Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alew Dent Lek. Dentysta Alicja Holc-Niedzielska w Malbork

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alew Dent Lek. Dentysta Alicja Holc-Niedzielska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alew Dent Lek. Dentysta Alicja Holc-Niedzielska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alew Dent Lek. Dentysta Alicja Holc-Niedzielska w Malbork

klijent

Byłem kiedyś leczył mi zęba dentysta nie pamietam nazwiska zęba wyleczył dobrze ale jak powiedziałem że chcę znieczulenie przed zabiegiem czułem dyskomłort z jego strony jak by mi chciał wybić oko przyrządem a ja takiej usługi nie zamawiałem i nie pracuję w reklamie.

@klijent

Jakby co chciał zrobić…? Skąd ci się wzięło takie porównanie. O co ci chodzi z tym znieczuleniem, nie dostałeś go czy jak?

@Marta

Posłuchasz jak śpiewają ptaki w parku to nie będziesz zadawać (usunięte przez administratora) pytań

@Marta

Zęba wyleczył dobrze ale przed zabiegiem powiedziałem że chcę znieczulenie że mam slebe nerwy podchodzi do mnie z sterczącym ptakiem. Ciekawe czy żona pana dentysty wie o jego zachowaniu w pracy i czy przy innych klijentach klijentkach jak się zachowuje.

Hanna
@Klikent

O co nagle chodzi w tej opinii, bo się chyba pogubiłam?

@Hanna

św.pamieci dentystka z Starego Pola mówiła że przed zabiegiem powiedzieć że się chce znieczulenie a u pani Niedzielskiego dentysta podchodzi z sterczącą maczuga przez spodnie dobrze że mi nie wybił oka tak się zachowują jaskiniowcy.

Hanna Nowy wpis
@Klikent

Nie wiem do końca czy to odpowiednie miejsce do pisania takich rzeczy?

..... Nowy wpis
@Hanna

''Nie wiem do końca czy to odpowiednie miejsce do pisania takich rzeczy? '' A CZY TAKIE ZACHOWANIE W ZAKŁADZIE DENTYSTYCZNYM TO ODPOWIEDNIE MIEJSCE.

Hanna Nowy wpis
@.....

Tego nie zaneguję, bo nie znam prawdy. Chociaż chcąc nie chcąc akurat w tej dość "nietypowej" sprawie raczej człowiek nie ma większego wpływu? Bo jakoś nikt tu wprost nie pisze, że ktoś do kogoś się ostentacyjnie zalecał?

Ostatni jednorożec Nowy wpis
@Hanna

Będę chyba musiał porozmawiać z jego żoną może odechce się zabaw w jednorożca. Takie zabawy to nie ze mną.

BYŁY klijent

Dentysta zęba wyleczył dobrze ale te pokazy z całym szacunkiem dla pani udam że tego pokazu nie widziałem arek.

BYŁY klijent

Ps. O innych kobietach z ogłoszeń towarzyskich nie wspomnę. Zawiodłem się Pani Alicjo na tym zakładzie i dentyście zęba wyleczył dobrze ale takie pokazy nie na miejscu i nie zemną.

BYŁY klijent

Byłem w kilku agencjach WROCŁAW GDAŃSK ELBLĄG NIE PRACUJE W REKLAMIE i nie jestem rasistą a takie tzw. (usunięte przez administratora)nerwy REKLAMA to nie zemną. Zawiodłem się.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alew Dent Lek. Dentysta Alicja Holc-Niedzielska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
klijent

I nie jestem zainteresowany przeprosinami i " usługami" pana dentysty z zakładu pani Niedzielskiej.

Mama 6-latka

Z wielką przykrością wystawiam bardzo negatywną opinię na temat placówki. Nasz 6-letni syn z bardzo pilnym usunięciem pękniętego zęba i ogromnym bólem został pozbawiony pomocy pomimo tego, że ząb od kilku miesięcy leczony był w placówce. Z usług placówki korzysta cała moja rodzina i do tej pory byliśmy bardzo zadowoleni, jednak ta sytuacja jest dla mnie nie do przyjęcia. Syn miał rozwiercony ząb mleczny i czekał na kolejną wizytę za miesiąc. Pani dr powiedziała, że jeśli cokolwiek będzie się działo, mamy przyjeżdżać, nawet jeśli jej nie będzie i iść do innego lekarza w przychodni. Więc ząb pękł prawdopodobnie wieczorem podczas zabawy i wygłupów, czego nie było widać na pierwszy rzut oka, jednak syn obudził się w środku nocy z płaczem i z bólem i tak przez kolejne pół dnia. Po podaniu ibupromu oczywiście czuł się lepiej, ale na krótko. Bardzo szybko zaczęła się zbierać ropa nad zębem, co owocowało jeszcze większym bólem. Pamiętałam, że nasza Pani dr przyjmuje tego dnia do 17:30. Popędziliśmy do Malborka (a mamy ok. 30km) i byliśmy tam przed 17. Pani w rejestracji poinformowała mnie, że Pani X nie ma, że będzie kilka dni później. Opisałam jej sytuację z zębem syna i że Pani dr kazała przyjeżdżać, gdyby coś się działo, na co usłyszałam, że jutro jest tylko jeden lekarz, jest komplet i proszę ewentualnie za te kilka dni do naszej Pani dr. Ząb leczony kilka miesięcy w przychodni, dziecko puchnie i albo płacze albo śpi z bólu, a my zostajemy na lodzie, mimo że przychodnia działa wg informacji do 19 i zatrudnia wielu lekarzy. Nie dostaliśmy też żadnej informacji, gdzie możemy się w związku z tym udać. O zgrozo! Przyjęli nas w innej dużej przychodni w Pruszczu między pacjentami w trybie pilnym, potwierdzili pęknięcie zęba i konieczność szybkiego usunięcia. Nigdy więcej nie zabiorę tam dzieci, a przykre to jest bardzo, bo z usług lekarskich byliśmy bardzo zadowoleni i polecaliśmy wszystkim znajomym...

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alew Dent Lek. Dentysta Alicja Holc-Niedzielska - Malbork

• Henryka Sucharskiego 4B
    82-200 Malbork