Opinie o Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski w Karsy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski w Karsy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Mariola

Nie pozdrawiam "właściciela" firmy. Jednym zdaniem to zwykły gbur i (usunięte przez administratora) Zadzwoniłam ze skarga na kierowcę który wiózł moja paczkę i usłyszała że jeśli godzina 20 to dla mnie późna pora to mam położyć się spać a paczka wróci sobie do Polski ... Gdy zapytałam czy sobie żartuje to odpowiedział mi że on nie musi tego wysłuchiwać i się rozłączył. Nie pozdrawiam również kierowcy "żartownisia" od którego usłyszałam że jeśli nie podoba mi się to że zmienia godzinę dostarczenia paczki to mam zadzwonić sobie do króla Holandii i poskarżyć się że są korki a ja wymyśliłam sobie problem z godzina dostarczenia paczki. Porażka

@Mariola

Ale mam jedno zasadnicze pytanie, czemu oni mieliby w ten sposób zachowywać się wobec klienta, który im pieniążki zostawia? Poważnie aż tak ta sytuacja wyglądała czy troszkę podkoloryzowałaś?

Wlasciciel Nowy wpis

Szef Nowy wpis
@Mariola

@Mariola Jakaś pomyłka z ta paczka , bo nie wozimy paczek i taka sytuacja napewno nie miała miejsca . Patrzcie ludzie kogo opisujecie . Takich firm o tej nazwie jest kilka w Polsce.

Jak długo czekaliście na odzew z Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski? Oddzwaniają zawsze?

Jak teraz wygląda praca u nich na normalnym stanowisku? Bo nie ma komentarzy o firmie Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski w mieście Karsy.

Prawo

Proszę w trybie natychmiastowym zablokować i usunąć wszelakie komentarze o firmie Grzegorz Bus . Grzegorz Pawłowski pod rygorem oddania sprawy w ręce prokuratora i wystąpieniem o zniesienie strony Gowork, gdyż opinie są nieprawdziwe i powielane przez osoby postronne-niezwiązane z firma oraz mogą dotyczyć firm przynajmniej kilku o tych samych nazwach .

Katarzyna
@Prawo

Forum jest anonimowe i serwis Gowork podejrzewam nie ma wpływu na to jakie opinie są tu wystawiane- skoro jest tyle niepochlebnych, może warto spojrzeć na samego siebie bardziej krytycznym okiem?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Magda

Szef to (usunięte przez administratora) i kłamca. Jedyne co ratuje ta firmę to spoko kierowca na którego miałam przyjemność 2 razy trafić. Ceny takie sobie

@Magda

Dlaczego wyzywasz szefa tutaj od kłamców? Ogólnie to jako klientka miałaś z im tak często styczność, że prawisz takie zarzuty?

Dawid

Nie polecam tej firmy dno jak cholera dzwonisz po busa 4 dni przed szef mówi że załatwi szybko busa a co później straszna LIPA masz busa na 12 w południe potem na 23 i na końcu na drugi dzień o 17 i to z inną firmą. Szef to krentacz i kłamca. A co do jazdy to po 16/18h. Nie polecam.

Zuzanna
@Dawid

Ale to ten czas pracy jest wpisany normalnie w umowę? Jak to wszystko jest rozliczane?

PRAWO
@Dawid

Pomyliłeś firmy ? Zweryfikuj zanim kogoś niesłusznie oczernisz !!!!. Właściciel wg litery prawa może wystąpić na drogę prawna za niesłuszne pomówienia i oskarżenia . Jest kilka firm Grzegorz Bus i Gregor Bus oraz podobnych nazw w całej Polsce.

grzegorz bus

droga do Polski trwała 14godz bo jeżdzą po ludzi całe niemcy i holandia do tego rozpieprzona renówka unikac tego przewoźnika

Grzegorz-Bus
@grzegorz bus

Jakaś pomyłka U nas nie ma starych renówek . Wszystkie busy są nowe i są to Fordy . Najstarsze 1 rok.

BUS
@grzegorz bus

Pomyłka lub Pomówienia ze strony konkurencyjnej firmy. Nie ma u nas renówek , same nowe Fordy.

@BUS

To słabą macie tę konkurencję, skoro nawet nie ogarniają u innych takich podstawowych rzeczy. ;) A jak te fordy się sprawują i ile ich macie w taborze aktualnie?

GACEK
@Wiktoria

Konkurencja jest. Tylko zamiast zająć się przewozami i pozyskiwaniem klientów to wola opisywać i oczerniać. Jeden na drugiego . Do roboty wziasc się .

Aleksandra
@GACEK

Ahaa czyli ogólnie u Was same nowki samochody z tego co czytam? To super w sumie ze właściciel inwestuje w samochody, bo wiem ze w niektórych firmach jeżdżą w takich starociach ze aż strach..

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski - Karsy

Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski

Grzegorz Bus Usługi Transportowe. Grzegorz Pawłowski