Opinie o JBB Termotechnik Karol Wymiatał w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JBB Termotechnik Karol Wymiatał. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JBB Termotechnik Karol Wymiatał o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD
Serwis sprzętu RTV i AGD Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JBB Termotechnik Karol Wymiatał w Warszawa

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie JBB Termotechnik Karol Wymiatał na Serwisant? 20 czerwca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Arkadiusz.Nowakiewicz. Nowy wpis

Długo szukałem serwisu, który pomoże mi z moim piecem. Nikt nie był w stanie tego wszystkiego ogarnąć aż natrafiłem na JBB Termotechnik Karol wymiatał. Pan Kamil obiecał mi, że po naprawie wszytko będzie działało i o dziwo minął rok i wszystko jest ok. Ja obiecałem, że po roku prawidłowej pracy wystawie pozytywny komentarz. Podziękowania dla Pana Kamila, który pomógł mi odpowietrzyć instalacje, ustawić krzywą i doraźnie ustawić wszystko, poinformował mnie o kosztach weryfikacji, sprawdzenia szczelności i ewentualnej naprawie. Podziękowania należą się Panu Karolowi, który naprawił mój piec, wymienił zużyte i zepsute części (wszystkie stare mi zostawił), ustawił wszystko, posprzątał po sobie i opowiedział o działaniu pieca, grzejników i komina oraz przekazał namiary na hydraulika. Dodatkowo zostawił z nami uśmiech i pozytywne wibracje. Bardzo dziękuje za pomoc i polecam usługi firmy JBB Termotechnik Karol Wymiatał.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w JBB Termotechnik Karol Wymiatał? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Amadeusz Nowy wpis

Świetna firma, super fachowcy, profesjonalizm w każdym calu. Na początku maja trafiłem do firmy Pana Karola Wymiatał i jestem pod ogromnym wrażeniem. Koordynator przeprowadził szeroko zakrojony wywiad i pomógł mi uruchomić piec. Następnego dnia przyjechał do mnie serwisant ( p. Marcin), który w bardzo fachowy sposób zajął się moim urządzeniem. Naprawił wszystko, wymienione części zostawił, odpowiedział na wiele moich pytań i po zakończonej pracy wszystko posprzątał. Mija miesiąc od naprawy i wszystko działa bardzo dobrze.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie JBB Termotechnik Karol Wymiatał? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Łomianki

Gorąco polecam.

Hejo. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Liczę, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie JBB Termotechnik Karol Wymiatał? Czy mają wysokie stawki? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Piotr

Arleta
@Piotr

Cześć Piotrze. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Arleta.

Robert
@Arleta

Witam Pani Arleto. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Geberit, o której Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Waldemar T

Wysoki poziom obsługi klienta i szybki czas realizacji usługi. Serwis wykonany bezbłędnie, wymienione części zostały mi przekazane a serwisant zostawił po sobie świetne wrażenie.

P.F

Zdecydowanie polecam. Na każdym etapie fachowa obsługa.

M.Piorowski

Świetnie fachowcy, zawsze usługi wykonane na najwyższym poziomie, świetny kontakt z klientem, naprawdę warto korzystać z usług tej firmy.

Firma godna polecenia. Od kilku lat serwisują mój piec, zawsze fachowo.

Nowicki

Współpracuje z firmą Pana Karola od kilku lat. Zawsze przyjeżdża na czas, przy problemach reagują błyskawicznie, zostawiają po sobie porządek i w razie konieczności wszystko tłumaczą.

@Nowicki

Dziękujemy za miłe słowa, staramy się utrzymać jakość naszych usług na wysokim poziomie. Pozdrawiam JBB Termotechnik

Fachowcy którym można zaufać. Bardzo dobra firma.

Piotr S.

Bardzo dobry kontakt i opieka nad klientem. Pan Karol jak zawsze z mistrzowską precyzją wykonał wszystkie prace przy piecu. Gorąco polecam!

@Piotr S.

Zadowolony

Firma godna polecenia.

@Zadowolony

Arkadiusz

Bardzo solidna firma. Od razu widać, że ma się do czynienia z profesjonalistami. Jestem najemcą domu w którym znajduje się piec Junkers. Pan z którym rozmawiałem przez telefon pomógł mi doraźnie włączyć pięć i uzupełnić w nim wodę, za co jestem wdzięczny bo serwis, który się zajmował nim niestety nie poradził sobie. W mgnieniu oka została dokonana naprawa. Monter wykonał naprawdę świetna pracę, miał ze sobą części i nawet piec zostawił czysty.

@Arkadiusz

Klient

Firma w 100 % godna polecenia. Świetni fachowcy.

@Klient

Klient

Serwis godny polecenia. Świetni serwisanci.

@Klient

Zośka

@Pozytywne a co najbardziej ci się tu podoba?

Pozytywne

10/10 Polecam wszystkim.

Jakie narzędzia pracy zapewnia JBB Termotechnik Karol Wymiatał? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

JBBTERMOTECHNIK

Nasi pracownicy wyposażeni są w narzędzia serwisowe oraz pomiarowe, pakiety części zamiennych, itp. konieczne do wykonywania pracy. Auto serwisowe typ Dacia Dokker jest naszym warsztatem każdy serwisant jest tak wyposażony. Staramy się ograniczać korzystanie z samochodów serwisowych po zakończeniu pracy. Pozdrawiam Karol Wymiatał

Zostaw merytoryczną opinię o JBB Termotechnik Karol Wymiatał - Warszawa

• Jak się pracuje w JBB Termotechnik Karol Wymiatał?

Zobacz opinie na temat firmy JBB Termotechnik Karol Wymiatał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JBB Termotechnik Karol Wymiatał?

JBB Termotechnik Karol Wymiatał
4.8/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Al. Wyścigowa 8B lok. 101
    02-681 Warszawa