Opinie o Gravitacja Michał Świerz w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gravitacja Michał Świerz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gravitacja Michał Świerz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gravitacja Michał Świerz w Katowice

były pracownik posnani gravita Nowy wpis

Moje doświadczenia z tym pracodawcą były negatywne. Panowała toksyczna atmosfera, niskie zarobki, brak równowagi między pracą a życiem prywatnym oraz brak perspektyw rozwoju. Nie polecam.

były pracownik Nowy wpis

Pracodawca, dla którego pracowałem jako kelner/barman, niestety nie spełnił moich oczekiwań i zasługuje na negatywną opinię. Podczas mojego zatrudnienia napotkałem wiele problemów, które wpływały negatywnie na moje doświadczenia zawodowe i ogólną satysfakcję z pracy. Po pierwsze, pracodawca nie zapewniał odpowiedniego szkolenia i wsparcia dla personelu. W momencie, gdy zaczynałem pracę, nie otrzymałem wystarczającej ilości informacji na temat procedur obsługi klienta czy obsługiwanego sprzętu. Brakowało także szkoleń dotyczących bezpieczeństwa w miejscu pracy, co stawiało nas w niekorzystnej sytuacji. Po drugie, warunki pracy były bardzo trudne. Pracodawca często narzucał zbyt duże obciążenie pracy, co prowadziło do przemęczenia i stresu. Często pracowałem w długich, nieregularnych godzinach, bez odpowiednich przerw na odpoczynek. Nie było żadnego zrozumienia dla potrzeb pracowników w zakresie utrzymania równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Po trzecie, wynagrodzenie było nieadekwatne w porównaniu do wymagań i obowiązków, jakie musieliśmy spełniać. Pracodawca nie doceniał naszej pracy i nie oferował żadnych dodatkowych korzyści ani premii motywacyjnych. W dodatku, późne wypłaty były częstym problemem, co powodowało duże kłopoty finansowe dla pracowników. Ogólnie rzecz biorąc, moje doświadczenia z tym pracodawcą były niezadowalające. Brak odpowiedniego szkolenia, trudne warunki pracy i niskie wynagrodzenie sprawiły, że nie mogłem cieszyć się pracą, która powinna być satysfakcjonująca i zaspokajać moje potrzeby zarobkowe. Nie polecam pracy w tej firmie jako kelner/barman osobom, które oczekują sprawiedliwych warunków i wsparcia ze strony pracodawcy

John Nowy wpis

Ja pracowałem w Gravitacji w Poznaniu i było bardzo dobrze. Procedury dla każdego stanowiska i rzeczywiście trzeba pracować i klient musi być zadowolony. Jeśli jesteś leniem i nie umiesz się dostosować to nie praca dla Ciebie. Atmosfera spoko ale praca to praca. John

WPXXX

Niestety nie istnieje zakładka na temat lokalu w CH Posnania, a szkoda bo to miejsce nadaje sie na niezłą powieść komediową, pracowałem tam jako barman i szczerze żałuję że kiedykolwiek podjąłem się pracy w tym miejscu. Przez pierwsze dwa miesiące było całkiem w porządku, fajna atmosfera, fajni ludzie... W okolicach marca ujrzałem prawdziwą naturę tego miejsca, kierowniczki podczas pracy wychodzą sobie na zakupy, więc kiedy wystąpi jakiś problem w trakcie pracy to nawet nie licz , że ktokolwiek z tej świetnej grupy Ci pomoże, praca za barem wygląda po prostu świetnie, szanowny Pan manager wyznaje domenę "ma wyglądać jakbyś coś robił" nie ważne że pucujesz ten sam pokal 7 raz z rzędu, ma być widać że coś robisz. Dobrze że ulotniłem się z tego miejsca bo mogłem skończyć jak moi znajomi, świetni ludzie, pracują dobrze i efektywnie ale gdy tylko nie spodobają się Pani kierownik to mister manager od razu rusza z zębami. Pozdrawiam cieplutko

Zostaw merytoryczną opinię o Gravitacja Michał Świerz - Katowice

• Jak się pracuje w Gravitacja Michał Świerz?

Zobacz opinie na temat firmy Gravitacja Michał Świerz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Gravitacja Michał Świerz
  • Kosów 4