Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Janusz

8 zł na godzine netto, tyle proponuje pan po godzinie spędzonej w firmie w ramach rozmowy o prace i krótkiego testu podczas którego pan skrupulatnie mierzy czas wykonania zadania babskim zegarkiem.

Zuzanna

@NieRadzę. co wpływa na złą atmosferę w firmie? Jakie według Ciebie powinny zajść zmiany, tak by pracowało się lepiej?

Lena

Co ciekawego słychać w firmie? Od dawna nikt nie dokonywał wpisu,chyba nie jest źle. Czasami bywają w firmach okresy lepsze i gorsze , najważniejsze to umiejętność wyjścia z problemów a przecież w tym wszystkim chodzi o miejsca pracy dla ludzi, to jest ważne.

@Lena

Nie nic się nie zmieniło. Bajka o pracowitej mrówce wciąż aktualna.

Natalia

Słyszałam, że to fajna firma, wiele razy nagradzana ale nie widzę żadnych nowych ofert pracy. Może ktoś ma informacje o pracy w firmie? Lubię pracować.

NieRadzę.
@Natalia

To bardzo źle słyszałaś! Nagrody to historia, a obecnie bardzo zła atmosfera, zresztą wystarczy umieć czytać i zadać sobie odrobinę trudu i poczytać wcześniejsze posty!!!

Przedstawiciel Handlowy

Poziom żenujący, brak merytorycznych pytań, cwaniactwo, cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo.

Wolę nie przytaczać. Najwięcej miała do powiedzenia pani skwarek:) Ilość pytań równa zero

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
@Bart

Witam Chciałbym aplikować na stanowisko Elektronik - Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości. Wszyscy rozpisują się o działach handlowych - jak wygląda praca w dziale technicznym Warto wysyłać CV

Zasmucony
@@Bart

Niestety w tej chwili żadne stanowisko w tej firmie nie jest dobrym miejscem. Poczytaj kilka postów wyżej bajkę o mrówce. To dotyczy całej firmy.

Zuzanna

@Maik mam nadzieję, że znajdziesz tutaj osoby, które odpowiedzą na Twoje pytania. Więcej o warunkach zatrudnienia znajdziesz też na stronie firmy: http://www.spectrumled.pl/pl/48,dolacz-do-nas.html

Maik

Zastanawiam się nad złożeniem swojego CV na stanowisko projektanta oświetlenia. Czy podpowiecie coś odnośnie pracy,rozmowy rekrutacyjnej,ewentualnej wysokości pensji ? Z góry dzięki

Zuzanna

@WujekDobraRada mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Bardzo chętnie usłyszymy o Twoich wrażeniach z pracy w firmie Wojnarowscy.

Jan

A orientuje się może ktoś w sprawie Tesli? Bo to już miesiąc po losowaniu i cisza. Jestem tym bardzo zdziwiony.

Zuzanna

Nick2017-03-02 21:45 Co według Ciebie wpływa na obecną sytuację w firmie?

Lepiej napiszcie co się dzieje w firmie. Bo chyba tak, źle jeszcze nie było?

Zuzanna

@Nick wspominasz o możliwych zwolnieniach, a obecnie firma prowadzi wiele nowych rekrutacji. Mógłbyś powiedzieć o tym jak wyglądają warunku zatrudnienia w firmie? Na co mogą liczyć nowi pracownicy?

Zuzanna

@Nick pracujesz w firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca w firmie?

@Zuzanna

No niestety jest coraz gorzej. Atmosfera jest co raz to gorsza. Dobrzy pracownicy odeszli, a pomysły na przyszłość są takie, że znów szykują się zwolnienia. Myślę, że wkrótce konsekwencją decyzji nowych doradców, będzie spadek zysku i będzie piekiełko, bo przecież to nie oni są winni a ludzie.

Zuzanna

@Romek firma Wojnarowscy Sp. z o.o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko Pracownika recepcji. Jednak jest to praca w Katowicach. Jeśli zdecydujesz się na aplikacje, daj znać jakie wrażenia wywarł na Tobie proces rekrutacji.

@Zuzanna

Już nie - już tam pracuje dziewczyna. Ciekawe jak długo?

WujekDobraRada

Romek to najpierw skocz na jakiś kurs obsługi Google, bo jak tego nie potrafisz, to raczej na zmywaku szukaj roboty. Co do firmy to jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to byś wiedział, że firma zeszła na psy. Myślę jednak, że palisz głupa bo Ci kazali to napisać.

Romek

Witam, mam pytanie czy firma ma aktualnie jakieś oferty pracy, nic nie mogę znaleźć a zależy mi na pracy u nich. Słyszałem, że to solidna firma!

@Romek

Na Twoje szczęście nie.

Rebus

Jako pracownik stwierdzam, że to jest świetna firma tylko nie dla wszystkich. Rekrutacja daje efekty, czasami dobrzy pracownicy próbują robić coś wbrew polityce firmy i niestety dochodzi do rozstania. Pracownik ma pracować a szefostwo ma zarządzać firmą.

@Rebus

No właśnie. Nie dla wszystkich. Tylko dla tych co umieją sobie zrobic PR i omamić Prezesa cyferkami. Wszystko by bylo ok jakby Szefostwo wiedziało jak zarządzać a nie wie. Otacza sie doradcami z cyklu Sowa i przyjaciele. Do tego decyzyjnosc zerowa. A jak decyzje juz sa to nie wiadomo jakie byly ich podstawy.

WujekDobraRada

Niestety powyższa wypowiedź to 100% prawdy. A Rebus Ty to akurat faktycznie mógł byś się wziąć do roboty a nie spamować to forum. Takiego chaosu organizacyjnego jak jest teraz, nie było nigdy. Mam nadzieję, że prezes obudzi się na czas i zrobi porządek z doradcami bo inaczej ta firma popłynie ale nie tam gdzie trzeba.

@Rebus

Rebus poniższy wierszyk jest chyba najlepszą odpowiedzią (wiem, że już było, ale niektórym trzeba przypomnieć) Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”

Brawo. Znów 100% zgodności ze stanem faktycznym.

pit

przepraszam jestem ciekawy jak wiekrzosc ludzi bioracych udział w losowaniu kto wygrał samochód i pozostałe nagrody

Gali

Czy firma prowadzi może rekrutacje na przedstawiciela handlowego? Znam opinię o nich że są dobrymi pracodawcami i dlatego chce tu pracować. Proszę o o info.

@Gali

Masz błędne opinie.

WOJ

Tak ciasto było dobre. I dobrze się z nim współpracowało... taka wikipedia...

Zostaw merytoryczną opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojnarowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 562 ocen.
  • Gospodarcza 16
    40-432 Toruń