Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas w Śleszowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas w Śleszowice

Firma zawiesiła działalność. Czy ktoś wie na ten temat coś więcej? Czy to tymczasowe rozwiązanie, czy raczej na stałe?

Olga

Tam nikt nie jest zatrudniony. Co kilka dni inni ludzie którzy chcą dorobić. Odchodzą bo im nie płaci...Zazwyczaj to ludzie którzy chcą zarobic na flaszkę...

Inia Nowy wpis

witam serdecznie. widzieliśmy z moim chłopakiem ofertę dla pracownika budowlanego na teren Zakopanego głownie do elewacji. Wstępnie chciał aplikować ale zobaczyliśmy te komentarze dotyczące problemów z wypłatami. czy są tu aktualni pracownicy którzy mogliby to potwierdzić?

Olga Nowy wpis

Polecam odwiedzić go w domu.Tarnawa Dolna. Wystarczy spytac o mojżesza-wszyscy wiedzą że to Piotr Wolas-oszust.

Ewela Nowy wpis

A my z chłopakiem widzieliśmy, że szukali wcześniej pomocnika budowlanego i chcieliśmy się rozeznać w aktualnym temacie przyjmowania osób bez doświadczenia. o co chodzi z tematem kasy i wstrzymania firmy? dziwi nas to po prostu, bo dalej widzimy jakieś ogłoszenia

Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas prowadzi rekrutację na na stanowisko Cieśla. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 8100 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Czy firma z zawieszana działalnością może rekrutować pracowników?

@Inne

Nie mam pojęcia na ile to pytanie miało być retoryczne lecz również tu jestem z powodu jednej z ofert od pracodawcy, która jest widoczna w sieci. nie znam szczegółów odnośnie tego zawieszenia ale może to już nieaktualne skoro szukają?

Olga

Wolas i wypłaty? On się ķłoci z ludźmi o pieniądze na budowie!!!Co tydzień inni ludzie bo nie płaci!!!Zaliczkę bierze i znika. Telefonów nie odbiera.Ale to wiedzą tylko ci co mieli z nim do czynienia!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Dlaczego ktoś zasugerował by uważać na zaliczki? Dostępna jest oferta dla murarza / cieśli i nie widzę w jej treści wzmianki o tym. zresztą nawet niczego o tygodniówce nie ma. co miesiąc kasę się dostaje?

Ola

Nie polecam!!!!!Uwaga na zaliczki!!!

Kobieta

Czyli nie pracowałeś i nie znasz na 100% całej sytuacji a chcesz, żeby ktoś komuś pomagał? Skąd masz pewność, że to wszystko co napisali to prawda? Po komentarzach tylko to stwierdzasz?

@malpa
@Kobieta

Nie no kilku randomowych ludzi postanowili pobawić się w internecie i popisać opinie. Ludzie strzeżcie się tego człowieka

To ta firma jeszcze prowadzi działalność czy jest zawieszona? Bo wzmianki o zawieszeniu czytałem. Rozumiem, że wcześniej pojawiały się tutaj problemy finansowe - zaległości zostały spłacone? Ktoś działał coś w tej sprawie?

Czy po wcześniejszych opiniach można przypuszczać, że komentarze pisały „randomowe” osoby? także wcześniej widziałem, że firma jest wstrzymana, a kiedyś myślałem ze na robotę można się dostać. czemu więc ktoś pyta o zarobki cieśli? Jednak można już pracować?

Krucus

Witam. Czy firma wykonuje heszcze jakies uslugi ? Oficjalnie jest zawieszona.(usunięte przez administratora)

Grażyna

Czy każdy tak uważa, że pracownicy to osoby, które na alkohol chcą tylko zarobić? z lubym widzieliśmy taka ofertę w internecie wraz z zakwaterowaniem, on akurat ma inne cele finansowe. myśleliśmy ze nie może wybierze ale chcieliśmy się was zapytać o to spanie jakie by miał na miejscu. widzieliście te ofertę?

Zawiesiła działalność bo komornik puka do drzwi i okien

Od kiedy puka? Jeszcze w czerwcu ktoś o nadgodziny się pytał. Czy były wtedy dostępne jeszcze jakieś oferty pracy gdzieś, że istniało zainteresowanie praca? I jeśli jest wstrzymana to co z osobami, które do tego czasu były jeszcze zatrudnione?

W tej firmie nikt nie byl zatrudniony. Wszyscy byli na czarno . Uslugi tez byly wykonywane na czarno (bez faktury )

@Inne

Tak bez żadnego ubezpieczenia? Nie doszło nigdy do żadnego wypadku? Moja kobieta nie puściłaby mnie bez tego na robotę. ciekaw wiec jestem w jakich standardach ludzie tu robili. Ile tych osób tak w sumie było?

Jak firma może działać, skoro piszecie wszyscy, że i tak jest zawieszona? Nie rozumiem takiej sytuacji. W trakcie tego zawieszenia ktokolwiek może być zatrudniony?

Olga

Co to w ogóle za jakieś wywiady odnośnie warunków ludzie tu robią? :D przypadkiem tu wpadłem, bo roboty szukam, ale wprost przecież jest napisane ze firma została zawieszona, to o co chodzi z tym rozeznaniem w warunkach? jakiś powrót się szykuje czy cos?

Ciekawski

Witam. Czy udalo sie komus odzyskac pieniadze ? Czy firma dalej funkcjonuje ?

Daro

Uwaga (usunięte przez administratora) Bierze kase na poczet przyszłej budowy a później kombinuje,(usunięte przez administratora)

XxX

Ludzie jeżeli macie jakiekolwiek dowody i jest was tak dużo to nie zastanawiajcie się tylko zgłoście Wolasa na policję, do prokuratury. Możecie wnieść pozew zbiorowy, niech ten skur* przestanie być bezkarny. Żyje za wasze pieniądze! Nic nie umie, wszystko co zrobi trzeba po nim poprawiać. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !

@XxX

Ale na co mieliby mieć te dowody?

@Anna

Jak to na co. Na wszystkie kradzieże. To jest zwykły (usunięte przez administratora) Jutro się wybieram do jego domu moze oddzyskam coś albo on straci zęby

@Poszkodowany

Poważnie gdzieś się Pan ostatecznie wybrał? Ogólnie widzę, że niektórzy deklarują się jako pracownicy.. Byli jacyś w takim razie zatrudniani do pracy? Dalej są? Ciekawa jestem zdania od tej strony

zaiteresowany
@Aleksandra

pan wolas nie zatrudnia pracowników. wszyscy są na czarno . Ci ludzie są z przysłowiowej łapanki . Przez okres prowadzenia budowy przewijają sie różne ekipy jak i pojedynczy pracownicy .Często się zmieniają bo pan wolas zamiast im płacić to jeszcze sępi na paliwo, rozliczenia wyglądają na zasadzie zaliczki ( a bo inwestor jeszcze nie zapłacił , a bo kierownik musi odebrać etap ) budowy prowadzone przez tego pana nie maja nic wspólnego ze sztuka budowlana jak i z projektem , na ścianach nie ma pionów, winkli , wszystko jest umęczone a gdy zwróci się uwagę zwala winę na "pracowników" gdzie to on jest odpowiedzialny za jakość wykonywanych robót . Ta pseudo firma pana wolasa nie posiada żadnych narzędzi do wykonywania prac związanych z wznoszeniem budynków. W asortymencie posiadają 2 poziomice które już nie do końca pokazują pion, młotek, jakaś parę cęgów i połamane blichówki do kleju . Firma zadłuża się, jak i klienta w każdym możliwym składzie budowlanym . materiały z budów są kradzione i sprzedawane na lewo, po przyłapaniu na pana wolasa na takich sytuacjach zaczynają się groźby (nawet pobicia czy nasłania ludzi na pokrzywdzonego ). przyjeżdżając pod dom pana wolasa do Tarnawy dolnej (koło remizy ) od razu jest zawiadamiana policja o nękanie itp.

@zaiteresowany

A Pan jest pracownikiem czy poszkodowanym dlaczego wogole ten człowiek jeszcze nie został ukarany.to jest jakaś masakra

@zaiteresowany

W pełni się zgadzam z tym komentarzem, tylko z jednym się nie spotkałem to, że Pan Wolas pobił lub nasylal kogoś na pokrzywdzonego inwestora. Czy może Pan rozwinąć wątek?

zaiteresowany
@Anonim

mowa tu o groźbach . czy nasłał ... nie wiem

@Aleksandra

Skoro faktycznie nikt nie otrzymał żadnej kary to może być co do tego jakiś powód / wyjaśnienie? Więc tak jak zostało wspomniane przy pracach asystują także inne osoby? zmieniają się czy to stała ekipa?

Witam jestem inwestorem u którego podwykonawcą był Piotr Wolas proszę osoby które komentują i piszą o jego niedociągnięciach i zadnieniach o to by podawały lokalizację gdyż ja i moja rodzina mamy już tego dość że co komentarz to Piotrek wysyła mi pogróżki że naśle na mnie kontrolę albo poda mnie do sądu bo uważa że ja wypisuje te wszystkie komentarze pisze tą opinię dlatego bo mam tego wszystkiego dość u mnie budowa Jest zakończona kwestie finansowe są dogadane i po zakończeniu ostatnich umówionych rzeczy nie mam nic wspólnego z Piotrem wolasem dlatego też chcę mieć święty spokój Jeżeli ludzie macie jakiś problem Idźcie do prawnika lub firmy windykacyjnej i podpisujcie wasze opinie bo większość Piotrek przypisuje mi przez co cierpię na tym ja i moja rodzina

Anyka
@Michał

Ja tam się nie znam, ale wysyłanie pogróżek chyba nie świadczy zbyt dobrze o Panu Piotrze... Chyba mam szczęście że ode mnie tylko nie odbiera

Ile jest zmian w Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas?

Aleksandra

Perełki w sensie spaprana robota np nie zagęszczone, wszędzie krzywizny , brak jakichkolwiek kątow, szpary na karabin itp

Redaktor

Do zainteresowanych Poszukuję osób do reportażu w lokalnej gazecie firmie Pana Wolas . Chciałabym skontaktować się z inwestorami z okolic Żywca ,Suchej,Wadowic,Andrychowa proszę poinformować obecnych i byłych inwestorów o tej akcji Obecnie zgłosiły się 4 osoby poszkodowane dane kontaktowe są do pobrania na zamkniętej grupie na fb

@Redaktor

Jaka nazwa grupy coś więcej ?

@Redaktor

bardzo proszę o link ( wizzle@op.pl ) chętnie podzielę się informacjami . pan wolas to zwykły (usunięte przez administratora) kradnie materiał z budów , wyciąga pieniądze od inwestorów a później jest problem ze skończeniem pracy ... nie mowie już o jakości bo to tragedia . podobno też nie wypłaca pracowników czy podwykonawców stąd taka rotacja ludzi u niego . teraz robi sam ????

@12

Nasza redakcja współpracuje z działem prawnym więc proszę podawać tutaj wasze linki do poczty jak zbierzemy większą ilość osób umówimy spotkanie z prawnikiem i wywiad w naszej gazecie w ciągu jednego dnia żeby państwo nie tracili czasu

Fly
@12

Proszę o kontakt pana redaktora chciałbym dopytać o kilka spraw nr tel z godziny 15 40

Poszkodowani
@Redaktor

Również jesteśmy poszkodowani. Pan Piotr zgodnie z umową miał zakończyć u nas prace w połowie listopada, do tej pory po prawie 4 miesiącach nawet nie rozpoczął prac. Ciągłe wymówki, nie odbieranie telefonów. A to przedłużyła mu się poprzednia budowa, pracownik się zwolnił, brzydka pogoda, święta, choroba. Jak zadzwoniliśmy z innego numeru to wciskał kit że popsuł mu się telefon i akurat przed chwilą odebrał z naprawy. Straciliśmy przez niego pół roku. Przy podpisywaniu umowy wspominał o zaliczce ale kategorycznie powiedzieliśmy że skoro materiał kupujemy my to za robociznę płatne po zakończeniu. Całe szczęście w tym wszystkim. (usunięte przez administratora)

Mr
@Poszkodowani

To powinniście sie cieszyć bo u mnie cały czas dach nie zrobiony do końca pomimo straty pół roku zaoszczędziliście sporo pieniędzy

Szanowany

Wybudowałem z Panem Piotrem nie dawno dom,i nie mam do niego żadnych zarzutów które czytam na tej stronie.wszytsko przebiegało zgodnie z planem, żadnych zaliczek nie brał,jedynie rozliczał się za wykonane etapy,fakturę wystawił bo sam go o to prosiłem i nie robił z tym problemów ani niczym nie straszył.nastepny dom jaki będę budował to zapewnie też z nim.

@Szanowany

Od Pana nie brał ale za to od reszty tak i telefony z groźbami to u niego standard. Sprawa skończy się w sądzie. Jak się nie umie prowadzić biznesu to się nie powinno za niego brać proste

Nina
@Poszkodowany

Dokladnie tak!Zaczyna od zaliczek a później groźby.Polecam odwiedzić jego żonę i teściową.

@Szanowany

Nawet wieże Eiffla możesz Pan z nim wybudować tylko nie wiem czy z pierdla go puszcza

Natalia
@Nina

Jakie to groźby? Brzmi to strasznie, tym bardziej że to nie jemu ktoś jest winny pieniądze…

Merytoryczny
@Szanowany

panie Piotrek pisanie opinii samemu sobie to jak lizanie własnych jajek ... ta strona jest po to żeby przestrzegać ludzi przed oszustami czego pan jest żywym przykładem . proszę sobie darować takie opinie bo sam pan widzi ze ten statek to juz dawno zatonął . niech pan lepiej zamknie tą pseudo działalność , odda pieniądze ludziom ( broń cie Panie Boże odrobić ) i niech pan przestanie juz z siebie robić błazna .

Były Pracownik
@Szanowany

Panie Piotrze proszę nie pisać samemu sobie opini

Leszek

Daremny człowiek! Żyje z zaliczek i (usunięte przez administratora) Na początku udaje normalnego człowieka. Ale on normalny nie jest...krętacz i (usunięte przez administratora)

@Leszek

Tak samo ty Leszku?w internecie każdy jest mądry i umie tylko obrzucać błotem.dla mnie wasze wpisy wyglądają jak rozmowa dzieci w podstawówce

@Leszek

Jak jesteś taki wylewny to spotkań się ze mną i powiedz mi to prosto w twarz.

Marzena
@Szef

My się chętnie spotkamy w celu odebrania zaliczki i kosztów sądowych jakie ma Pan pokryć. Bo przegrał Pan w sądzie.Wstyd takich ludzi trzeba piętnować. Wstyd i brak honoru. Ja tez o mało się nie dałam naciągnąć na zaliczkę. Ludzie (usunięte przez administratora) się oddaje do sądu. Trzeba nagłośnić sprawę, nie można pozwolić aby taki człowiek okradał innych bezkarnie. Bo to jest zwykle (usunięte przez administratora) Wstyd aby obcy ludzie karmili Pana rodzinę. Wstyd być takim człowiekiem. Pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia

Gienek
@Marzena

Pani Marzeno, czy mogłaby Pani przybliżyć powód dlaczego została wytoczona sprawa przeciwko Panu Wolas?

@Marzena

Bo to prawda

@Leszek

Możemy sie spotkać. Tarnawa Dolna?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas - Śleszowice

• Jak się pracuje w Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas?

Firma Remontowo-Budowlana Remoncik Piotr Wolas
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 110
    34-210 Śleszowice