Opinie o 2K Serwis Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa Zabraniecka 37/41

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy 2K Serwis Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie 2K Serwis Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 2K Serwis Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa Zabraniecka 37/41

Benek Nowy wpis

Nie polecam, serwisant stwierdził wymianę płyty głównej za ponad 1000 zł natomiast wymienić wystarczyło przekaznik za 15 zł - podobno stała usterka.

Tomek Nowy wpis

Ten serwis to porażka. Stanowczo odradzam. Serwisant uruchamiał nowy kocioł i zrobił to źle. Druga wizyta i tłumaczenie serwisanta że to inteligentne urządzenie i że się uczy ha ha. Wezwałem innego serwisanta usterkę usunął wytłumaczył obsługę kotła. Winny był sterownik pokojowe.

Klient Nowy wpis

Potwierdzam przedmówcę, mnie już przegląd kosztował 2,500(1/4 nowego pieca)pierwsza wizyta pan pogrzebał piecu skasował 300 po miesiącu większa usterka już 1300 nie minął tydzień znów 300 i znów tydzień i teraz 600 żegnam się z tym serwisem mimo że klientem jestem od lat, kasują za robotę koło 300(covidowe od lat)50za fatygę przyjazdu plus części do których doliczają marżę z nawiązką. Nie mają regulaminu nie mają cennika uważają się za najmądrzejszych, wręcz próbują winę zwalić na klienta. Osobiście uważam to jako porażkę, tyle lat dawałam się naciągać będzie to moja nauczka na przyszłość w doborze nowego partnera serwisowego.

Thoor

UWAGA!!! Było tak. Awaria pieca błąd E6, potem jeszcze EF, rozmowa przez telefon ok. Ma przyjechać serwisant, przyjechał. Małe ciśnienie wody w kotle to E6, a EF to problem z elektrodą zapłonową. Ciśnienie wody uzupełnione odkręceniem odpowiedniego kranika (już teraz wiem jakiego), a potem wymiana części. Za uszczelkę, elektrodę zapłonową i i elektrodę jonizacyjną prawie 1000 zł. Pytam się serwisanta, czemu tak drogo, on mówi, że to ceny Viessmanna i że firma trochanowski 24 serwis nic nie zarabia na częściach, cóż, piec rozebrany, zaufałem facetowi. Zapłaciłem. Ale przecież muszę wiedzieć na przyszłość, więc siadam do netu i uszczelka 79 zł, elektroda jonizacyjna 147 zł, elektroda zapłonowa 152 zł. Dzwonię do serwisanta, a on się mnie pyta czemu do niego dzwonię, haha, przecież ceny ustala szef, w to nie szkodzi, że on mówił, że to po kosztach. Dzwonię do szefa, szef nie odbiera, raz drugi nic, piszę sms, że proszę o telefon, nic. Więc PISZĘ TAKIEGO OTO SMS : "Był serwisant, koszt wizyty 290 zł koszt uszczelki, elektrody zapłonowej elektrody jonizacyjnej 660 zł. Pytałem się czemu takie drogie, powiedział że to ceny Viessmana i że tu wasza firma prawie nic nie zarabia. Oczywiście sprawdziłem ceny, e.zapłonowa 152 zł, jonizacyjna 147, uszczelka 79, czyli 370 zł. Tak się nie robi, zaufałem temu co mówił, gdybym to sprawdził, oczywiście nie zdecydowałbym, to tak czy inaczej oszukiwanie klienta. Powinien powiedzieć, że u Was kosztują tyle. Oczekuję korekty rachunku, przecież mam piec i serwis i wymiany części będą stałymi elementami funkcjonowania pieca". Dzwoni, wtedy dzwoni, mówię, mniej więcej to samo co w sms, a szef trochanowski serwis 24 mówi mi, że ceny należy sprawdzić, a ja mówię, że jego pracownik zapewniał mnie, że to po kosztach i że to nie jest w porządku, bo mu zaufałem, w to co serwisant mówił, na co słyszę pytanie: czy ja tak wszystkim ufam?. To chyba wszystko już mówi o tej firmie. NIE POLECAM, KOSZT CZĘŚCI 100 % WIĘKSZY NIŻ W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ, A ILE W HURTOWEJ TO MOŻNA SIĘ DOMYŚLIĆ. Poniżej linki to części za które ja zapłaciłem 660 zł, a powinienem 380 zł i to byłyby ceny z detalu. uszczelka: https://www.abceko.pl/pl/p/Uszczelka-palnika-Viessmann-MatriX...Vitodens-7826500/8183, elektroda zapłonowa: http://sklep.vinstal.pl/produkt/komplet-elektrod-zaplonowych-7826504, eletroda jonizacyjna: http://sklep.vinstal.pl/produkt/elektroda-jonizacyjna-2635kw-7834233-vitodens-300-333-fUWAŻAJCIE, NIE UFAJCIE, SPRAWDZAJCIE. Powinieniem zapłacić: koszt serwisu 290 zł + 147 + 152 + 79 zł =670 zł, no powiedzmy 700 zł, a zapłaciłem prawie 1000 zł.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o 2K Serwis Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

2K Serwis Sp. z o.o. sp.k.