Opinie o Citihouse Judyta Suchanek w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Citihouse Judyta Suchanek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Citihouse Judyta Suchanek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citihouse Judyta Suchanek w Swarzędz

XYZ

Judyta Suchanek jest bardzo niesłowna, kontakt jest ciężki, a współpraca wymaga wielkiej cierpliwości. Dodatkowo bardzo ciężko otrzymać kaucję zwrotną. Naliczane są dziwne opłaty odciągane z kaucji bezpodstawnie. Przy wynajmie u tej Pani polecam w momencie wprowadzenia zrobić dokładne zdjęcia mieszkania. Nie polecam!!!

...
@Paulina

Dbasz dasz zarobić !To lata i skacze wałki na ubezpieczeniu coś się poważnego zepsuje to nie ma kontaktu standardy nie są zgodne z wystawionym mieszkaniem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bezczelna,nie kompetentna osoba żeruje na naiwności ludzi .I tak zamataczy że wyjdzie na swoje !!

Mati Nowy wpis

Pani Judyta w ubiegłym roku była częstym gościem w biurze PREFA GROUP S.A na ul. Kopanina w Poznaniu, jeżeli wspólnie z Prezesem PREFA GROUP S.A robiła interesy (nazwisko dziwnie podobne), to zastanówcie się dwa razy zanim podpiszecie jakąś umowę. Odsyłam do lektury wątków na forum związanych z Prefa Construction, Prefa Bud, Prefa Group Nieruchomości a także innych publikacji na temat działań grupy kapitałowej PREFA GROUP

Przyszedłem tu poczytać i CitiHouse a pojawiają się nazwy całkiem innych firm. co to ma do pracy jako agent tutaj? Upadku nie ma co się obawiać? Szukam stabilnego zatrudnienia

Xxx Nowy wpis

Forum w zasadzie z przypadku mi teraz wyskoczyło, ponieważ ktoś opinie dodał a Swarzędz sobie właśnie przeglądam. Nie wiem na ile te poprzednie opinie nawiązują do samych warunków pracy ale czy ona jest w ogóle możliwa? odkopałem ofertę dla specjalisty ds. nieruchomości ale jest sprzed paru lat. jeśli wtedy już w teorii można było zarobić do 10,500 zł to jak mogłoby być teraz?

Niezadowolony klient

Pani szybko umówila się na termin obejrzenia mieszkania, jednak na miejscu mieszkanie okazało się niezgodne z opisem. Zakłamany metraż, mieszkanie znacznie mniejsze, Pani nie chciała udostępnić numeru księgi wieczystej, nie polecam

Magdalena
@Niezadowolony klient

Aha? A do jakiego stopnia to wszystko było "zakłamane", jaki metraż miał być potencjalnie a jaki się okazał? I ciekawa jestem też argumentacji co do tej całej księgi wieczystej, bo aż dziwi mnie że faktycznie tak mogłoby się stać. :/

Masz doświadczenie jakoś z bieżącego okresu? Chodzi mi o to, że zaczęli się pojawiać na forum chyba jacyś kandydaci z tego co widzę i zastanawia mnie czy był gdzieś jakiś sygnał o naborach? Teraz w obsłudze brała udział tylko Właścicielka?

XYZ

Emilia
@XYZ

A dasz znać konkretnie co to za dziwne opłaty? :/

Paulina
@XYZ

Niestety nie podzielam twojego zdania wczoraj się wyprowadziłam z kawalerki i wszystko sprawnie przebiegało. Nie mialam problemu jeżeli dbasz o mieszkania to nie ma problemu . Pozdrawiam

...
@Paulina

Czy po rozmowie w Citihouse Judyta Suchanek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Ktoś tu jeszcze pracuje? od roku nie ma opinii a chciałem sprawdzić wstępnie z ciekawości czy spece od nieruchomości są jeszcze przyjmowani? parę lat temu na takim portalu była oferta i nie ukrywam, że zarobki mnie ciekawią, bo już wtedy wynosiły do 10,5 tys. A teraz?

Renata

Tragiczne biuro, nie polecam z całego serca, Pani Judyta zachowuje się jak ksieżniczka, gdy jest możliwość zarobku to lata i skacze, ale gdy trzeba wykonać swoją pracę zgodnie z prawem to nie odbiera, nie kontaktuje się, totalne zero. Współczuję z calego serca osobom współpracującym z nią gdyż dają się robić w wała :)

Halina
@Renata

wpłacalas jakis zadatek przed robota ?

Maks

(usunięte przez administratora) Podpisaliśmy umowę i zrobiliśmy wpłatę na konto po czym już po paru godzinach Pani zadzwoniła i podniosła cenę najmu o 300 zł. Gdy wycofaliśmy się z umowy pieniądze przepadły!!!!!!!! Nie odbiera telefonów!!!! Zgłaszam to na policje i do innych urzędów żeby zainteresowali się tą Panią! Wszystkim poszkodowanym radzę zrobić to samo im nas będzie więcej tym lepiej. Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!

@Maks

Może pomogłoby też zgloszenie do stowarzyszenia pośredników nieruchomości Wspon w Poznaniu. Pani chwali się że jest członkiem

Halina
@Maks

ale jak to po podpisaniu umowy z dana ceną ta cena wzrosła? aż nie do uwierzenia to jest że jakas firma stosuje jeszcze takie praktyki. Udało się odzyskac kase?

Weronika
@Maks

Ale to na umowie była ta cena wyższa już? Czy to słownie kazali zapłacić więcej?

Nikola
@Maks

Chyba nie przejęła się tym wpisem bo nadal działa w Swarzędzu...

Magdalena
@Nikola

A myślisz, że w ogóle tu zagląda? Bo takie olanie sprawy to jednak czysta ignorancja jest

Klient

Nie zwraca kaucji nie polecam!. Brak kontaktu...

Karol
@Klient

To może trzeba na policje iść...

Nie zostanę klientem
@Klient

Zatrzymanie , nie zwracanie kaucji to zwykła kradzież, to wymaga zgłoszenia na policję przecież!

Elżbieta
@Nie zostanę klientem

No jasne że tak, ja się tylko zastanawiam czy faktycznie oni nie zwracali tej kaucji czy może ludzie panikowali i jak nie widzieli zwrotu na konto w jeden dzień to już afera... Jakie ty masz z tym doświadczenia?

Ryszard
@Nie zostanę klientem

Wymaga zgłoszenia… a zrobiliście to ? Warto się zebrać w kilka osób i dokonać tego, walczyć o swoje. Jak Wasze sytuacje się potoczyły, jaka decyzja ?

Nie zostanę klientem
@Ryszard

Zgadza się, ja na szczęście nie zostanę klientem po przeczytaniu tych opinii , osobiście gdyby mnie to spotkało sprawa byłaby w dochodzeniu policyjnym. Pozostali już poszkodowani powinni walczyć o swoje pieniądze

Elżbieta
@Elżbieta

Ela to zapytaj Panią JS:/) bo nie wiem jakie ona ma doświadczenia w pracy w nieruchomościach bo raczej mierne

Nataliaa

Potwierdzam, Pani umawia się na prezentację i zgrywa głupią, że kolega przecież był i to my nie przyjechaliśmy, gdzie to my byliśmy 10min przed umówioną godziną. Kpina! Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości. Szkoda, że właściciel traci na tym dobrych najemców, którzy chcą wynająć na lata.

Jacek

Proszę uważać na to biuro nieruchomości. Zaprasza na prezentację po czym nie przyjeżdża na umówione spotkanie. Po kilku dniach odpuściłem, szkoda czasu.

Zuzanna
@Jacek

A próbowałeś osobiście podjechać do biura i sprawdzić co tam się dzieje? Z komentarzy wynika, że nie jesteś jedyną osobą która została tak potraktowana.

Nie polecam, mam problem z wypłaceniem kaucji, 0 odzewu. Księżniczka wysłała mi mejla po trzech tygodniach oczekiwania, nawet nie poinformowała, że jest na urlopie, dopiero po. Unikajcie.

Wynajem

Ciężko powiedzieć, czym to biuro się zajmuje. Bo na pewno nie obsługą klienta. Umawia się na spotkanie, po czym udaje, że nic takiego nie było i dalszy kontakt jest niemożliwy. Nie ma żadnej reakcji, wyjaśnienia co się dzieje. Pozazdrościć właścicielom mieszkań, którzy przez te kobietę tracą tylko pieniądze, tak jak potencjalni wynajmujący tracą swój czas. Który prawdopodobnie dla CitiHouse jest bardzo ważny :)

On

Szkoda słów, nie polecam.... Umawia się, po czym nie odbiera. Najgorsze biuro nieruchomości z jakim miałem doczynienia.

Ona
@On

Zgadzam się z opinią, brak jakości w pełnym zakresie.

Klient

Zdecydowanie nie polecam, unika kontaktu. Polecam zastanowić się dwa razy zanim zdecydujemy się na współpracę z tym pseudo biurem nieruchomości.

Moim zdaniem

Raczej nie polecam. Nieuczciwie postępuje z klientami, dlatego będziecie narażeni na różne nieprzyjemne sytuacje. Słabe biuro dlatego na obiecane zarobki są słabe szanse.

Zostaw merytoryczną opinię o Citihouse Judyta Suchanek - Swarzędz

• Jak się pracuje w Citihouse Judyta Suchanek?

Zobacz opinie na temat firmy Citihouse Judyta Suchanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citihouse Judyta Suchanek?

Citihouse Judyta Suchanek
  • Piotra Skargi 16