Opinie o Sławomir Galant Hydroslaw w Zaleszany

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sławomir Galant Hydroslaw. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sławomir Galant Hydroslaw na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Galant Hydroslaw w Zaleszany

Klient Nowy wpis

Nie polecam! Omijajcie szerokim łukiem! Firma nie wywiązuje się z terminu. Non stop są przesuwane kolejne terminy. Właściciel nie odbiera telefonów. Po rezygnacji ze współpracy, nie można odzyskać pieniędzy. Właściciel zrobił przelew, po czym jak wysłał potwierdzenie klientowi, anulował ten przelew. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Sprawa będzie miała kontynuację na policji!

Tomasz

Pracowałem, rok czasu jestem obecnie za granicą.

Tomasz
@Tomasz

Jak zjadę to wracam

Jarek
@Tomasz

Nie ma to jak Tomasz brat właściciela chwali firmę brata, brawo bardzo konstruktywna opinia.

Mateusz Nowy wpis
@Jarek

Bo ma Nick „Tomasz” to odrazu wywnioskowałes, ze to brat ? Ludzie każdy tu może się podpisać za kogo chce i pisać co mu się podoba. Nie wydaje się Wam, ze trzeba to traktować z dystansem ?

Jarek Nowy wpis
@Mateusz

O proszę kolejny braciszek Mateusz się odezwał. Dlatego te opinie są tak skrajne... dobre pisane przez pracowników firmy, złe przez klientów. Sam zdecyduj kto bardziej obiektywnie ocenia...

Klient

Nie polecam ekipy, bardzo nie słowna. Chęć może do pracy jest ale już z umiejętnościami średnio.

Pawel
@Klient

Ja akurat jestem zadowolony z pracy, fakt długo czekałem. A i właściciel nawet w niedzielę odebral telefon i podjechał. Z umiejętnościami tzn. co?

@Pawel

Bardzo zadowolony

Darek

Konkrety ?

Jerzy
@Adam

Też dobrze zrobili ci zlecenie? A ile czekałeś. Robota wykonana na czas?

Krzysiek
@Klient

Instalacja w całym domku wszystko działa dobrze. Ja jestem zadowolony panie Slawku

Matii

Zero konkretów

@Jerzy

Bardo nie słowna ekipa, szef nie odbiera tel.

Krystyna
@Adam

ciekawi mnie skąd te różnice w komentarzach, raz zadowolenie, raz wręcz przecwinie... są rózne ekipy w tej firmie i to od nich zależy poprawność wykonania?

Mariusz
@Klient

Ja się zgadzam z opinia że nie słowni. W dzisiejszych czasach gdzie hydraulików pełno, szkoda czasu na ekipę co się umawia i nie przychodzi. W firmie ludzie z łapanki. Przyjeżdża ekipa 2-3 ludzi i tylko jeden zna się na robocie a reszta to statyści....

Zenon
@Pawel

I to jest najlepszym przykładem ze nabrali robot i nie wyrabiają się, dlatego właściciel lata w niedzielę do klienta. Szanujmy się ludzie. Konkurencja nie musi poprawiać niedoróbek w niedzielę....

Z
@Krystyna

Kretyn nie odczeka nawet kilku minut pisze i pisze komentarze pod różnymi nickami

Slawomir
@Mariusz

Zgodnie z art. 212 § 2 i 216 § 2 kodeksu karnego sprawa zostanie zgłoszona na policję. Pozdrawiam

Slawomir Nowy wpis
@Zenon

Jozek wrzawy

Wszystko działa ok, zeszlo trochę z ustawieniem miarkownik ciągu.

Czy po rozmowie w Sławomir Galant Hydroslaw rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Jozek wrzawy

Montaż pieca na drewno, ciężkie warunki.piec trzeba było spuszczać pasami do piwnicy, brak schodów. Stary budynek nie miałem schodow do piwnicy tylko klapa na korytarzu

Matii

Wszystko ok.

Bardzo podzielne zdania i mało konkretów ze nie wiadomo co myśleć... napiszcie proszę czy to oznacza, ze fachowiec nie jest dokładny i nie wykonuje precyzyjnie obowiązków ? A co z pieniędzmi, dużo bierze?

Rysiu

Montaż kociołka Vaillant???? estetycznie wykonane.

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Galant Hydroslaw - Zaleszany

• Jak się pracuje w Sławomir Galant Hydroslaw?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Galant Hydroslaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Galant Hydroslaw?

Sławomir Galant Hydroslaw
  • Ogrodowa 9