Opinie o Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer w Gdynia

Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta (usunięte przez administratora) firmy Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Monter?

Pawel Lis Nowy wpis

Brak poszanowania oczekiwan klienta dot zakresu wykonanej uslugi i kosmicznej ceny. Do dnia dzisiejszego nie otrzymalem rozliczenia kosztow materialu.

Pawel Lis

Poprosilem wykonawce o szczegolowe rozliczenie wykonanej uslugi udroznienia instalacji sanitarnej w Gdyni na ul Wolnosci 11 a, ktorej koszt przekroczyl 6.500 zl Pan J. Mejer wylaczyk sie podczas rozmowy. Wg mnie jest to lekcewazenie klienta gdy zadaje sie niewygodne pytanie.

Justyna
@Pawel Lis

Jak wyłączył się podczas rozmowy? Zadawałeś pytania i co, milczał?

Pawel
@Justyna

J. Mejer wylaczyl sie podczas telefonicznej rozmowy uznajac, ze domaganie sie rozliczenia kosztow czasu pracy robotnikow i koszt materialu nie bedzie mial pokrycia. Taka firma wg. mojej oceny nie powinna istniec na rynku. Wlascicielowi brak calkowicie kompetencji w prowadzeniu uslug.

Łucja
@Pawel

No jak mu tłumaczysz jak powinien swój biznes prowadzić… Gdzie indziej myślisz lepiej byś miał zrobione i rozliczone?

@Łucja

Niedopuszczalne jest lekcewazenie klienta. Pan Mejer. Wykonana usluga polegala na udroznieniu kanalizacji i wymianie kratki sciekowej w kotlowni oraz zalozenie 2 rewizji. Podwazam fakt zakladania 2 rewizji na jednej rurze odplywowej a tym bardziej koszt uslugi w wys 6500 zl. Do dnia dzisiejszego tj do 2 wrzesnia 2022 r nie otrzymalem rozliczenia kosztow. Jest to zastanawiajace dlaczego Pan Mejer tego nie zrobil zgodnie z moja prosba. Pawel Lis

Hanna Nowy wpis
@Pawel Lis

wobec opisanej sytuacji zastanawiam się czy doszło w końcu do ostatecznego rozliczenia?

Pawel Lis Nowy wpis
@Hanna

Pan Mejer nie uwaza za stosowne odp ew zadzwonic z wyjasnieniem. Nie mozna z taka firma podejmowac jakichkolwiek prac tym bardziej, ze brak gwarancji na wykonana usluge. Czasy, w ktorych lekcewazy sie klienta wg mnie juz minely. Tylko w internecie mozna opisac moj kontakt z firma P. Mejera. Wszelka ocena to prywatna decyzja. Ja mialem pecha. Pozdrawiam.

Pawel Lis

Uważam, ze zachowanie właściciela firmy hydraulicznej Jana Mejera jest bardzo naganne. Nie mogę doczekać sie od kilkunastu dni szczegółowej wyceny robocizny i materiałów wykonanej usługi. Wg mojej oceny przyczyna może byc nieuzasadniony koszt usługi. Hydraulik Jan Mejer celowo nie chciał podac kosztów udróżnienia instalacji przed rozpoczęciem pracy. Zakładanie 2 rewizji na jednym odpływie to absurd, ktory tylko podniósł koszty. W ewidentny sposób Jan Mejer wykorzystał sytuacje, ze moja zona zleciła usługę, będąc pod presja. Zastanawia mnie organizacja usługi CZTERECH pracowników + właściciel wykonywało przepchanie kanalizacji w domu jednorodzinnym. Firma z epoki komunizmu jeden pracownik trzyma gwoźdź a drugi młotek a dwóch pozostałych i szef nadzoruje wbicie gwoździa.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Pawel Lis

Hydraulik Jan Mejer nie wystawil rozliczenia kosztow robocizny i materialow za wykonana usluge udroznienia instalacji sanitarnej w moim domu w Gdyni przy ul.Wolnosci 11a. Moja zona bedac pod wplywem presji za niedrozna instalacje zaplacila kwote 6500 zl. Wymieniono na nowa kratke w kotlowni i zalozono 2 rewizje. Koszt 2800 zl. Koszt robocizny to kwota 3700 co lacznie stanowi 6500 zl za usluge. Informuje, ze domagam sie rozliczenia ww kosztow bezskutecznie. Tylko internet moze byc pomocny w ocenie kosztow ww uslugi i podejscia firmy Jana Mejera do klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer - Gdynia

• Jak się pracuje w Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer?

Usługi Budowlano-Instalacyjne Jan Mejer
  • Kampinowska 4A lok. 2