Opinie o Auto-Serwis Dawid Tomala w Kamyk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Serwis Dawid Tomala. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto-Serwis Dawid Tomala o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Serwis Dawid Tomala w Kamyk

Karol

tragedia i to delikatnie mówiąc...nie odbiera telefonów, kłamie, auto wróciło w gorszym stanie niż je oddałem. zwykły cham i burak, kolega który mu pomaga jeszcze lepszy, omijać szerokim łukiem.

Artur
@Konrad

Aż tak, że sądy w to trzeba mieszać? Ten kolega, to jedyny pracownik właściciela warsztatu? Z tych opisów na forum próbuję ustalić, jakie kwalifikacje decydują o pracy w tym warsztacie i co zatrudniona osoba może dostać za umowę i pieniądze? Czy Pan lub ktoś z piszących znają tę firmę od kuchni, że tak powiem?

Przemo

Czy ten warsztat wykonuje działalność gospodarczą legalnie? Słyszałem że zamknął działalność a nadal przyjmuje samochody i nie rozlicza się z podatku. Proszę o odpowiedzi

Honorka
@Ursus c360

A ludzie zatrudnieni są legalnie i mają umowy? Płacą uczciwie i na czas swoim ludziom?

Łukasz

polecam wszystkim ten warsztat najlepszy elektronik w okolicy

@Łukasz

Człowieku to jest najbardziej żałosny elektronik w okolicy. Ten człowiek w moim samochodzie nawet żarówki nie potrafił dobrze odłączyć bez uszkodzenia przy tym lampy. Poza tym okłamał mnie kilka razy w czasie trwania naprawy, właśnie składam wniosek o ściganie z artykułu 288

Inga

Zdania co to rzetelności specjalistów są podzielone, więc może zapytam czy potrzeba elektromechaników z doświadczeniem? Niby padła informacja, ze firma nie istnieje, ale jednak jest mowa o pracownikach. Jak to w końcu jest? Czy elektromechanik może liczyć na 5k podstawy plus premie?

Hej, ale nie potrzeba elektromechaników, to jest ich komplet i nie ma wakatów, czy wcale nie ma tu pracowników więc i takich osób nie zatrudnia? Nie rozumiem za bardzo. Co do wątpliwości, czy nadal działają, to chyba firma najwidoczniej działa, bo ma status aktywna w rejestrze.

Ktoś Nowy wpis

Czekaj, czyli firma jest aktywna ale już tylko sam właściciel pracuje, tak? Zastanawiam się czy jest jeszcze szansa, że firma stanie na nogi i w przyszłości będzie zatrudniać pracowników. Nie ukrywam, że bardzo odpowiada mi jej lokalizacja :)

Jurek Nowy wpis
@Ktoś

Firma od końca 2022 jest nieaktywna, nie istnieje, więc nikt w niej nie pracuje. Jeżeli po tej dacie ktoś wykonywał pracę zarobkową w tym upadłym warsztacie to wykonywał ją najprawdopodobniej nielegalnie i należy zgłosić to w urzędzie skarbowym. Takim nielegalnym pracownikiem był między innymi Pan Soboniak z miejscowości Kamyk

Czy w Auto-Serwis Dawid Tomala są szkolenia zewnętrzne?

Czy ta firma działa normalnie teraz? Gdzieś w necie mi mignęło, ze firma ma nie istnieć, ale jak weszłam w rejestr, to firma ma status aktywny. No to jak to jest finalnie? Szukam dla siebie praktyk po technikum i chciałem tutaj się zahaczyć. Ale czy nadal działają? Czy jest po co wysłać cv?

Karol

@Karol

U mnie było tak samo, przy odbiorze auto w stanie pogorszonym niż przed naprawą, jestem zażenowany postawą i zachowaniem właściciela warsztatu, gdybym mógł cofnąć czas darowal bym sobie naprawę u niego

Joanna

A do tego nie przysługuje jakaś gwarancja czy cokolwiek? Przy naprawie podpisuje się jakąś umowę czy cała usługa jest na słowo?

G staw
@Karol

Przecież tam nie ma mechaników tylko ludzie z łapanki, małolaty bez doświadczenia to jak auto ma wrócić w lepszym stanie, wiadomo że przy takim stanie rzeczy auto wróci w gorszym stanie. Kolega Szymek 17tolatek który mu pomaga i z nim imprezował niedawno w Magnum Club jest podatny na tego pseudo mechanika i kłamie tak samo jak on i kryje mu du.. ale chyba oboje nie zdają sobie sprawy z tego że społeczeństwo wie o nich wszystko i dalej brną w swoje kłamstwa żyjąc w swoim świecie myśląc że przechytrzyli wszystkich. Należy być cierpliwym, czas ich zweryfikuje

Konrad
@Karol

Masz rację ten kolega który mu pomagał to taki sam cwaniak jak on, mieszka w pobliżu tego pożal się boże warsztatu, nazywa się Sz Soboniak i tak samo jak właściciel Auto Serwisu kłamie na czym został złapany wiele razy i juz niebawem będzie gościł razem z nim na sądowej ławie bo z tego co wiem coraz więcej poszkodowanych klientów składa pozwy przeciw tej firmie

Artur
@Konrad

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto-Serwis Dawid Tomala? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Tosia

Kontakt z mechanikiem był tragiczny. Ciągle zmieniał termin realizacji naprawy samochodu, każdorazowo nie dotrzymując terminu. Notorycznie nie odbierał telefonu kilka dni z rzędu, oczywiście nie oddzwaniajac. Samochód stał od ponad miesiąca na placu. Kiedy wydawało się że pan mechanik wyznaczył już ostateczny dla siebie termin realizacji to oczywiście wciąż nic nie zostało zrobione. Podłe podejście do obsługi klienta. Zdecydowanie nie polecam, odradzam wszelki kontakt. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy- bo ostatecznie samochód nie został naprawiony, a wręcz zniszczony przez tego pseudo fachowca.

Klient

Okłamał mnie w sprawie naprawy mojego auta a teraz unika kontaktu ze mną i nie chce oddać nienależycie pobranych pieniędzy. Nie polecam tego warsztatu i tego mechanika

Łukasz

polecam wszystkim ten warsztat najlepszy elektronik w okolicy

Długa droga do sprawiedliwości
@Łukasz

Bzdura ten warsztat nie ma zadnej wiedzy z elektroniki, ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie że ten warsztat funkcjonuje metodą garażową

@Łukasz

Nieprawda. Zero wiedzy o elektronice !

Pan Krzysiek
@Łukasz

Zupełna nieprawda, jaki tam z niego elektronik, Panie Łukaszu co Pan napisał... Ten człowiek się elektroniką samochodową nie zajmuje ! Byłem, pytałem, wiem!

Tomy
@Pan Krzysiek

Wzioł pieniądze za wymianę rozrządu, a zostawił stary i się rozleciał ...

Sto Mar
@Łukasz

Człowieku coTy za bzdury piszesz? Ten człowiek nie ma pojęcia o elektronice. Po odbiorze mojego samochodu z jego warsztatu mam wrażenie że nie ma pojęcia o niczym. Nawet o dobrym kłamaniu innych ludzi

Kamil

Żaden elektronik. Zero pojęcia i umiejętności. Zero. Nie pisz bzdur

@Łukasz

Bzdura. Ten warsztat nie ma na wyposażeniu nawet lutownicy, więc jak może być najlepszy w okolicy nie mając podstawowych narzędzi

@Łukasz

Beznadziejny fachowiec, taki elektronik z niego że usterkę musiałem usunąć sam bo fachura nie potrafił

@Przemo

oczywiście, ze działa nielegalnie i czuje się bezkarny.

@Piotr

gdyby to faktycznie było niezgodne z prawem to ktoś by tego już nie zgłosił dawno? Jak długo niby w ten sposób funkcjonuje?

Ursus c360
@Przemo

Wykonuje nielegalnie, działalność zamknął w październiku 2022 i od tamtego czasu wszystko nielegalnie. Wziął się za ciągniki rolnicze, jeździ po Polsce i ludziom psuje traktory, zawija kasę a potem przestaje odbierać telefon. Już go zgłoszono do organów ścigania. Kwestia czasu aż odpowie za wszystko.

Honorka
@Ursus c360

Aneta

Są tutaj zatrudniane kobiety, jako pomoc biurowa lub księgowa, bo szukam w mieście pracy i przeglądam rynek pracy? Ktoś wie czy mogę spodziewać się tutaj większej kasy niż najniższa krajowa? A premie są, co miesiąc się ją dostaje za wyniki?

Była klientka serwisu
@Aneta

Pani Aneto nie są tam zatrudniane kobiety bo po pierwsze ten warsztat funkcjonuje na zasadzie kombinatorstwa, po drugie jest niewypłacalny co wiem na własnym przykładzie gdzie właściciel po dziś dzień nie rozliczył się ze mną z usługi naprawy za 2022 rok. A teraz unika kontaktu i odbierania telefonu ode mnie. Szczerze odradzam bo to prawdziwe (usunięte przez administratora)

Natalia
@Była klientka serwisu

Ale jak to nie rozliczył się? Więcej takich osób poszkodowanych w ten sposób jest? Akurat mąż rozważał tutaj pracę i weszłam poczytać opinie. A umowy jakieś pracownicy mają?

@Natalia

Nie rozliczył się tak że wziął pieniądze w postaci zaliczki ale auta nie naprawił a pieniędzy nie oddał do dzisiaj bo "zajęty jest". Przecież to jego taktyka na wzbogacenie się. Tak jest wiele więcej poszkodowanych, przecież nie bez powodu co chwila bywa tam policja. Pracownicy nie mają żadnych umów bo ten warsztat działa na czarno i nie rozlicza się z podatku co jest niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Przecież to zwykły nieuczciwy (usunięte przez administratora) który ogłasza się na portalach społecznościowych co chwila pod inną nazwą bo wszędzie robi niechlujstwo i co chwila musi zmieniać nazwy żeby nikt go nie poznał

@Aneta

Tutaj nikt nie jest zatrudniony. Wszystko na czarno bez umowy i odprowadzania należytych składek

Miro
@Piotek

A jaki powód mieliby mieć ludzie, by robić bez umowy, pieniądze ich przekonują? No chyba, że jak piszesz, że nikt tu nie jest zatrudniony, to po prostu nie ma żadnego pracownika? Mimo, że w KRS, zaznaczają firmę, jako aktywną.

Jula
@Miro

Człowieku wypowiadasz się a tak naprawdę nawet nie potrafisz dobrze sprawdzić czy firma jest aktywna czy nie! Ten warsztat jest wykreślony z ewidencji i nie jest płatnikiem VAT od prawie roku, więc jaki mają mieć ludzie powód żeby tam pracować? Pracują bo wierzą temu wspaniałemu biznesmenowi na słowo, aż w końcu się połapią co jest pięć. Tak samo jak wierzyli mu wszyscy klienci których później wyhuśtał... I dla wiadomości was wszystkich: każdy klient który został obsłużony przez tego cwaniaczka w tym roku został obsłużony niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem - bo nie został mu wystawiony rachunek (że względu na zamkniętą działalność gospodarczą, a tym samym nie został rozliczony podatek że skarbem państwa), a jeżeli został wystawiony rachunek - to należy go zweryfikować czy nie jest lewy - ja mam pewność że jest ! Skąd ta pewność? Otóż w tym roku pan przedsiębiorca brał się za naprawę ciągników rolniczych. Ogłaszał się na FB itp. Niestety nie szło mu za dobrze. Otrzymywał też wezwania stawiennictwa się do organów ścigania, po czym szybko w magiczny sposób jego ogłoszenia zaczęły znikać z tablicy ogłoszeń. Pozdrawiam

Sara
@Piotek

Chociaż umowy zlecenie nie wchodzą w grę? Swoją drogą to ile płaci ludziom ten Pan, jeśli nie mają umów? Chyba więcej troszkę? A co w sytuacji gdy zdarzy się wypadek przy pracy?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Auto-Serwis Dawid Tomala?

Klienci auto naciągacza

Wsadził nam do samochodu skrzynię biegów która miała być rzekomo po regeneracji. Nie wydał do niej żadnego dokumentu, ani też rachunku. Skrzynia jest uszkodzona. Nie wiem po co ją zmieniał skoro z naszą było wszystko w porządku. Teraz od początku tego roku przestał się odzywać. Zgłaszamy sprawę do organów ścigania. Oczywiście auto zostało odebrane na lawecie bo nakombinował z nim aż przestało jeździć.

katalizator

Po odebraniu samochodu po naprawie z tego warsztatu stwierdziłem że spaliny z układu wydechowego przedostają się do wnetrza pojazdu przez nawiewy. Wielokrotnie kontaktowałem się z wykonawcą usługi w sprawie wadliwej naprawy jednak ten przestał odbierać telefon w związku z czym moje roszczenia gwarancyjne nie osiągnęły skutku i jestem zmuszony zawiadomić instytucje państwowe. Nie polecam tego warsztatu

P Pasterek

Zniszczył mi samochód w tamtym roku po czym przestał odbierać telefon i utrudniał odebranie auta. Chore zachowanie ale chyba wreszcie prokuratura się bierze za niego bo ostatecznie wezwanie na przesłuchanie na 7go czerwca

Wiktor

Rok temu naprawialem u niego auto. Zgłosiłem reklamację którą uwzględnił, następnie do teraz specjalnie nie odbiera telefonu i mnie unika kiedy przyjeżdżam pod warsztat. Mówiąc wprost okłamał mnie kolejny raz. Czy jest szansa dołączyć do kogoś z Was do pozwu zbiorowego? Bardzo proszę o jakąś wiadomość

Alan

Witam dostałem wezwanie do sądu w charakterze świadka na sprawę karną w sprawie tego wspaniałego mechanika. Nie dość że trzymał moje auto tygodniami, nie naprawił go i tak bo nie potrafił, pieniądze wziął, kłamał że coś zrobił a wcale nie zrobił, na koniec rachunku nie wystawił, to jeszcze teraz muszę po sądach jeździć i tracić kolejne pieniądze i czas. Radzę omijać ten warsztat

Bart

Wymieniał mi rozrząd w aucie. Rozrząd niby wymienił ale co z tego jak przy okazji uszkodził świeżo serwisowaną klimatyzację i byłem stratny kolejne 700zl przez chłopa

Robert Kaszyca- Mysłowice

Moje auto Renault Trafic o nr rej SM94940 jest tam naprawiane od 17 marca 2021 roku i do dzisiaj nie ma możliwości żebym je odebrał naprawione bo właściciel warsztatu unika ze mną kontaktu, a jak od czasu do czasu jest jakiś kontakt to zapewnia że jeszcze chwila jeszcze moment a później znów miesiąc nie odbiera telefonu. Jutro około południa jadę do prokuratury złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa bo od jednego z jego mechaników dowiedziałem się że w moim samochodzie został wycięty katalizator. Będę również wzywał policję do próby odzyskania pojazdu, bo tych prób już było około 13 i bez interwencji służb mundurowych nie wróżę sukcesu. Ogólnie straciłem na tej naprawie około 15-20 tysięcy złotych oraz samochód o wartości około 25-30tys złotych. Nie widzę już sensu temu "kłamcy" bez honoru pozwalać naciągać się dalej na straty finansowe. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: standing.zero@gmail.com 690383726 Robert Kaszyca

Kamil
@Robert Kaszyca- Mysłowice

Miałem z nim podobną sytuację moje auto też stało tam rok a ten się ze mną umawiał na odbiór a kiedy przejeżdżałem to go nie było a auto było rozebrane w części. (usunięte przez administratora)

Czy nowo zatrudnione osoby w Auto-Serwis Dawid Tomala otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

R J 13

Nowozatrudnione osoby poza ustnym instruktażem jak kłamać nie otrzymują nic, bo ten "serwis" nie istnieje od piątku 7go października 2022. Ten skończony przedsiębiorca zachowuje się jakby miał niedowład mózgu i dla niepogarszania swojej dramatycznej sytuacji zdecydował się wypisać z rejestru Polskiej Klasyfikacji Działalności. Nadal widnieje jednak w rejestrze dłużników i niebawem będzie na cenzurowanym częstochowskiej prokuratury

@R J 13

to ten serwis ostatecznie funkcjonuje czy nie? bo faktycznie w październiku ktoś o tym pisał a ludzie dalej komentują forum jakby było jeszcze co. to usługi są świadczone czy nie

Filip
@Joanna

Słyszałem od innych klientów którzy zostali przez niego niewłaściwie obsłużeni A wręcz poszkodowani że w tamtym roku zamknął działalność a jego plac szybko został opróżniony z samochodów klientów i że często przyjeżdżała do niego policja w związku z prowadzoną działalnością ale w internecie nadal się ogłasza

Zofia
@Filip

Ten pan to sam pracuje jako mechanik? Czy zatrudnia jakichś specjalistów? Może wiecie czy są zadowoleni ze współpracy mimo tego co tu piszecie?

Filip

Nie polecam tego mechanika jest niesłowny i w moim odczuciu bardzo nieodpowiedzialny

Kuba

Źle wykonał naprawę, nie wystawił pokwitowania, teraz nie odbiera telefonu i nie odpowiada na wiadomości Zgłaszam go do US

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Serwis Dawid Tomala - Kamyk

• Jak się pracuje w Auto-Serwis Dawid Tomala?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Serwis Dawid Tomala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Serwis Dawid Tomala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Serwis Dawid Tomala
2.9/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Władysława Reymonta 40
    42-125 Kamyk