Wojnarowscy Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o.

Nick 2017-02-21 20:55
Brawo. Znów 100% zgodności ze stanem faktycznym.
Romek 2017-02-24 08:40
Witam, mam pytanie czy firma ma aktualnie jakieś oferty pracy, nic nie mogę znaleźć a zależy mi na pracy u nich. Słyszałem, że to solidna firma!
Nick 2017-02-25 21:39
Na Twoje szczęście nie.
WujekDobraRada 2017-02-27 08:23
Romek to najpierw skocz na jakiś kurs obsługi Google, bo jak tego nie potrafisz, to raczej na zmywaku szukaj roboty. Co do firmy to jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to byś wiedział, że firma zeszła na psy. Myślę jednak, że palisz głupa bo Ci kazali to napisać.
Zuzanna 2017-02-27 15:02
@Romek firma Wojnarowscy Sp. z o.o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko Pracownika recepcji. Jednak jest to praca w Katowicach. Jeśli zdecydujesz się na aplikacje, daj znać jakie wrażenia wywarł na Tobie proces rekrutacji.
Nick 2017-02-27 19:49
Już nie - już tam pracuje dziewczyna. Ciekawe jak długo?
Zuzanna 2017-03-01 11:17
@Nick pracujesz w firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca w firmie?
Nick 2017-03-02 08:05
No niestety jest coraz gorzej. Atmosfera jest co raz to gorsza. Dobrzy pracownicy odeszli, a pomysły na przyszłość są takie, że znów szykują się zwolnienia. Myślę, że wkrótce konsekwencją decyzji nowych doradców, będzie spadek zysku i będzie piekiełko, bo przecież to nie oni są winni a ludzie.
Zuzanna 2017-03-02 09:02
@Nick wspominasz o możliwych zwolnieniach, a obecnie firma prowadzi wiele nowych rekrutacji. Mógłbyś powiedzieć o tym jak wyglądają warunku zatrudnienia w firmie? Na co mogą liczyć nowi pracownicy?
Nick 2017-03-02 21:45
Lepiej napiszcie co się dzieje w firmie. Bo chyba tak, źle jeszcze nie było?
Zuzanna 2017-03-06 10:07
Nick 2017-03-02 21:45
Co według Ciebie wpływa na obecną sytuację w firmie?
Jan 2017-03-07 08:56
A orientuje się może ktoś w sprawie Tesli? Bo to już miesiąc po losowaniu i cisza. Jestem tym bardzo zdziwiony.
Zuzanna 2017-03-07 10:13
@WujekDobraRada mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Bardzo chętnie usłyszymy o Twoich wrażeniach z pracy w firmie Wojnarowscy.
Maik 2017-03-10 10:15
Zastanawiam się nad złożeniem swojego CV na stanowisko projektanta oświetlenia.
Czy podpowiecie coś odnośnie pracy,rozmowy rekrutacyjnej,ewentualnej wysokości pensji ?

Z góry dzięki
Zuzanna 2017-03-10 10:30
@Maik mam nadzieję, że znajdziesz tutaj osoby, które odpowiedzą na Twoje pytania. Więcej o warunkach zatrudnienia znajdziesz też na stronie firmy: http://www.spectrumled.pl/pl/48,dolacz-do-nas.html
@Bart 2017-03-13 21:55
Witam
Chciałbym aplikować na stanowisko Elektronik - Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości.
Wszyscy rozpisują się o działach handlowych - jak wygląda praca w dziale technicznym
Warto wysyłać CV
Zasmucony 2017-03-18 17:30
Niestety w tej chwili żadne stanowisko w tej firmie nie jest dobrym miejscem. Poczytaj kilka postów wyżej bajkę o mrówce. To dotyczy całej firmy.
Natalia 2017-03-23 10:16
Słyszałam, że to fajna firma, wiele razy nagradzana ale nie widzę żadnych nowych ofert pracy. Może ktoś ma informacje o pracy w firmie? Lubię pracować.
NieRadzę. 2017-03-23 11:44
To bardzo źle słyszałaś! Nagrody to historia, a obecnie bardzo zła atmosfera, zresztą wystarczy umieć czytać i zadać sobie odrobinę trudu i poczytać wcześniejsze posty!!!
Lena 2017-04-23 13:22
Co ciekawego słychać w firmie? Od dawna nikt nie dokonywał wpisu,chyba nie jest źle. Czasami bywają w firmach okresy lepsze i gorsze , najważniejsze to umiejętność wyjścia z problemów a przecież w tym wszystkim chodzi o miejsca pracy dla ludzi, to jest ważne.
Nick 2017-04-24 08:29
Nie nic się nie zmieniło. Bajka o pracowitej mrówce wciąż aktualna.
Zuzanna 2017-04-24 08:45
@NieRadzę. co wpływa na złą atmosferę w firmie? Jakie według Ciebie powinny zajść zmiany, tak by pracowało się lepiej?
Janusz 2017-05-14 16:46
8 zł na godzine netto, tyle proponuje pan po godzinie spędzonej w firmie w ramach rozmowy o prace i krótkiego testu podczas którego pan skrupulatnie mierzy czas wykonania zadania babskim zegarkiem.
Roman 2017-05-14 16:47
Zbigniew 2017-05-14 16:48
Zuzanna 2017-05-15 09:02
@Zbigniew rozumiem, że ostatnio uczestniczyłeś w procesie rekrutacyjnym do firmy. Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. Z ilu etapów się on składał? Na co warto się przygotować? Przy aplikowaniu na jakie stanowisko można spodziewać się zbadania wiedzy za pomocą testu?
Rys 2017-06-20 22:00
Czy firma Wojnarowscy Sp. z o.o. nie ma potrzeb kadrowych? Nie mogę nic namierzyć i dlatego pytam pracowników. Czy w dalszym ciągu są tu bardzo niskie stawki? Wydaje mi sie, że juz powinni podnieść najniższą?
Oleksy 2017-06-21 09:33
Nie radzę, bajka o mrówce (można poczytać wyżej) wciąż postępuje, ostatnio doszedł nowy wiceprezes który uważa, że jest się tyle wartym ile wykonało się (niewykonywalnego) planu oraz nowy dyrektor sprzedaży, a niestety czym więcej takich uzdrowicieli tym gorzej idzie biznes. Same spotkania, raporty, minutki, nie ma kiedy pracować. A co do stawek - wciąż są poniżej rynkowej średniej.
Zuzanna 2017-06-21 11:30
@Oleksy
A czy w związku zmianami w zarządzie w firmie szykują się jakieś zmiany, które będą miały wpływ na warunki pracowników?
Oleksy 2017-06-22 08:37
Tak - przychodzą z zewnątrz, więc czymś się muszą wykazać a że nie znają kompletnie branży to dokręcają śrubę innym.
pajac 2017-06-23 08:59
Ehh kolejny pajac czarujący Prezesa cyferkami - już było takich kilku...
Były monter 2017-06-23 20:31
A na montażu pracuje jeszcze ktokolwiek kompetentny?
Moris 2017-06-24 16:08
Dobra kondycja firmy w bardzo dużej mierze zależy od ludzi znających się na prawidłach ekonomi i sprzedaży. Nie od dziś wiadomo, że nie wszyscy nadają się do sprzedaży. Firma musi tak funkcjonować żeby grały te elementy ze sobą. Jeśli komuś to nie odpowiada trudno.
Oleksy 2017-06-25 09:29
Po owocach ich poznacie.
Zuzanna 2017-06-28 15:21
@Moris
czy pracujesz jako przedstawiciel handlowy w Wojnarowscy Sp. z o.o.? Piszesz, że nie każdy dobrze się w nim odnajdzie. Rzeczywiście, to stanowisko wymaga posiadania pewnych predyspozycji. Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w dziale sprzedaży. Co możesz doradzić osobom, które chcą wybrać właśnie tą firmę jako przyszłe miejsce pracy?
Wojciech 2017-06-29 20:59
Byłem kiedyś entuzjastą Waszej Firmy.
Kiedyś..
Kiedy zespół był entuzjastyczny i kompetentny.
Wydaje mi się bardzo, że Wasz sukces i rozrost był zbyt duży, zbyt szybki.
Szkoda mi przeszłości.
Wybaczcie, ale nie jesteście już tacy...wyjątkowi..smutno
Luidzi 2017-07-02 10:41
Nie zgadzam się w opinią, że firma już nie jest taka jak kiedyś. To niesprawiedliwy osąd, jesteśmy w dalszym ciągu dobrą firmą. Nie jest możliwe aby być cały czas na topie. Dalej pracujemy i będzie o nas głośno.
Oleksy 2017-07-03 08:15
To takie oderwanie od rzeczywistości, czy raczej atak fantazji?
Polenik 2017-07-14 09:33
Czy oferta pracy dla przedstawiciela handlowego w łódzkim jest aktualna? Jakie warunki firma zapewnia?
niekrytyk 2017-07-22 10:32
szukają i jest aktualna , ogłoszenie jest na pracuj.pl ważne jeszcze 19 dni ( 22.07), a ktoś coś może napisać o pracy PH, bo też aplikuję.
Gregor 2017-07-24 21:58
Firma Wojnarowscy była wielokrotnie nagradzana więc chyba musieli sobie na to zasłużyć. Jeśli nawet macie jakieś uwagi o bieżące sprawy to chyba najlepiej załatwiać to w firmie a nie na forum. Nie zawsze jest wszystko super i wystarczy dołożyć więcej starań.
Oleksy 2017-07-25 08:28
Dobrze wiesz, że w firmie nie ma możliwości rozmowy o problemach, a nagrody to bardzo odległa przeszłość jeszcze z czasów kiedy istotnie to była bardzo dobra firma i świetnie się tu pracowało. Dziś szczerze odradzam.
Kasiula 2017-08-11 12:21
Tak dawno nikt nie pisał na forum i obawiam się, że nie otrzymam odpowiedzi na moje pytanie. Chciałaby wiedzieć czy praca w reklamacjach jest w miarę dobrze wynagradzana?
Zuzanna 2017-08-22 15:04
@Oleksy - a czy możesz napisać nieco więcej o obecnej sytuacji w Wojnarowscy Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach związanych z zatrudnieniem w tej firmie? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.
elza 2017-09-14 21:21
Widzę, że Pani Zuzanna została wynajęta do poprawy wizerunku firmy. Na prawdę od lutego jest Pani zainteresowana atmosferą, negatywnym nastawieniem ludzi do firmy i jednocześnie jest Pani bezstronną obiektywną osobą???? Nie sądzę.... A znaczna część opinii powyżej jest konkretna, rzetelna i merytoryczna
elza 2017-09-14 21:22
Jerzy 2017-09-14 23:11
Sądząc po bardzo skromnej liście ofert pracy to jest w firmie dobrze! Mało negatywnych opinii na forum to kolejny dowód, czyli warto aplikować do firmy?
Oleksy 2017-09-15 08:19
Mało negatywnych opinii na forum? Chyba czytamy inne fora bo to praktycznie nie ma pozytywnych!!!
Młody gniewny 2017-10-06 19:56
Haloooo Henryk, lampki świecą? ;)
Roberto 2017-10-16 10:55
Może ktoś napisać kilka informacji w temacie pracy dla przedstawiciela handlowego? Jak się tu pracuje?
Zostaw swoją opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.