Opinie o Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka w Cmolas

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka w Cmolas

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w placówce już od 9 lat, jak w każdej pracy idealnie nie jest, nie mogę jednak nic złego napisać o pracodawcy, jest w porządku. Jest człowiekiem i wiele rozumie. Koleżanki w grupie mam świetne, rozumiemy się bez słów. Praca jak każda, lekko nie jest, praca z dziećmi sama w sobie jest ciężka. Zarobki ok, są premie, nagrody dyrektora za cały rok pracy, można dorobić na dodatkowo płatnych zajęciach dodatkowych. Są upominki na dzień Kobiet, zakończenie roku, wyjścia na spektakle i dzień Edukacji Narodowej na który zaproszenia mamy z osobą towarzyszącą. Wiadomo nie każdemu dogodzi, ale nie ma, co narzekać, jest dobrze.

Nowa Nowy wpis

Nie zgodzę się z tą opinią, właśnie w marcu rozpoczęłam pracę u Pani Eweliny, rozmowa przebiegałam w pozytywnej atmosferze, mam wykształcenie magisterskie z edukacji przedszkolne i wczesnoszkolnej. Ta opinia godzi we mnie i moje wykształcenie, pracują u nas świetni wykształceni nauczyciele. Placówkę i Szefową po pierwszym miesiącu pracy odbieram bardzo pozytywnie, świetna atmosfera i bardzo dobre warunki.

Ehhh Nowy wpis

Właściciel korporacji przyjmuje jak leci... Nie wykształcona kadra... Brak perspektyw rozwoju. Po rozmowie stwierdzam że nie polecam.

Pracownik 2a

To co chce tu opisać bardziej dotyczy samej sytuacji, atmosfery panującej w placówce niż pracodawcy. Wiadomo zarobki jak w tym zawodzie, na cuda nie można liczyć ale podpisując umowę każdy wiedział co robi - wypłata zawsze na czas. Problem jest inny, a tak naprawdę problemem w placówce jest jedna osoba - nie jest to wlasciel. Jedna kobieta niszcząca całą atmosferę! Jedna kobieta niszcząca wszystkie dobre myśli o pracy w tym miejscu. Jedna kobieta która niszczy psychikę każdemu nowemu pracownikowi. Jedna kobieta która potrafi męczyć psychicznie dziecko bo jego rodzicom "lepiej" powodzi się w życiu. Jedna kobieta zazdrosna o dosłownie wszystko. Jedna kobieta która każdemu obrabia przysłowiowe cztery litery. Jedna kobieta która knuje przeciwko współpracownikom jak również przeciwko pracodawcy. Jedna kobieta, bez której wszyscy byli by tu szczęśliwi. Myślę że każdy dobrze wie o którą opiekunkę chodzi. Pozdrawiam i mam nadzieję Pani Dyrektor że oczyści Pani w najbliższym czasie tą placówkę z opisanych problemów. A proszę uwierzyć, że dzięki temu Pani z czasem będzie również szczęśliwsza

@Pracownik 2a

O którym oddziale konkretnie piszesz? Planuje kandydować na stanowisko opiekunki w przedszkolu, nie chciała bym się rozczarować, Twój wpis poważnie mnie zaniepokoił :/

@pracownik
@Anonim

Oddział na ul. Handlowej

@pracownik Nowy wpis

Pani Dyrektor jest w porządku, wiadomo idealnie nie jest nigdzie, za dużo może na głowie. Ale na pewno lżej by się jej żyło gdyby pozbyła się tego jednego i problemu ....

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Karol

Nie zapomnij że oni są najważniejsi :) jak się rozkręci

Haha

Podłe wynagrodzenie w stosunku do obowiązków, oraz tego jaką odpowiedzialność ciąży na pracownikach. Wychowawcach, nauczycielach oraz opiekunach. Poza tym w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka - Cmolas

• Jak się pracuje w Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka?

Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka

Przedszkole Słoneczny Zakątek Ewelina Mokrzycka