Opinie o Viadem Rafał Wasilkowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Viadem Rafał Wasilkowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Viadem Rafał Wasilkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viadem Rafał Wasilkowski w Warszawa

Ewelina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Złodzieje...nie dostałam ani zlota ani zwrotu pieniędzy. Omijajcie szerokim łukiem. Jak tak można?! Ktoś ciężko pracuje na każdą złotówkę żeby kupić prezent a oni jeszcze okradaja ludzi !

Ostrzegam przed tym sklepem. Nigdy nie zamawiaj tutaj towaru bo tylko stracisz pieniądze. Zamawiasz towar i nie wysyłają paczek. Zamówiłem 05.04.2024 łańcuszek na prezent i nie otrzymałem paczki. Na uroczystość musiałem ponownie kupować prezent.Telefonów nie odbierają, odpisują czasami tekst że paczka zostanie wysłana w ciągu kilku dni ale nie wysyłają. Jest to sklep, który nie posiada towaru na stanie.

kasia Nowy wpis

Nie polecam zakupów w tej firmie. Jest duży problem z odzyskaniem pieniędzy za zwrot, nikt nie odbiera telefonu, kontakt jest bardzo utrudniony

Hej. Z czego wynika tak długie oczekiwanie na zwrot pieniędzy dla klientów? Końcowo je otrzymują Zastanawiam się czy pracownicy tez musza czekać na wypłaty? Czy przychodzą na czas? Jak dużo osób jest na stanowisku montażu biżuterii? Jest może zapotrzebowanie na nowych pracowników ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Viadem Rafał Wasilkowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Agnieszka

Nie polecam… na pieniądze za zwrot czekałam b.długo, po mimo dzwonienia, nie kupię już nic…

Rysiu

Ostatnio rekrutowali na stanowisko specjalista ds. obsługi sklepu internetowego. Proponowali 5 tys brutto a w komentarzach ktoś pisał że wypłata marna i dodatkowo nieterminowo. To jak jest teraz?

Edyta

Proszę o pilny zwrot pieniędzy za zwrot o numerze 16331. W przeciwnym razie podejmę kroki odzyskania należności drogą sądową. Nie odbiera nikt tel, e-maila nie można wysłać.

mir.

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej 05/2023. Aplikowałam na stanowisko pracownik montażu biżuterii. Z rozmowy zrozumiałam, że jest ciągła rotacja pracowników. Wynagrodzenie jest po prostu mizerne. Oferują najniższą krajową, czyli ok 2800 na rękę. Szanujcie się i nie pracujcie za grosze!!!!

Fifi
@mir.

No to rzeczywiście kaska nie jest za duża ale to może tylko na początek a później jakieś podwyżki? Tak zapytałem, bo różnie to bywa i nie każdy na start chce oferować kokosy. Sama rozmowa ogólnie luźna, czy jakoś sprawdzali Twoją wiedzę? Umowa o pracę?

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego E-commerce swego czasu był tu poszukiwany. Od tamtej pory nie widziałem podobnego w tej firmie ogłoszenia. Ktoś wie, jak firma stoi pod względem rozwoju i czy osoba na takie stanowisko może być jeszcze poszukiwana? Z tego starego ogłoszenia wynika, że firma dobre zarobki oferowała (podane widełki na tamte czasy wyglądają dobrze). Chcę zweryfikować, ile teraz na start dają? Dalej są stałe godziny pracy, czy może zmienione? Tak czy inaczej nawet jak nie będą na ten moment nikogo szukali to na przyszłość info mi się przyda.

@klientka to złe miejsce na takie komentarze, to forum pracownicze.

Raczejjużnieklientka
@Michał

Dlaczego? Dzięki temu forum wiem żeby tam nie kupować bo gdzie indziej opinii nie ma. A, że raz dałam się nabrać na internetową galerię biżuterii to tym bardziej sprawdzam opinię.

AnnaCh76

Zdecydowanie nie polecam!!!!! Towar zakupiony 2 tygodnie temu i do tej pory zero odzewu. Dodzwonić się nie można. (usunięte przez administratora)

Jola

Dzień dobry,nie mogę wystawić juz opinni na Allegro ale w innym miejscu jeszcze mogę, więc postanowiłam napisać .Od niedawna zaczęłam użytkować biżuterię ale niestety zaczęła się rozchodzić i rwac jak pajęczyna. Kikakrotnie nosłam do jubilera i zczepiałam ale po chwili działo się to samo w sumie w 10 miejscach miałam przerwania.Ostatecznie jubiler powiedział że nie ma sensu naprawiać i w dniu dzisiejszym sprzedałam na złom.Jestem bardzo zażenowana i rozczarowana tym zakupem

Krzysztof Baczewski

NAJGORSZY ZAKUP W TYM ROKU!! jeśli planujesz zakupić prezent na Boże Narodzenie to najlepiej zamówić go już podczas Wielkanocy. "przemiłe" panie w tzw infolinię tego pseudo sklepu mają zapewne płacone od każdego wypowiedzianego kłamstwa. I dlatego nie są w tym temacie oszczędne. Paczka zamówiona z grubym wyprzedzeniem od planowanego wręczenia prezentu. I codziennie kłamstwa że dziś paczka zostanie wysłana. Ze towar jest u grawera, innym razem urlop. Gdybym więcej dzwonił to pewnie jeszcze więcej ściem bym usłyszał. Ostatecznie po wielu telefonach paczka nadana kurierem i zapewnienia że ja dostanę. I wtedy się okazało że moja paczka tzw weekendową dotrze do mnie w PONIEDZIAŁEK!!! Śmiech na sali!!!! Nigdy więcej nie popełnię takiego błędu i nie zamówię nic u tych oszustow. Teraz zapewne czeka mnie długa batalia o zwrot pieniędzy. Może chociaż to potrafią zrobić. (usunięte przez administratora)Jeśli chcesz stracić czas kasę i nerwy to jesteś w dobrym sklepie!!!

On

Nie polecam. Praca za marne pieniądze plus dużo stresu. Wynagrodzenia nigdy nie było na czas, ciagle proszenie sie o swoje pieniądze.

Maryska
@On

takie informacje są bardzo przydatne, bo Pan się ogłosił własnie, pozdr

Uśmiechnięty
@On

Potwierdzam

Aneta

Cześć, czy praca w tej firmie jest bardzo stresująca, jak sądzicie? Bo czytałam starsze opinie o tej firmie i niektóre osoby pisały, że jest tam dużo stresu. W związku z tym bardzo bym chciała wiedzieć, czy coś się w tej kwestii zmieniło w Viadem. Bardzo proszę jakieś aktualne informacje, dziękuję i pozdrawiam.

Klientka

Dzień dobry, dlaczego do tej pory nie dostałam zwrotu za kolczyki, Złote Czarna Łezka 89.00"zl czekam już od października, czy wogole mi zwróćcie,?? Klientka

Alia
@Klientka

kupiłam w Viadem łańcuszek złoty, teraz okazało sie, że on nie jest w ogóle złoty, to (usunięte przez administratora)

Olga
@Klientka

Dzień dobry, dodała Pani swój wpis już dawno temu. Jak zakończyła się sytuacja? Na przyszłość takie problemy warto kierować bezpośrednio do firmy. Tutaj na forum jest mniejsza szansa na reakcję bo służy ono głównie pracownikom oraz osobom z zewnątrz, które chcą przeczytać opinie o danej firmie.

filozof

Jak łatwo jest krytykować szczególnie nie mając żadnych konkretnych argumentów!

Nie polecam

Praca tymczasowa. Zwolnienia bez powodu. O wypłate tez trzeba było się prosić. omijajcie to miejsce

Josef

@K. Firma jest jak najbardziej odpowiedzialna. Mam wrażenie, że konkurencja tak inspiruje doi zostawiania na forum wpisów.

Josef
@Josef

Nie wiem czy takim szemranym interesikiem może interesować się jakakolwiek konkurencja...(usunięte przez administratora)

K.

Pracodawca nie jest poważną osobą, absolutnie nie polecam tego miejsca pracy, trzeba dopraszać się o wynagrodzenie, co parę miesięcy zmienia się skład zespołu, praca chyba bardziej dorywcza niż na stałe. Biżuteria wygląda jak używana, wstyd tłumaczyć się klientom za to co jest wysyłane.

Zostaw merytoryczną opinię o Viadem Rafał Wasilkowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Viadem Rafał Wasilkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Viadem Rafał Wasilkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Viadem Rafał Wasilkowski
  • Al. Aleje Jerozolimskie 21