Opinie o Yach Rafał Jach w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Yach Rafał Jach. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yach Rafał Jach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yach Rafał Jach w Zabrze

mariusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy firma jest dobrym płatnikiem? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy - otrzymaliśmy zapytanie ofertowe, ale wszystkie opinie wyglądają na mocno przelukrowane! Jakim są płatnikiem?

Wojtek Nowy wpis

Profesjonalnie, szybko, dobrze. Sprawna ekipa

Basia Nowy wpis

Dobrze wykonane zlecenie, dziekuje za realizacje

mariusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Przesympatyczny Prezes Rafał - cud miód i malina. Tylko zapomina o płatnościach. Albo nie zapłaci pracownikom, albo nie zapłaci za towar. Niestety współpracowaliśmy kilka lat ale teraz to jest kpina. Gwiazdki w google to chyba sobie sami wypisują. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Yach Rafał Jach. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystentka biura w firmie budowlanej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
A.N.

Duża firma, czasami chaos organizacyjny ale jakbym miał polecić to większość na duży +

Artur

Opinia Pana Jarka jest bardzo trafna ale nie pełna. W tym czasie było jeszcze w miarę rozsądnie teraz to zakrawa na zamknięcie. Gdy się zwalniasz to nie dostaniesz pieniędzy tak jak to było w moim przypadku a inwestorzy chwała firmę to nie firma robi tylko ci oszukiwani pracownicy

Czy w Yach Rafał Jach pracuje się na open space?

Jarek

Witam Odradzam pracy w tej firmie Miałem okazje przepracować tam dwa miesiące Dla mnie to firma porażka Umowa między nami była ze pierwszy miesiąc na umowę zlecenie Potem umowa o prace Niestety Prezes zapomniał zgłosić tej pierwszej umowy Czyli praca była na czarno Otrzymałem w sumie trzy koperty No niestety w każdej była pomyłka ….szkoda tylko ze za każdym razem na ich korzyść ….. Idąc tam do pracy Postarajcie się o materiał i narzędzia Bo firma niestety troszku marnie wyposażona Pozdrawiam Jarek

Inny
@Jarek

Opinia tego Pana jest prawdziwa. Miałem okazję tam pracować kilka miesięcy i brak organizacji, sprzętu jest na porządku dziennym. Omijać z daleka

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Yach Rafał Jach? Pojawiło się ogłoszenie na Lento.pl 2 października

Aplikowaliście na stanowisko Hydraulik w Yach Rafał Jach i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie Yach Rafał Jach w mieście Zabrze nie ma żadnej opinii.

Polelum

Chciałem się przyjąć do pracy ale ten gość ewidentnie zaczął kombinować jak tu nie dać umowy więc w porę się zorientowałem i poszedłem do innej firmy i z miejsca dali umowę o pracę .odradzam przyjęcie do firmy yah potem będzie szukać umowy i kasy...

Ola N.

Wszystko na bardzo wysokim poziomie od wyceny po realizacje.

Tadeusz W.

Adaptacja lokalu usługowego - Bardzo profesjonalnie wykonana praca w każdym aspekcie realizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Yach Rafał Jach - Zabrze

• Jak się pracuje w Yach Rafał Jach?

Zobacz opinie na temat firmy Yach Rafał Jach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yach Rafał Jach?

Yach Rafał Jach
  • Józefa Wajzera 21