Competia Kancelaria Prawna

Katowice

Opinie o Competia Kancelaria Prawna

piewota 2013-10-09 10:07
W Łodzi dali 68 ogłoszeń, z tego co wiem sporo moich znajomych też się zgłosiło a wczoraj zobaczyłem na swoim koncie infopraca.pl że kandydatury 3 zostały odrzucone. Dodzwonić się nie można w Katowicach nikt nie odbiera na maile nie reagują. Moi znajomi tez się zgaszali i tez kandydatury były odrzucone a zgłaszali się ze średnim wykształceniem i z wyższym więc nie wiem czym się sugerują. (usunięte przez administratora)
stabil 2014-10-28 20:51
Ja też chcę podzielić się opinią o Competia. Nie byłem pracownikiem ale spotkałem sie z ofertą pomocy prawnej. Prowadziłem firmę i uległem wypadkowi, pomogli mi i nie było w tej pomocy chęci zarobku, poprostu poprowadzili moją sprawę tak,że nie tylko przez wypadek nie zostałem bankrutem ale po drodze doradzali , a porady kosztują, uzyskali dla mnie o wiele większe odszkodowanie niż wstępnie określono. Gdybym nie spotkał na swojej drodze osoby,która zaproponowała mi pomoc i wsparcie, to dziś nie tylko byłbym bankrutem i kaleką. Dzięki odszkodowaniu szybko się pozbierałem,stanąłem na nogi w pełnym tego słowa znaczeniu i piszę , bo pewnie wiele jeszcze osób zaostaje samym sobie...dzwońcie i piszcie do nich, doradzą ,pokierują, załatwią, odwiedzą i to za kilka procent prowizji z odszkodowania, którego bez nich nigdy sam bym nie wywalczył nawet połowy. Początkowo zastanawiałem sie jak to możliwe, że wszystko przez cały czas prowadzą za darmo? Obawiałem sie ukrytych celów. Niepotrzebnie, nie wydałem nawet na znaczek pocztowy, bo po wszystkie dokumenty przyjeżdżali osobiście.Pisze , bo jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Competia, że powieżając Im swój dalszy los obecnie tryskam zdrowiem, żyję lepiej niż przed wypadkiem i rozwijam swoją firmę.
kandydat 2015-03-18 23:35
Byłem rekrutowany do działu prawnego prawie trzy miesiące. Testy, kazusy, rozmowy, rozmowy. Głównie rozwiązywałem problemy z prawa karnego, cywilistyki, prawa ubezpieczeń i odszkodowań. Odpadłem podobno na ostatniej prostej. Wiem na pewno, że adwokat, który się dostał na moje miejsce został wybrany z pośród sporej ilości kandydatów bo na samym assesmencie było nas ze dwudziestu, a nie wszyscy do niego dotarli. Także oceniają też umiejętności miękkie, oratorstwo na sali rozpraw i sztukę negocjacji. Ciężko się tam dostać ale będę próbował w kolejnej rekrutacji.
pracownik 2015-05-07 16:56
zawsze wysoki standard obsługi, tego się tam nauczyłem i tego uczę prawników w obecnym miejscu pracy.
kuba 2015-05-14 21:04
Widzę, że narzekają na Competia tylko Ci,którzy nie dostali szansy tam pracować.Skoro tak trzepią na rekrutacji, to tylko świadczy, że zależy im na czymś konkretnym. Ja też się nie dostałem ale nie mogę Ich za to obwiniać. Mają tam najlepszych prawników z tego , co wiem, bo interesowałem się firmą, w której chciałem pracować. Podczas oczekiwania w kancelarii na rozmowę rekrutacyjną miałem okazję przyglądać się Ich pracy...wysoki poziom i pełne zaangażowanie, odbierali każdy tel.,a po odłożeniu tel.od razu zabierali się do pracy i oddzwaniali do klienta...podziwiałem jak to ogarniają. Są dobrzy!
lolitarcz 2015-05-14 21:15
Moja mama prosiła,żebym napisała podziękowanie dla Competia.
Od momentu podpisania dokumentów o odszkodowanie obawiała się czy oddała sprawę w dobre ręce, bo tyle teraz oszustw i przekrętów! Zaryzykowaliśmy, bo jedno było pewne, że są na rynku i ktoś nam ich polecił oraz to,że na pewno nic to nie kosztuje. Na prośbę mojej zadowolonej i wracającej do zdrowia po ciężkim wypadku mamusi, dziękuję Competia za wszystko co dla nas zrobili, za pokierowanie sprawą, za dobre słowo, za zaangażowanie w problemy nasze jeszcze inne i radę prawną. Ja dziękuję za wysokość odszkodowania dla mojej mamy, bo nie spodziewaliśmy się, że będzie nas teraz stać na prywatne dalsze leczenie w najlepszych klinikach, a stać. Dziękuje Competia tu cała rodzina.
Poszukiwacz 2016-04-03 00:24
Czy firma jeszcze istnieje?
fola 2016-04-07 20:16
z tego co zdążyłam się zorientowac po krótkich po krótkich poszukiwaniach w internecie to istnieje bo idziała jak najbardziej ich strona internetowa, poza tym w krs sobie sprawdź - nie ma żadnej infiormaacji o upadłości ani o tym żeby zwijali żagle
staszko 2016-05-11 10:57
zgadza się, jest to firma radcy prawnego i działają nadal.
Nasłuch 2016-05-13 23:56
Słyszałem o nich wiele niepochlebnych opinii, ale nie sądziłem, że jest aż tak źle...
Dziwy 2016-05-14 00:24
Czy to ta sama Competia co działała do 2014 roku?
lew 2016-06-25 16:07
Nie @dziwy firma istnieje nadal i ma swoją siedzibę w Katowicach
follow 2016-08-01 14:28
Można próbować się dostać kilka razy, rekrutują cały czas , nawet jak odpadniesz możesz za jakiś czas znowu sprówbować. Widać że ludzie tam pracują sympatyczni,mnie się akurat nie udało ale nie poddam sie.
Zsieci 2016-08-04 20:42
Obecnie kancelaria szuka adwokatów, radców prawnych, menadżerów szkoleniowców i asystentki sekretariatów
buba 2016-09-02 15:33
Coś Ci się pomyliło. Trzepią na rekrutacji? Jak chcesz u nich pracować, to Cię przyjmą. Nie dają umowy o pracę, więc nie ryzykują.
Steve 2016-09-07 16:47
Napisane jest powyżej. Zatrudnią każdego chętnego, bo to nie jest umowa o pracę.
Jedyny warunek - musisz umieć czytać i coś z przeczytanego tekstu zrozumieć...
K 2016-09-29 06:18
Ale w KRS widać, że co chwilę coś się zmienia
marek 2016-09-29 18:00
@K ale co masz tutaj konkretnie na myśli bo nie rozumiem
DR 2016-10-25 18:32
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
agenci.odszkodowania@interia.pl
Zapewniamy pełną dyskrecję.
GG 2016-11-14 17:27
Lepiej daruj sobie tę firmę...
myszkin 2016-11-18 15:52
a dlaczego? Coś nie tak?
ANNA 2016-11-22 15:33
Osoba rekrutująca nie wie o dalszych etapach, czasie zatrudnienia itd... Brak jasnego komunikatu co do dalszych działań względem osoby rekrutowanej. Brak informacji o podjetej decyzji pomimo ustnego zobowiązania. Niepoważne i mało odpowiedzialne. Nie polecam.
D 2016-11-24 15:25
Jeśli oczekuje Pani jasnych i korzystnych warunków oraz jest Pani osobą z "branży", to proszę o kontakt na poniższego maila
pomagamyposzkodowanym@interia.pl
Zapewniamy poufność
Thor 2016-12-16 11:14
Aż tak słabo?
Jolanta 2017-01-22 16:20
Polecam Kancelarię Competia. Po śmierci mojego męża nachodziło mnie mnóstwo firm. Przed pogrzebem i ledwo po. To było nie do wytrzymania. Podpisałam nawet umowę z jedną firmą, natomiast przez dwa miesiące nikt się do mnie nie odzywał. Po pewnym czasie przyszła Pani z Competii. Krótko i konkretnie przedstawiła swoją ofertę. Napisałam wypowiedzenie poprzedniej firmie. Chcieli żebym opłacała koszty za ich rzekomą pracę, Competia wzięła to na cale szczęście na siebie. Dzień po podpisaniu umowy skontaktowała się ze mną Pani mecenas z kancelarii, i szybko wzięli się do pracy. Zostałam przygotowana do wywiadu z Panem z Towarzystwa Ubezpieczeń, który był bardzo trudny i sama chyba nie dałabym rady. Pierwszą część odszkodowania dostałam szybko, na resztę trzeba było trochę poczekać, ale kwota była na prawdę wysoka. Pieniądze nie zastąpią mi męża, ale dziękuję kancelarii za pomoc.
Joanna 2017-04-04 15:43
Pracujesz w Competia Kancelaria Prawna? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy.
Zostaw swoją opinię o Competia Kancelaria Prawna - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Competia Kancelaria Prawna