Opinie o Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk w Jelenia Góra

Paula Nowy wpis

O, ktoś pytał o open space, ale nie ma odpowiedzi. Ja chętnie też bym się dowiedziała. Mnie ciekawi, czy jak firma zatrudnia ludzi np. jako pośrednicy to czy pracują na umowie o prace ze stałą pensją, czy raczej na kontraktach b2b za prowizję?

Czy w Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk pracuje się na open space?

Krystyna Nowy wpis

Dziękuję za pomoc w sprzedaży mojego domu. Miła Pani i Pan. Jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia w dalszej pracy. Krystyna.

Krysia Nowy wpis

Wstępnie to miałam już pytać czy faktycznie osoby z doświadczeniem są tylko przejmowane skoro jednej Pani nie została udzielona żadna odpowiedź ale widziałam w internecie informacje o zawieszeniu firmy jakoś w okolicach marca tamtego roku. Znacie przyczynę? Do tego czasu była to działalność jednoosobowa?

Firma Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Agata Nawrot

Dziękuję Panu Cezaremu za profesjonalną sprzedaż dla mnie działki w Podgórzynie. Polecam Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie.

S.

Niestety...ale (usunięte przez administratora) Kiedy miało dojść do podpisania umowy okazało się że chcieli wyłudzić prowizję zarówno od sprzedającego jak i kupującego. O czym strony dowiedziały się na szczęście przed podpisaniem aktu notarialnego. Nie polecam współpracy z tym biurem. Zalecam ostrożność!!! Bo pewnie stosują tą taktykę dość często niestety.

Cezary
@S.

Nie mam obowiązku informowania ani kupującego ani sprzedającego ,że pobierana jest prowizja od którejś ze stron. Z każdym klientem czy to kupującym czy sprzedającym podpisuję umowę pośrednictwa i jest wyraźnie napisane jaka jest prowizja, ile procent. Nie mam mowy ,że ktoś się dowiaduje za późno, bo zawsze informuję o prowizji zanim klient podpisze umowę. Proszę nie używać takich słów na jak ,,wyłudzić,, bo jest to pomówienie. Opinia zgłoszona Administratorowi.

Kamil
@Cezary

Czy przyjmuje Pan do pracy osoby bez doświadczenia w obrocie nieruchomościami i jakie są wymagania oraz ich weryfikacja w czasie rekrutacji? Na czym polegają szkolenia i jaki przebieg ma wdrożenie po zatrudnieniu, bo od tego zależy prowizja i zarobek?

Klaudia

Dziękuję za pomoc w sprzedaży domu, jestem bardzo zadowolona. Bardzo kompetentna pani Danuta i miły pan Cezary. Bardzo polecam i w przyszłości jak będę potrzebowała coś kupić lub sprzedać napewno skorzystam z tego Biura nieruchomości.

Szabłowska Agata

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu transakcji! Mogę tylko Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk polecić! Pomoc we wszystkim co potrzebne w załatwieniu do zakupu domu. Pełen profesjonalizm i kompetencja. Miła Pani I Pan...

Artur

Super. Wszystko jak nalezy, doprowadzona transakcja do konca w milej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony! Polecam Biuro Nieruchomosci Cezary Krawczyk.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk - Jelenia Góra

Biuro Nieruchomości Cezary Krawczyk