Opinie o Mateusz Stenka Stenmoto w Chmielno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mateusz Stenka Stenmoto. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mateusz Stenka Stenmoto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Stenka Stenmoto w Chmielno

Hej, dlaczego taka cisza ze strony pracowników? Pisze pracownicy, no ale to forum pracownicze. Może jednak ktoś coś opowie? Wgl czy firma ma pracowników? No bo jak szukałam firmy w krs to znalazłam zapis, ze to jest indywidualna działalność. Może to dlatego, ze pracuje tylko właściciel. Wiecie jest sens wysyłania cv?

Czeslaw Nowy wpis

Zakupiłem intrudera 800 w ciemno małopolskie jestem mega zadowolony tak jak w ofercie może jeszcze lepiej wyglądał przywieziono szybko sprawnie pozdrawiam serdecznie dziękuję z Tarnowa

Większość osób kupujących pojazdy w firmie zostawiła bardzo pozytywne opinie na ich temat. A ktoś z pracowników znajdzie się na forum? Oprócz właściciela ktoś tam jeszcze pracuje? Szukam pracy jako kierowca i badam różne możliwości. Pracownicy zatrudniani są na umowy o pracę czy zlecenie? Atmosfera jest tak pozytywna jak opinie klientów?

Romek Nowy wpis

Kupiłem motocykl całkowicie zgodny z opisem i fotografiami ze strony sprzedawcy. Po bardzo konkretnej rozmowie z panem Mateuszem postanowiłem dokonać zakupu w ciemno ( mieszkam w dolnośląskim). Komunikacja z firmą bardzo dobra. Transport na umówiony dzień, a nawet godzinę czym byłem mile zaskoczony. Otrzymałem kompletną dokumentację, kluczyki, fakturę, rzeczowe porady i żadnych komplikacji . Zabezpieczenie motocykla w transporcie bez zarzutu, pełen profesjonalizm za co chcę podziękować panu Michałowi. W pełni polecam firmę Stenmoto.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mateusz Stenka Stenmoto spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Lolo

12.10.2022 zakupiłem motocykl honda Shadow 750 2017 R jak nowy z salonu bardzo polecam Gościa i Firmę rzetelna i uczciwa obsługa i cena obym zawsze w Życiu spotykał takich ludzi polecam szczerze

Tomasz

Firma godna polecenia. W zeszłym roku zakupiłem w Stenmoto motocykl i jestem mega zadowolony. Nie handlują gruzami, foto zgodne z rzeczywistością. Ceny też mają atrakcyjne

sznapster

A ja nie polecam firmy. Oczywiście obsługa miła itd itd. Ale miałem styczność z trzema motocyklami z tej firmy. Motocykle oczywiście wizualnie dopieszczone aż sie oczy cieszą ale z trzech motocykli z którymi miałem styczność każdy miał wady wpływające na prowadzenie motocykla. 1. Kolega kupił moto z pękniętym blokiem zaklejone zamalowane wyszło po jakimś czasie. 2. Kupilem motocykl sobie zimą nie bardzo miałem jak pojeździć. Moto piekne ale po parenastu kilometrach wyszły problemy z hamulcami i niepewnym zachowaniem się moto w zakretach. Zaczałem przyglądać się dokładniej moto i okazało się ż moto było robione i malowane owiewki. 3. Pojechalem z kolegą po motocykl od osoby prywatnej w Lęborku yamaha fjr 1300 piękna.ale co? Moto ściągało na prawą stronę i wogóle źle się prowadziła. Opony ok łożysko gł ramy ok. I co się okazało? Jakieś fatum chyba. ???????? moto kupione rok wcześniej od sten moto chmielno pan przedstawił fakturę zakupu na kwotę 18900zl a chciał za moto 16000zl. Nie kupiliśmy. Sądzę że firma kupuje motocykle po przygodach za grosze i je robi zeby zarobić. Nie polecam z czystym sumieniem

Joanna
@sznapster

No przypuszczenie to wydaje się być trafne widząc to co piszesz. Ciekawa jestem tylko czy jest jakaś szansa, żeby móc im to jakoś udowodnić?

Zakupiłem Yamaha Virago bez wcześniejszych oględzin ze względu na odległość z dostawą na wskazany adres. Motor nie odbiega od tego co zobaczyłem na zdjęciach i usłyszałem przez telefon.Polecam firmę, rzetelna, pełna dokumentacja w tym przegląd, pozostaje tylko rejestracja. Miła obsługa. Pozdrawiam Pana Mateusza i Pana Michała życzę powodzenia.

Zofia
@Adam

To super! Odważny jesteś, że kupiłeś motor bez wcześniejszych testów. A duży ma wybór ta firma?

Jacek

Zakupiłem Kawasaki ER6N ABS 2007. Polecam firmę sprzedają motocykle w bardzo dobrym stanie co przed wystawieniem tej opinii potwierdziłem. Bardzo dobry kontakt. Bezproblemowa rejestracja motocykla (pełna dokumentacja). Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

Zofia
@Jacek

wszystko załatwia sam właścciel, to On cię obsługiwał i wszystko ogarniał czy są w firmie inne osoby do tego powołane?

teddy

Jako kupujący mogę wystawić świetną recenzję. Kupiłem małą Hondę z lat 70. Dobry kontakt, sprzedający wyczerpująco opowiedział o stanie technicznym. Transport motocykla terminowy, nowym, profesjonalnym autem. Dostałem komplet dokumentów, tłumaczenia, podbity przegląd. Na drugi dzień zarejestrowałem motorynkę i cieszę się jazdą. Myślę że nie był to jedyny zakup w Stenmoto.

Killer
@teddy

Polecam.Posiada motocykle w bardzo dobrym stanie

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Stenka Stenmoto - Chmielno

• Jak się pracuje w Mateusz Stenka Stenmoto?

Zobacz opinie na temat firmy Mateusz Stenka Stenmoto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mateusz Stenka Stenmoto?

Mateusz Stenka Stenmoto
  • Garncarska 9