Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas w Śleszowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas w Śleszowice

Poszkodowana

Pan Wolas to jakaś porażka. Może jak jego rodzina się dowie to odda pieniądze zgłaszacie się na maila to zrobimy z nim porządek

@Poszkodowana

Proszę o kontakt , jestem przerażona tym co tu czytam ...... jestem klientem

Renata
@Przerażona

Dlaczego jest Pani przerażona? Też straciła Pani jakieś pieniądze?

@Renata

Tym co tu czytam ...jestem przerażona, czy to adekwatne opinie czy ktoś celowo kopie dołki nie wiem co myśleć ????

@Przerażona

Droga Pani nikt nie kopie dołków. Ten człowiek to zwykły (usunięte przez administratora)

@Przerażona

Dołki?(usunięte przez administratora)kłamcą. Te okularki to po żeby kłamać jak z nut....niech Pani spyta w firmie Trader, Głuc o Pana Wolasa....

@Przerażona

No ale skoro jesteś klientką i Ciebie to zdziwiło to chyba znaczy, że niczego takiego nie zauważyłaś? Bo to może jednak coś oznaczać właśnie

@Aleksandra

Ja zamknęłam z nim temat w ostatnim momencie i cieszę się z tego powodu .

@Przerażona

Niech mi Pani wierzy ze to najlepsza decyzją!!!!Pozniej tylko problemy z tym Panem.Niby ma przystępne ceny ,ale później koszt poprawek...a jeżeli nie robi się tak jak on chce to wyzwiska,grozby,a nie wspomnę już o oddaniu zaliczek. Człowiek bez honoru!

@Olga

A dużo tych poprawek do jakiego momentu robił ?

Barbara
@Cwany lis

Poprawek wszędzie i dużo poziom ucieka 5cm pustaki szpary na 1 cm ale podobno tak ma być

@Barbara

Witam,czy to świeża sprawa czy z jakieś odległego czasu?

@Barbara

Ma Pani to udokumentowane jakoś?

@Aleksandra

U nas wszystko było na papierze na policji wszędzie a i tak on ma na to wywalone on czuje się bezkarny jeszcze inwestorowi wmawia winę to jest człowiek dno. Że też jeszcze nikt mu nie wpierdolil to chyba cud

Barbara
@Aleksandra

A co to da jak normy budowlane mamy z 19 wieku ściany mogą być krzywe o parę centymetrów podłogi tak samo i wszystko jest zgodnie z normami

@Cwany lis

I policja też nic na to? To jak w ogóle to rozwiązać w takim razie?

Magdalena
@Przerażona

Co konkretnie się stało? Opiszesz w jaki sposób zamknęłaś temat?

Jan

Ludzie uważajcie na tego człowieka!To nic nie warty udający budowlańca (usunięte przez administratora)!Nie zna sie na niczym,a jak już coś robi to same poprawki.

@Jan

Jak jesteś taki cwaniak to czemu mi tego nie powiesz wprost tylko wylewasz swoją gorycz w Internecie?

@Jan

Ty tak samo Jan,jak jesteś taki oburzony to spotkajmy się i powiedz mi jakim jestem człowiekiem.wiekszosc osób które piszą na tym portalu zostało już namierzone i czekam tylko kiedy znajdą odwagę by się spotkać na żywo,i czy tak samo będę wylewne jak w internecie Zapraszam was (usunięte przez administratora) na spotkanie na żywo

@Szef

Hahahaaha takiego obrzyganca spotkać to zaszczyt. Ciebie człowieku na paczkę fajek nie stać a co dopiero na namierzanie

@Cwany lis

Tylko się nie zdziw jak będę czekał na Ciebie pod domem,czy będziesz wtedy tak wylewny cwany lisie?

@Cwany lis

Bardzo chętnie podam twoje dane na tej stronie, ciekawe czy wtedy będziesz taka cwana?

Szef

Sprawa zgłoszona na policji i w prokuraturze,ciekawe czy będziesz dalej taki cwany

Jakub

Witam jestem przerazony pan wolas nie odbiera nie odpisuje mowi ze jest zajety itd nie oddaje zaliczek caly czas kreci nie polecam

Nina
@Jakub

U nas było to samo. Bierze zaliczki bo oddaje inne długi. Ludzie non stop go nachodzą ,wszędzie nabrał. Dużo gada,dużo obiecuje a później znika.

@Jakub

Sprobuj odzyskać zaliczki. Jak nie odda jedz do jego domu. Tarnawa Dolna. I nie bierz go...później poprawek tyle...ze lepiej wziąść profesjonalną firmę.

Poszk
@Bob

Napisz w jaki sposób udało Ci się odzyskać zaliczkę

@Bob

Napisz coś więcej o tych poprawkach

@Jakub

Współczuję bardzo przechodziliśmy przez to to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Cwany lis

Ale zrobiliście coś w związku z tym?

@Aleksandra

Tak sprawa na policji wizyta w domu itp nie ma litości dla (usunięte przez administratora)

@Cwany lis

Piotr Wolas to oszust,naciągacz!!!U nas na budowie śmiał się z ludzi którzy dają mu zaliczki!!!!Cieszymy się ze to zero nie kontynuowało nam budowy domu.

Zaciekawiony
@Olga

Czy może Pani opisać jakąś sytuację?

@Olga

To jest chory człowiek. My go z budowy przegoniliśmy

Edward
@Cwany lis

A opiszesz dokładnie co się działo? Bo widzę że według was to były już jakieś grubsze sprawy

@Edward

Zabrane pieniądze na materiał który miał przyjechać a potem dostaje wezwanie przedkomornicze ze składu że mam długi. Nie odbieranie był tylko jak chciał zaliczkę wgl groźby nachodzenie skończylo się na policji

@Cwany lis

Dokladnie. U nas bylo to samo. Potwierdzam. Zaliczki i zaliczki. Potem go nie ma.Jak chcesz zwrotu to szantaż,groźby...uważajcie na tego cwaniaka.

@Cwany lis

My go wzięliśmy bo proponował niższe ceny za wykonanie pracy. Teraz dokładamy żeby naprawić to co spartaczył. Porazka. Nie polecam. Jest miły tylko gdy dostaje zaliczkę. Pozniej olewa. Ciągłe wymówki.A na koniec bezczelny. Uważajcie!!!!

@Cwany lis

I ta policja coś działa może? Bo to prawie miesiąc już mija odkąd o tym dałeś znać

@Jakub

Nie oddaje zaliczek? On je bierze żeby oddać długi ludziom którzy go nachodzą!!!A was pozniej olewa!!!! Dawajcie mu dalej!!!Współczuję!!!!

Izabela
@Riki

Skąd wiesz o tym?

@Izabela

Bo pracował u mnie na budowie.Ci ludzie go u mnie nachodzili.

@Riki

I w sumie to nie wiadomo jak wygląda z tym wszystkim sytuacja?

Marlena

(usunięte przez administratora) Zabrali zaliczke na poczet przyszlego zlecenia i na tym sie ich usluga skonczyla. Nie wykonali zlecenia, pomimo wezwan o zwrot pieniedzy, nie chca ich zwrocic. Wlasciciel to czlowiek bez honoru. Proszę uwazac. (usunięte przez administratora)

Koks

Bardzo proszę o kontakt

@Marlena

Znam sprawę; chętnie pomogę. Proszę o kontakt.

Ppp
@Poszkodowana

Jak można się skontaktować?

Posz
@Ppp

Kontakt na adres lexvincit@interia.eu

@Marlena

Potwierdzam 100 % prawdy!!!

@Bob

Nie rozumiem, jak to możliwe, że takie postępowanie z ich strony tak długo się ciągnie? Nikt nie czyta opinii? Może warto zacząć. :/ Ciebie też to spotkało czy tylko znasz sytuację?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Xxc

Proszę o kontakt... To (usunięte przez administratora) Winien mi jest dużo pieniędzy

Wiktoria
@Xxc

Co się stało? Brzmi strasznie.. współczuje :((

Paw

Beznadziejny pracodawca dużo chcę a nie zna się na robocie

Dariusz
@Paw

Dokladnie!Partacze!Nie znają się na robocie.Znikaja na 2 miesiące.Nie polecam!Porazka!

Koks
@Dariusz

Proszę o kontakt

Albatros

Nie polecam ,sciemniacze partacze,chodzą pogłoski ze robią machlojki na hurtowniach i wśród swoich klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas - Śleszowice

• Jak się pracuje w Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas?

Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 110
    34-210 Śleszowice