Linia 2

Zmieniam prace na lepszą i lżejsza i bez zmian

Niestety tu pracuje

Pracuje tu 3 lata i niestet bede jeszcze przez jakies czas . Czy da sie pracowac ? Da ale szkoda nerwow szkoda patrzec jak niszczą Cie inni ludzie. Niestety zaklad nie szanuje pracy wiekoszci , jest typowe mydlenie oczu. Odradzam wszystkim mlodym ludzia rozpoczecie pracy tutaj. Pare stowek wiecej niz w pierwszej lepszej pracy nie jest Tego warte...

Poswiateczna skarpeta

Dlaczego wszyscy co tak narzekają nie wezmą swoich zabawek i nie pójdą robić gdzie indziej?

Jaśnie pan derektor
@Poswiateczna skarpeta

Dobre pytanie ale odpowoedz jest prosta. W CP maja wszystkie warunki zdrowotne, lepiej niz w sanatorium. Ciepło, głośno, trujące opary i wibracje. Czego chcec wiecej. Tak samo maja opiekę wysoko szkolnej kadry kierowniczej, która umi krótko trzymać. Wystarczy spojrzeć po okolicznych wsiach i odrazu widać czyja chata kierownika pana z CP a czyja zwykłego robiła, yyyy mialem na mysli naszego oddanego pracownika, bo oddaje nam wszystlo zdrowie, premie i czas. To sumie po co mu dobrze placic jak i tak po kilku latach pójdzie do piachu.

Wedlug przepisow bhp może pracować jeden pracownik na prasie

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
Halo

ile na reke za premie kwartalna?

Były Pracownik

Witam prawda że się kierownicy na puszce zmienili ?

Byly pracownik

W cp fpn brzesko licza sie w 80%znajomosci,bez ukladow niema co liczyc na lepsze stanowisko niz operator ktoremu oferuja mniej niz 3000zl BRUTTO!na start a nalezy pamietac o tym ze jest to robota na zmiany rowniez w weekendy.pozdrawiam wszystkich nieudacznikow pracujacych w tym zakladzie.

mgr.inz.Krencina

wesolyh swiont kohani moji drodzy pżyjaciele.

Cp fpn zwalniaja sie kto sprytny i idzie do pracy normalnej

Smiech

Na sxkokeniu HR tak pierdola ze wogole nie sluchalem a i nikomu niebpolecam cp fpn

Goral
@Smiech

Ten caly HR to nieporozumienie!sztuczna komorka i nic wiecej!przeciez bez tego tez by zaklad funkcjonowal jak wiele innych.po prostu chodzi o to zeby darmozjady-pociotki mialy dobra posade.

Obserwator

Zal mi tych Pan z biur co po wigili wynosily z namiotu pelne torby zywnosci.na przyszly rok zabierzcie ze soba walizki na kolkach bo niezdrowo takie ciazary dzwigac.

Drago777

A ja wyjadę z innej beczki. FIRMA chwali się socjalem bony na święta 250 do 400zl w 1997 były po 350 dla każdego. PORÓWNAJCIE sami wtedy i dziś. Ponadto firma jest tak biedna że jak PANIOM z biura dzieci wyrosły to nawet paczek na Mikołaja nie dają.

@Drago777

Zgodnie z Ustawą i Regulaminem ZFŚS Pracodawca - jako Administrator funduszu, dokonuje podziału środków ZFŚS w ramach dostępnego budżetu z uwzględnieniem sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej pracownika. Dlatego też, świadczenia z ZFŚS są przyznawane w różnej wysokości. Propozycję celu wydatkowania środków w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych podejmuje Komisja Socjalna, która swoją opinię przedstawia do zatwierdzenia przez Administratora Funduszu. Ponadto, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych finansuje nie tylko świadczenia pieniężne na święta, ale również, m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do wycieczek zakładowych, świadczenia w ramach platformy My Benefit, bilety na imprezy kulturalno–rozrywkowe, pożyczki, oraz, przede wszystkim, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych. Pozdrawiamy, Zespół HR

W kontroli jakosci to gorzej niz w wiezieniu

Nick Nolte

Polecam Kontrol Jakości . Jest super. Cały czas latanie po hali gdzie 40 + to norma .Użeranie się z drukarzami i całą produkcją .A kasa gorsza jak na produkcji. A obowiązki i odpowiedzialność ho ho. Nie weźmiesz na rękę 3000 PLN po 3 latach pracy. Omijać szerokim łukiem. Wiem bo widzę tych ludzi jest mi ich żal . Pozdrawiam

@Nick Nolte

Ciesz sie ze tyle masz!bo co niektorzy nawet po paru latach na lini tyle nie maja!ci co nie(usunięte przez administratora)majstrowi.

Nick Nolte

2900 brutto na start. Po 3 miesiącach 3100 + 700 brutto wiadomo za co .Masz 3800 brutto .Podatek i inne z 30%. 2660 na łapę . Matematyka się kłania . Bez wchodzenia majstrowi. Tyle po 4 miesiącach pracy. A 3 lata....

@Nick Nolte

• Stanowisko kontrolera jest wyżej wycenione niż operatora, ponieważ rodzaj wykonywanej pracy oraz wymagane kwalifikacje różnią się siebie. Na stanowisku kontrolera wymagane jest, między innymi, wykształcenie min. średnie o profilu technicznym, znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej, znajomość Dobrej Praktyki Laboratoryjnej, odporność na stres, samodzielność, asertywność i dobra organizacja pracy własnej. W zamian oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, premię kwartalną, dodatek zmianowy oraz dodatek frekwencyjny. Oferujemy również atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny: • prywatną opiekę medyczną • ubezpieczenie na życie • Pracowniczy Program Emerytalny • kafeterię (m.in. bilety do kina i koncerty, Multisport, turystyka, vouchery do sklepów) • dofinansowanie do posiłków • dofinansowanie do wczasów • dofinansowanie na święta • preferencyjne pożyczki dla pracowników Pozdrawiamy, HR Brzesko

Panda
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Ciekawe od kiedy w Can packu jest ceniona asertywność bo z tego co mi wiadomo i doświadczyłem przez blisko 20 lat pracy w tej firmie wszelkie oznaki tej cej cechy są tępione przez przełożonych od od pierwszego dnia kiedy się tam zatrudniłem . Podobnie ma się kwestia z odpornością na stres . Wy nie potrzebujecie pracowników z takimi cechami wy szukacie pracowników tzw. ameb umysłowych które można łatwo kontrolować i ewentualnie zastraszać przez prostych chamskich przełożnych . Pracownikow którzy nie będą wiele oczekiwać w zamian a będę wdzięczni że mogą pracować są na każde wezwanie i mogą tracić zdrowie w tym (usunięte przez administratora) . To jest wasz cały system zarządzania zasobami ludzkimi na poziomie lini produkcyjnej .

Ale piszecie bajki.Hahahahah

@Panda

Jeśli uważasz, że przełożeni nie zachowują szacunku wobec pracowników, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i omówienie tego problemu oraz wszystkich innych, jakie mogą się pojawiać. Dyżury HR, które mają na celu rozwiązywanie różnych kwestii pracowniczych, kontynuowane będą już od najbliższego wtorku (10.09.) w salce przy linii nr 9. Zapraszamy w każdy wtorek i czwartek, w godz. 14:00-16:00. Nie trzeba się umawiać, wystarczy przyjść. Zapraszamy, HR Brzesko

Zielona ryba na ścianie
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Do kontaktu, hehe dobre sobie. Finalnie i tak sprawa kończy pod dywanem a obrywa poszkodowany.

Nick Nolte.
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Bzdury piszecie i nie prawdę.

Nickt

Tak się składa że pracuje w KJ. Mam mniej niż na produkcji moi koledzy. Porażka

RE
@Nickt

Hm no i na produkcji spisz pół nocki a w KJ raczej słabo.....

Drago777

A co myślisz o tych którzy w tej temperaturze zapieprzają 7h

Patolski

Potwierdzam . Duży (usunięte przez administratora) w firmie...

Aleks

Chciałam zapytać dlaczego w Państwa firmie panuje tak widoczny nepotyzm . Dlaczego oferty pracy są publikowane dla "picu? "Mój przykład. Od 2-3 lat składam do Panstwa CV na interesujace mnie stanowiska. Posiadam wykształcenie wyzsze magisterskie oraz podyplomowe. Moich uknczonych kursów i szkoleń już nawet nie zliczę. Znam bardzo dobrze język angielski. Działam również w stowarzyszeniach. Od kilku lat pracuje w w jednej firmie : najpierw jako specjalista, a 2 lata temu awansowalam na kierownicze stanowisko. Jestem zadowolona ze swojej pracy ale jest ona poza Brzeskiem. Szukam teraz czegos na miejscu ponieważ niedawno zostałam mamą ;) Przez te kilka lat nie zadzwoniliscie Państwo do mnie ani razu( przepraszam, raz -kiedy po dodaniu zdjęcia do dokumentów rekrutacyjnych zaproponowaliscie mi spotkanie na stanowisko sekretarki - oczywiscie skladalam podanie na zupełnie coś innego). Kilka miesięcy temu bardzo spodobalo mi sie jedno ogloszenie wiec sledzilam go co jakis czas. Wymagania spelnialam w 100 procentach, nawet napisze wiecej : niedawno ukonczylam pierwsze, nowo utworzone studia podyplomowe w Polsce strikte pod to stanowisko. Rekrutacja byla do konca miesiąca, kilka razy wchodzilam na stronę sprawdzic datę zakończenia rekrutacji. W głowie pytania :dlaczego nie dzwonią ?dlaczego chociaż nie zaproszą mnie na rozmowę kwalifikacyjną? Czara goryczy przelała się kiedy na tydzień przed zakończeniem rekrutacji dowiedzialam sie ze przyjeliscie już na to stanowisko dziewczynę ,która dotychczas pracowala w sklepie z ubraniami( ze średnim wykształceniem, która ma rodzinne powiązania w Can Packu) nie powiem bo dziewczyna jest bardzo miła ale nie jestem pewna czy posiada odpowiednie kompetencje na to stanowisko. Ogłoszenie na stronie dalej bylo widoczne. Weszłam z ciekawości na gowork by poczytać o państwa opinie i po ich zobaczeniu nie jestem pewna czy chcialabym jednak u Panstwa pracować. Myślę, że mój potencjał byłby zmarnowany. Pozdrawiam (kobieta 30 lat)

Polak mały

W Canpack Brzesko jest wakat ,,operator maszyn,, , także w Canpack Bydgoszcz jest wakat ,, operator maszyn,, proszę sobie porównać obie te oferty jak jest zredagowane ogłoszenie !!! W Bydgoszczy gdzie jest 5 fabryk na jednej ulicy i pracy jest mnóstwo najpierw potencjalny kandydat jest zachęcany litanią benefitów , doświadczenie mile widziane aczkolwiek absolutnie niekoniecznie ,jedynym warunkiem jest gotowość do pracy w weekendy, na noce etc. Natomiast w Brzesku gdzie jest JEDNA duża fabryka już oferta wygląda zupełnie inaczej , najpierw są wymagania znacznie wyższe niż w Bydgoszczy, na dodatek wygląda to tak jakby pracodawca robił dużą ,,łaskę,, że wogóle kogoś przyjmie do pracy. Szanowny dziale HR z Brzeska - takiej pracy teraz jest ,, od groma,, a warunki pracy i płacy w Canpack Brzesko jak wynika z poniższych opini absolutnie nie są zachęcające !!!

Monia

Śledzę od dłuższego czasu to forum, bo bede starać się o pracę tutaj i jedna rzecz mnie ciągle zastanawia. Skoro jest tu tylu przeciwników pracy w CP, tak wszyscy napieprzacie to dlaczego wciąż tam pracujecie? Co nie macie na tyle odwagi aby iść się zwolnić? Skoro macie jakieś obiekcje względem przełożonych, kierowników to chyba trzeba iść do zgłosić odpowiednim organom a nie obsmarowywać ich w internecie? To wszystko jest strasznie żałosne... a wy jesteście pewnie przegrywami, którzy chcieliby być na ich miejscu, ale brak wam kompetencji i wykształcenia... pozdrawiam :)

Do Moni
@Monia

Brak wykształcenia to mają niektórzy kierownicy bo mają średnie wykształcenie. A do jakich organów niby zgłaszać.

bhp

Dlaczego zabraliście posiłki regeneracyjne. Klimat się aż tak nie ocieplił. Poniżej 14 stopni się należy. Na fpn wózkowi mają a siedzą cały czas w ciepłych kabinach ??Heloł...

Canpakman
@bhp

Przede wszystkim nie wózkowi tylko wysokowykwalifikowani z uprawnieniami UDT operatorzy urządzeń transportu bliskiego !!!! A poza tym w/w operatorzy to w FPN ,, elita,, i im się po prostu należy!!

Szanowni Państwo, witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl, poszukujących informacji o grupie CANPACK. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą firmą, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nowej platformy komunikacji, aby odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Za cel stawiamy sobie jak najlepsze przedstawienie charakteru pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Grupa CANPACK, z siedzibą w Krakowie, jest globalnym producentem aluminiowych puszek napojowych, opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego oraz butelek szklanych i zamknięć koronowych. Firma zatrudnia niemal 7 000 osób na całym świecie i prowadzi operacje w 18 krajach. CANPACK, jako firma odpowiedzialna społecznie i opierająca swoje działanie na zasadach zrównoważonego rozwoju, aktywnie angażuje się w inicjatywy z zakresu wspierania lokalnych społeczności, ochrony środowiska oraz sponsoringu sportu młodzieżowego. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu. Wszystkie aktualne oferty pracy, znajdziecie Państwo w zakładce „Oferty pracy” (https://www.gowork.pl/praca/can-pack-s.a.;pr). Pozdrawiamy, Grupa CANPACK

Wasz były
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Dziękuję serdecznie za zaproszenie. W tych kilku pięknych słowach umknęło wam to co jeszcze możemy dostać od tak wspaniałej firmy. (usunięte przez administratora) Efektem tego są kadry (usunięte przez administratora), którzy nazywają się mistrzami zmiany czy kierownikami produkcji. (usunięte przez administratora) lubisz jak Cię publicznie obrażają? Gratuluję w takim razie to praca dla Ciebie. Wszystkie możliwe warunki szkodliwe: hałas, wibracje, wysoka temperatura, opary lakierów, pył z farb drukarskich. Stres, ciągły. Tak więc jeszcze raz serdecznie dziękuję i cieszę się, że już nie jesteśmy razem. Mimo wszystko będę Was dobrze pamiętał, zapamiętam was bardzo dobrze. Na tyle dobrze by omijać wasze produkty z daleka. (usunięte przez administratora) Jak czytam takie wzniosłe teksty jak np ten, który tu podejście, czy inne publikacje w sieci jak to jest wspaniale to śmiać mi się chce. Kraków wydaje się być całkowicie oderwany od rzeczywistości nie ma co się dziwić, skoro większość nawet pewnie nie widziała linii produkcyjnej. Wy się bawicie, robicie piękne zdjęcia, piszecie ładne teksty, drukujecie kolorowe foldery mówiące o sukcesie, tolerancji, wzajemnym szacunku, fair play a ludzie, którzy tak naprawdę własnymi rękoma pracują na ten sukces popadają w depresję, zapadają na choroby, tracą zdrowie. Ale o tym już piękne foldery nie piszą. Z całego serca odcinam się też, od pozostałych komentarzy.

@Wasz były

Dziękujemy. Każda opinia jest dla nas ważna.

Wasz były
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Dziękuję. Jednak nie rozumiem cenzury, to już nie jest usuwanie pojedynczych wyrazów ale całych zdań.

anna
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

A nowy pracownik biurowy na jaką pensję brutto może liczyć ?

Nikos
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Czemu takie marne płace czyli wyplaty ????? Juz niechca tu ludzie pracowac bo pracy dużo a tu warunki szkodliwe

Ciekawy
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

(usunięte przez administratora) dalej robi na BM?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku