Almot Sp.k. Mikołaj Sibora

Gniewkówiec

Opinie o Almot Sp.k. Mikołaj Sibora

mechanik moto

może z innej beczki- kupiłem zębatkę z almotu do simson sr50 tył - porażka , owal ok 3-4 mm. nie da się ustawić napięcia łańcucha - chyba że zwis ok 4 cm. W sklepie wymienili na drugą - z almotu też - porażka - bicie zębatki góra-dół ok 3 mm. Ludzie czy Wy w tej firmie nie macie kontroli jakości? Jeżeli tak traktujecie klienta to ja z Was rezygnuję .

Prezes

Pracowałem kiedyś w tej firmie. Praca w magazynie hurtowni to standardowo 10 godzin dziennie 7:30-17:30 dramat. Do tego kochany piąteczek gdzie jebie się do rna. Nadgodziny :) masakra po 10 godzinie liczone. bo dziennie pracuje się 10 godzin i nie ważne, że dwie godziny codziennie dłużej za FREE. DRAMAT !!!

Riki taki dwa tic taki

Witam. Orientuje się ktoś czy potrzebują w owej firmie pracowników? Czy również tutaj Ukraińce się wpraszają :d

Zostaw opinię o Almot Sp.k. Mikołaj Sibora - Gniewkówiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almot Sp.k. Mikołaj Sibora