Opinie o Elektro-Solid Piotr Guzik w Lekarty

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elektro-Solid Piotr Guzik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektro-Solid Piotr Guzik o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro-Solid Piotr Guzik w Lekarty

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Elektro-Solid Piotr Guzik? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Właściciel

Nadgodziny są płatne 50 procent podstawowej stawki w tygodniu a jeżeli zdąża się prace nocne lub weekendowe stawka 100 procent stawki podstawowej

Pan właściciel pisał w grudniu, że odciął się o zleceń w Pl, ale jednak 1 grudnia miał ogłoszenie dla elektryka hydraulika w Toruniu. "praca na miejscu oraz w delegacji", tyle można odczytać, bo reszta wykasowana. To ile się zarabia na tych stanowiskach na miejscu, w Polsce?

Czy w Elektro-Solid Piotr Guzik możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Właściciel

Firma stosuje takie przypadki w wyjątkowych sytuacjach zazwyczaj wypłata jest realizowana do każdego 10 na konto pracownika nigdy nie rozliczamy się gotówkowo

@Właściciel

Zazwyczaj? To znaczy, że zdarzają się jednak opóźnienia z jakiegoś powodu, bo nie wiem jak to rozumieć? A jeszcze co do wypłat wynagrodzenia w częściach, to jakie przypadki obejmują taką możliwość?

Właściciel Nowy wpis

Wypłata jest do 10 każdego miesiąca zdążają się zaliczki lecz firma nie stosuje tych metod , pracownik ma wypłacane delegacjne jedynie od ręki

Właściciel

Działamy już z GoWork oraz moja zaprzyjaźniona kancelaria prawna ma co robić , możecie pisać co chcecie ja mam na to (usunięte przez administratora) bo firma od co najmniej pół roku nie dział w Polsce bo jest tragedia z zleceniami za dużo osób robi za grosze nie prowadzi firmy nie płaci składek i wg , a gdy zrobisz klientowi wycenę to ci powie że Pan Henio np.zrobi za połowę,no oczywiście że zrobi jak nie ma kosztów,więc postanowiłem odciąć się od zleceń w Pl bo nie bendę dokładał do interesu bo żaden klient nie zapłaci ci 100 zł na h takie są realia niestety . Pozdrawiam wszystkich hejtujacych spotkamy się wiadomo gdzie :) A ja lubię odwiedzać tą instytucję ????

Właściciel Nowy wpis

Numer jest ten sam od 5 lat Nie każdemu klientowi dogodzisz , a pracy mamy tele że brakuje ludzi dlatego prowadzimy rekrutację przez Olx a wiadomo jak jest z ludźmi

Właściciel

Nadgodziny są rozliczane dodatkowo ale mało kiedy się zdążają

Łukasz
@Właściciel

A jak pracownik woli nadgodziny odebrać w formie wcześniejszych wyjść to jest taka opcja? No i czy weekendy też zdarzają się pracujące?

@Łukasz

Jeżeli pracujemy na miejscu no to oczywiście pracownik może sobie wyjść wcześniej ale głównie mamy pracę w delegacjach więc nie widzę tego

@Właściciel

Potwierdzam...na miejscu zlecenia nie są dłużej niż 4-5 h max!

@Klient

Tak krótko pracują? Myślałem że praca w firmie jest przynajmniej 8 godzin. Wypłata też tylko za 4-5 godzin bo to wychodzi w zasadzie pół etatu.

Nadgodziny są płatne 50 procent podstawowej stawki Neto dodatkowo

Właściciel Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Elektro-Solid Piotr Guzik? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Właściciel

Panie Mariuszu skontaktuję się z gowork i dowiem się kim Pan jest tak tego nie zostawię bo to jest pomuwienie i wierutne kłamstwo to co Pan opisał , nawet u Pana nie wykonywałem żadnych usług bo aktualnie działamy w Niemczech a nie w Polsce .

Rysiek

Opinie klientów takie sobie, a co o pracy sądzicie wy — pracownicy? :) Szukają elektryka i hydraulika, widełki 4 000 - 6 000 zł / mies. brutto podali. Czy ktoś na tym stanowisku pracuje lub pracował? Czy dostaliście pensje w tej górnej granicy? Mam doświadczenie, więc 4 000 zł mnie nie urządzają.

Doris

Czytam, że firma zatrudnia pracowników, mąż chciałby coś znaleźć w zawodzie. Pytanie czy przyjmują tylko doświadczone osoby czy też dla pomocnika znalazłoby się miejsce? Praca jest z tego co widzę głównie w delegacji, czy dłuższe wyjazdy też się zdarzają? Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

asdf

Trochę złośliwa ta uwaga. Uważasz że pracownicy mają marne kwalifikacje? Z jakiego powodu? Korzystałeś z ich usług i coś poszło nie tak? W ogóle ile osób tam zatrudniają?

Karma wraca

Odradzam!!! Powinni mu zabrać uprawnienia. Najpierw wykonuje zlecenie które nadaje się tylko do poprawy i zagraża bezpieczeństwu. Miał oddać kasę ale oczywiście blokuje nr telefonu. Ludzie chyba o czymś to świadczy tyle negatywnych opinii o tym „elektryku” Zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam! Trzymajcie się od niego z daleka !

@Karma wraca

Nic tylko się pośmiać ;) Przez takie głupoty mam tylko więcej zleceń ...

Z serca odradzam jakiegokolwiek kontaktu z panem Piotrem i jego firmą Jedno wielkie nieporozumienie. Człowiek złotousty, pięknie wszystko mówi, a jak przyszło do pracy, co trzeci dzień wpadł na kilka godzin, pobrał wynagrodzenie w trakcie, bo nie ma paliwo do auta, i słuch po nim zaginął, po tym jak porysował nowy parkiet na podłodze gruzem. Telefon zablokował, z innych numerów odbiera od razu, po przedstawieniu, rozłącza. To co zrobił wszystko do poprawy. Nie ma pojęcia o niczym. Dał kabel 1,5 do gniazdek zamiast 2,5 bo tak mu pasowało,

Właściciel

Proszę się przedstawić zmienia i nazwiska bo jestem bardzo ciekawy oraz proszę o kontakt telefoniczny 780 059 383 nie brednie wypisywać na mój temat ja mogę się tylko pośmiać z tego i nic więcej ....

pani Gosia

Uwaga Zboczeniec . Nie wpuszczać go do domu pod żadnym pretekstem. Składał na oględzinach niestosowne propozycje sliniąc się jak burek. Jak zobaczył męża zmieszał się jak GÓWNO w betoniarce i nie chciał już nic grzebać przy piecu. Strata czasu. Kasonowa z koziej dupki.

Klienci Toruń

Masakra!!!Szczerze odradzam współpracę z tym człowiekiem. Kompletnie nie zna się na rzeczy, zero doświadczenia i profesjonalizmu. Wszystko wykonuje byle jak. Swoją „pracę” wykonał na starych elementach i nie tak, jak być powinno, w efekcie czego, po próbie podłączenia się przez dostawcę prądu wszystko uległo zniszczeniu. Po zgłoszeniu reklamacji, lekceważy klientów, obiecuje naprawę i tego nie robi. Musieliśmy wziąć fachowca z prawdziwego zdarzenia i ponownie wszystko robić. Najlepsze jest to, że profesjonalista z 2 pomocnikami, nowymi częściami, skrzynką i pełnym profesjonalizmem w swoim fachu wziął mniej pieniędzy niż ten, za przeproszeniem (usunięte przez administratora). Trzymajcie się od niego z daleka, pieniądze wyrzucone w błoto!!!!

Poszukiwacz

Widzę, że nie tylko tutaj macie problem, ponieważ i na Fixly nie cieszycie się za dobrą opinią. Ale oczywiście wszędzie wina konkurencji. Wasze wykonanie ma się daleko to sztuki, jaką powinno być wykonana.

@Poszukiwacz

Na Fixly mamy dobre opinie i zostaliśmy wyróżnieni przez serwis Fixly polecanym wykonawcą a prace są wykonywane zgodnie z sztuką na wszelkie prace mamy uprawnienia, proszę pamiętać że nie dostaje się uprawnień za nie znajomość tematu w którym się pracuje :)

Klient

Uwaga!!!Odradzam!!! Nie dajcie sie nabrać na jego techniczną gadkę, bo nie ma ona nic wspólnego z tym co później robi. Nie wykonuje instalacji według wcześniej przeprowadzonym ustaleń ( nie interesuje go to).To co wykonał Piotr Guzik musiało zostać całkowicie zdemontowane. Szkoda waszego czasu i Pieniędzy za zniszczony materiał !!!

@Klient

Co za brednie lubię jak konkurencja tak pisze przez co my mamy więcej zleceń pozdrawiam Guzik Piotr ;)

@Właściciel

Proszę sobie nie schlebiać i odpisywać na komentarze że to niby konkurencja próbuje Pana zdyskredytować!!! Zlecenia macie tylko i wyłącznie ze względu na popyt. Jeśli złoty okres minie, Pana czas na partaczenie zleceń również!!!!

@Klient

Firma istnieje już od 2015 roku i ma się dobrze czy zlecenia są czy ich nie ma nie ogłaszamy się nigdzie renoma i polecenia robią swoje

Zadowolona klientka

Pan Piotr przyjechał szybko po moim telefonie. Szybko i sprawnie naprawił usterkę. Polecam

Polonica

Nie warto z tą firmą współpracować!!! Właściciel oczywiście ładnie pięknie mówi, piszę, ale są to (usunięte przez administratora) nie wykonują zgodnie z ustaleniami, następnie jest brak kontaktu z ich strony, pieniądze poszły w błoto..... NIE POLECAM!

@Polonica

Proszę o kontakt telefoniczny 780059383

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Elektro-Solid Piotr Guzik? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Guzik Piotr ELEKTROSOLID

Potencjalny pracownik wysyła CV na adres mailowy lub kontaktuje się telefonicznie

Jerzy
@Guzik Piotr ELEKTROSOLID

Na jaki adres mailowy mam wysłać CV? Jestem zainteresowany pracą w tym miejscu.

@Jerzy

Wszystkie zapytania odnośnie rozpoczęcia pracy należy kierować na adres mailowy elektrosolidpolska@gmail.com

Natalia
@Właściciel

Czyli tutaj nie napiszecie nic odnośnie warunków, czemu? Szkoda, nie trzeba by było się fatygować osobiście i pytać

@Natalia

Pani Natalio warunki pracy są jak w każdej innej firmie pracownik dostaje na start na miesiąc czasu umowę zlecenie jeżeli się sprawdzi przez ten okres dostaje umowę właściwą stawkę zaczynamy od 18 zł netto na rękę za godzinę pracy

Marzena
@Właściciel

Umowa właściwa to umowa o pracę na czas nieokreślony? Czy jaka.

klient

przestrzegam przez panem guzikiem, i jego szwagrem, idą na robotę, chwalą co to nie robili, pokazują cały telefon zdjęć, póżniej zaczynają pracę, zaliczka na materiał, na pracę, i znikają , nie odbierają telefonu. To co wykonali w całości do demontażu było. Do tego podczas ich pracy innym podwykonawcą zniknęły narzędzia - przed i po panu guziku nigdy żadnych kradzieży nie było !

Katarzyna

duzo kasy straciłeś?

@klient

To co zostało napisane to wierutne kłamstwo zgłaszam do kancelarii prawnej jeżeli komuś coś leży na wątrobie to proszę o kontakt telefoniczny pod nr 780059383 a nie bzdury wypisywać skontaktuje się z goworkiem w celu wyjaśnienia wpisu natychmiastowo !

@klient

Proszę o udostępnienie Imienia i Nazwiska porozmawiamy prze kancelarie ps.lubie poczytać sobie brednie wypisywane przez ludzi przy drinku po pracy ;)

Zniesmaczony

Składa klientkom chamskie i obrzydliwe propozycje. Totalny brak profesjonalizmu wiocha i (usunięte przez administratora)

@Zniesmaczony

Nic tylko się pośmiać ????????????

@Właściciel

Ciekawa jestem jakie emotikonki zostały wrzucone, bo niestety same znaki zapytania widać. :( I rozumiem, że pośmiać się z nieprawdziwości tej opinii? ;)

Ciekawa
@Zniesmaczony

Jakie propozycje chętnie się dowiem zanim zlecę panu PG pracę.

@Ciekawa

Też jestem bardzo ciekawy ;)

Zofia

A o jakiej konkretnie usłudze mowa i kiedy miała miejsce? Chyba, że to kolejny komentarz od jakiejś konkurencji? :(

Klient

Unikać firmy jak ognia Pan piotr wraz z współpracownikiem nie wywiązali sie z usługi i nie oddali pieniedzy. Sprawa zgłoszona dalej bo Piotr Guzik blokuje póby kontaktu

@Klient

Proszę o kontakt telefoniczny 780059383 (usunięte przez administratora)za to są konsekwencje prawne pozdrawiam klienta ????????

@Guzik Piotr ELEKTROSOLID

Przepraszam, ale muszę spytać. Czy miał na tyle odwagi i się skontaktował? ;)

@Zofia

Nikt się nie kontaktuję widocznie mam problem z konkurencją ale cóż takie życie firma sobie poradzi mamy co robić ;) a konkurencji dziękuję ????????

@Guzik Piotr ELEKTROSOLID

No i dobrze, że chociaż sprawa wyjaśniona, bo to rozwiewa wiele wątpliwości. Ale są jakieś podejrzenia kto to może być? Macie jakąś konkurencyjną firmę, z którą szczególnie się nie lubicie?

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro-Solid Piotr Guzik - Lekarty

• Jak się pracuje w Elektro-Solid Piotr Guzik?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro-Solid Piotr Guzik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektro-Solid Piotr Guzik?

Elektro-Solid Piotr Guzik

Elektro-Solid Piotr Guzik