Filozof oczywiście twierdzi, że wszystko zrobione według umowy co kompletnie nie zgadza się z prawdą , po konsultacji z renomowanym zakładem lakierniczym , ewidentnie praca którą wykonał " alla" filozof była nieadekwatna do tego co powinno być zrobione i do ceny którą zapłaciłem.Nawija makaron na uszy aż bolą.W aucie miały być usunięte ogniska korozji z całego samochodu , owszem zostały ale nie tak jak się umawialiśmy! miały zostać zespawane ranty nadkoli , nie zostały ponieważ pan Piotr nalepił w to miejsce tzw jakiegoś włókna które jest niby stosowane na statkach i pięknie trzyma nawet to piękne włókno i ta szpachla nie została równo wyszpachlowana( góry - doliny) po dwóch tygodniach już wyszły pęcherze. (usunięte przez administratora) nie chciał wydać kluczyków wzywaliśmy policję. Malowanie wyglądało tak że cały samochód dookoła jest w plamach które są widoczne gołym okiem. Po za tym auto całe zmatowione , ponieważ nie było zabezpieczone szyby, deska rozdzielcza w środku cała matowa pan mechanik twierdzi że on nic tam nie robi i wmawia w żywe oczy że takie było przecież w wiem w jakim stanie był mój samochód jak tam stawiałem Lakier nie dobrany kolorem schodzi płatami wychodzą pęcherze ogniska korozji po 3 tygodniach.Nastepnie uszczenienie bagażnika coś od środka załatane ( co wogólę nie dało poprawy) bo jak się lało w bagażniku tak się dalej leje od spodu co chodzi o bagażnik dziury nie ruszone.Już nie wspomnę o czasie jakie auto tam stało i praktycznie nic nie było w nim robione.Kłamie w żywe oczy ten pan fachowiec , że prawie na wszystko się nie umawialiśmy.Robi z człowieka (usunięte przez administratora) nie poczuwa się do odpowiedzialności za to co (usunięte przez administratora) Omijajcie ten zakład z daleka jak chcecie nie szarpać nerwów i zdrowia no i oczywiście portfela . Kto chce zobaczyć pracę pana Piotra zapraszam na priv podeślę zdjęcie auta. Po za tym zakładam temu panu sprawę w sądzie , kto chce się dołączyć do pozwu zapraszam , bo teraz wiem po opiniach , że nie tylko ja zostałem zrobiony w balona

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piotr Woźniak Auto Naprawa, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Zdecydowanie ODRADZAM!!!!!! 3 lata temu robiłem tu konserwację podwozia,mazda 6 , i obecnie zlecilem przegląd i ewentualne poprawki konserwacji w innym miejscu. To co zobaczyłem pod spodem to niedowiary...... belka tylna i nadkola nie oczyszczone tylko zamalowane były środkiem do konserwacji. W obecnym czasie muszę myśleć o wymianie belki A co za tym idzie koszty na które naraził mnie ten nieuczciwy warsztat...... A konserwacja kosztowała wtedy 1000 pln. TO JEST OSZUSTWO NIE POLECAM.......

Andrzej0000

Bardzo sympatycznie i do tego nadprogramowo zaopatrzone odpryski i drobiazgi. A do reszty nie mam zastrzeżeń cena i usługa super. Polecam

Ilona
@Andrzej0000

A ile trwała realizacja usługi? :)

Roks

Dobrze zdiagnozowane sprawnie i solidnie wykonana praca. Tak powinno wyglądać po koserwacji. Autko jescze posłuży dzięki i POLECAM

Danuta
@Roks

a jak to wygląda cenowo? Da się przeżyć? ;)

Cover

Kompleksowa podłoga i jeszcze naprawa progów tanio I jest jak nówka.

Natalia

czy w tym serwisie pracuje ktokolwiek wiecej poza włascicielem? czy warto tam podejsc i pogadac o pracy skoro piszecie niezbyt pozytywne opinie jako klienci ? moze ktos sie podzielic informacjami z pierwszej ręki ?

Gregory

Tak jak się umawialiśmy spód zabezpieczony i łaty zrobione.Jestem zadowolony.

@Gregory

Długo czekałeś na auto? Czy terminowość też okej, tak jak wykonanie? :)

Lipa

Lipa

Krystyna

Wszystko w porządku ,zgodnie z ustaleniami.

Jarek

UWAGA !!! z daleko od tego gościa (auto porysowane, robota nie wykonana), ja zleciłem montaż haka , to był jakiś koszmar. Zostawiłem samochód zgodnie z umowa około południa, montaż miał trawać ok. 3 godziny, o 16 gość dzwoni że rozebrał cały tył samochodu ale hak który mu dostarczyli nie pasuje bo mu się nazwy samochodu pomyliły i maja mu przywieść nowy tylko dopiero na drugi dzień. Na drugi dzień dzwoni ok. 15.30 że auto można odebrać. Okazało się że hak mechanicznie był podłączony, ale z elektryką sobie pan nie poradził i kazał mi jechać do jakiegoś elektryka samochodowego (auto nowe, rok produkcji 2019 ). Oprócz tego samochód cały porysowany, pan kładł się swoim nie pranym od kilku lat ubrankiem na masce z przodu nie podłożył nawet czegoś dla ochrony lakieru , rysy jak od papieru ściernego. Oprócz tego na zderzak tylny odkładał chyba wszystkie narzędzia , głębokie ślady , rysy na zderzaku plastikowym, nie do naprawy. Sterownik od haka zamontował z lewej strony zderzaka na wprost lecącej wody z koła, przewody poprowadził, niszcząc przy tym szczelność , do reflektorów , a przewód „+”, goły, pod spodem , pod silnikiem samochodu aż do akumulatora, wystarczyła by jakaś wyższa trawa przewód urwany i pożar gotowy. Elektryk musiał wszystko pościągać i podłączyć od nowa. Oczywiście filozof twierdził ze wszystko zrobione, kluczy mi nie chciał oddać dopóki mu nie zapłacę a jak chcę to mogę policje wezwać. Tak więc uważajcie na Piotr Wożnaik Auto naprawa Kraków ul. Na Wrzosach 9!!!! Dla zainteresowanych mogę podesłać film z odbioru od niego samochodu i jakości wykonania prac, jak też zachowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Woźniak Auto Naprawa - Kraków

• Jak się pracuje w Piotr Woźniak Auto Naprawa?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Woźniak Auto Naprawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Woźniak Auto Naprawa?

Piotr Woźniak Auto Naprawa
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Na Wrzosach 9
    30-819 Kraków