Opinie o Thomas Dance Dorota Thomas w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Thomas Dance Dorota Thomas. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thomas Dance Dorota Thomas o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thomas Dance Dorota Thomas w Kraków

Chciałem zaznaczyć że dla Pani Thomas konkurencja robi się w Brzesku.Rodzice wola zapisać dzieci do takiej szkoły tańce gdzie dzieci same indywidualnie mogą coś sobą reprezentować a nie tak jak jest w Thomas Dance gdzie jest dużo dziewczynek i tańczą z przysłowiową miotłą nie ma chłopców do pary. Dzieci pochodzą trochu na takie zajecia i rezygnują gdyż w tego typu tańcach potrzebny jest partner im wcześniej tym lepiej. A partnerów jak na lekarstwo :(

@Pati

Moja córka zrezygnowała. Miała duży uraz do Pani Thomas. Ale to było dawno już. Nie wiem jak teraz.

Elizka Nowy wpis

Dzień dobry. czy w tym roku byli może potrzebni trenerzy tańca? Zatrudniam się w innej szkole i po prostu chce porównać sobie warunki wśród tych okolicznych. u mnie atmosfera jest coraz słabsza. Możecie opisać te jaka tutaj występuje? ciekawi mnie brak opinii od miesięcy, zajęcia są stale prowadzone?

Ola Nowy wpis
@Paweł

Zgadzam się. Moja córka chodziła, obiecano jej partnera ale nikt się nie znalazł,chłopaki wolą w piłkę kopać a nie pląsać po parkiecie. Córka zrezygnowała. Pozdrawiam

Pati Nowy wpis
@Ola

Myślą przy tym Państwo, że pracownicy mogliby mieć wpływ na to, żeby więcej chłopaków przychodziło na tańce? Ciekawi mnie także to ile dziewczyn zrezygnowało z podobnego powodu. To dlatego nie potrzeba jak na razie większej liczby trenerów? Nie udało mi się odszukać ogłoszeń

Monika Nowy wpis
@Pati

Lara

Różne opinie krążą? Chodziło o te względem jakości usług? A co z pracą trenerek, jaka ocena? Zastanawia mnie również ten brak odpowiedzi na zdane przez Panią pytanie. Czy obecnie jest dość mało dzieci? dopytuję ponieważ znam kogoś kto mógłby się przyjąć jako instruktor tańca, lecz zanim podeślę tej osobie firmę wolałabym wiedzieć jakie warunki sama przesyłam. Jakie są tegoroczne stawki?

Agnieszka

Dobry wieczór, chciałam dopytać gdzie odbywają się treningi? Jaka cena miesięcznie i ile razy w tygodniu są treningi? Proszę niech piszą mamy co ich dziecko uczęszcza. Czy jesteście zadowoleni. Jak trenerka bo opinie różne krążą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Thomas Dance Dorota Thomas odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Mama

Lata świetności tej kobiety dawno już minęły !

Mama

Chciałam dopytać gdzie obecnie prowadzone są trening przez tą Panią? Czy warto zapisać dziecko?

Mama

Infantylna kobieta z uklejonymi włosami i uśmiechem jak koń. Koleżanka mi opowiadał co jej zrobiła. (usunięte przez administratora) Jeździła z nim na weekendy po hotelach. Kto z nią nie miał do czynienia ten nie wie jak ta kobieta jest chytra na pieniądze. Ja ja sobie przypomnę jak swoja córkę zawozilam do niej na tańce jaki ona miała obojętny stosunek do rodziców. Nigdy w zyciu bym jej nikomu nie poleciła!!! Niedostępna su.. żujaca cały czas gumę. A udaje jak jest profesjonalna. Na miejscu mojej kolezank8 tak bym jej koło du.. zrobiła że by nie miała co szukać w Brzesku !!!

@Mama

Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć co tam zaszło z tą Thomas? I z tym gościem?

zainteresowany

Co to za gość?

Dorota

A na to jeżdżenie po tych hotelach to są w ogóle jakiejkolwiek dowody? Czy tylko same słowa? Bo chyba jak to tylko niczym nieuzasadniona plotka to nie powinno się nikogo osądzać?

....
@Dorota

Kobieto jeszcze śmieszne pisać że to nieuzasadniona plotka. Wiesz co robiłaś i wiesz gdzie jeździłaś i z kim...

Łucja
@....

A skąd ty wiesz że to ona? Przecież tu każdy jest anonimowy :D

@Łucja

Wiem, mam tu polecieć nazwiskami ? Może się rodzice opamiętają ze kobita robi wszystko dla kasy. Straciła wszystkie pary i teraz pracuje z maluchami od nowa. Chyba o czymś to świadczy.

....

Czy ktoś może wie co zaszło u tej Thomas ? Informacje jakie docierają są różne. Podobno romansuje z ojcami dzieci. Koleżanka mi mówiła. Wie ktoś może coś ?

Gosc

Tak to prawda !!!

Bsia
@Gosc

Potwierdzam

he
@....

To jest dobre, moje dzieci uczęszczają do szkoły thomas dance, ja zresztą kiedyś tańczyłem w Krakowie i uważam, że jest to najlepsza szkoła w regionie. Konkurencja widać chwyta się czego tylko może, a nie ma nic do zaoferowania

Gosia
@he

No chyba jak dzieci odchodzą do innych klubów to nie wiem czy najlepsza ? Garstka dzieci jest w tym klubie !

Dorota
@Gosia

Może akurat jakiś gorszy rocznik się teraz tutaj trafił po prostu? Ale do jakich innych odchodzą w takim razie? To każde z nich zostało przy tańcu?

he

Po stylu pisania od razu widać że te posty zamieszcza jedna osoba. Moje dzieci chodzą do Thomas Dance i jest to najlepsza szkoła w regionie. Sam tańczyłem kiedyś w Krakowie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tą szkołe

Wiktoria
@he

Możesz mi powiedzieć ile płacisz miesięcznie za tę szkołę tańca? Planuję zapisać swoją córeczkę.

@he

Ja też bym chciała wiedzieć jaki jest koszt miesięczny ? Czy warto ?

@Mama

Bardzo mało dzieci. Starsze pary tylko trzy zostały z tak bardzo licznej grupy. Więc coś na rzeczy jest.

Tata
@Mama

Co się stało z resztę starszych par?

@Tata

Zrezygnowały, bądź odeszły do innych klubów.

Mama

Chciałam dopytać czy jeszcze ktoś trener Doroty Thomas cz są tam jakieś dzieciaki jeszcze? Czy wyrobię zapisać ?

Amelia

Wszystko się sypie.

Wiktoria
@Amelia

jak to? wiesz dlaczego tak się dzieje?

Jola

Dorota Thomas od dobrych kilku lat nie ma nic do zaoferowania jedne i te same układy taneczne. Jedna i ta sama choreografia. Jezdzi po przedszkolach ze by się utrzymać bo jedynie z maluchmi może pochasac. Dojdzie z dziećmi do pewnego etapu i koniec dzieci odchodzą do innych klubów bądź biorą dodatkowe szkolenia u profesjonalnych szkoleniowców. Jak chcesz być o level wyżej od konkurencji do nie w tym klubie !

trener
@Jola

A może dzieci "kołki" i nie można z nimi ruszyć do przodu?!

@Jola

Zgadzam się z tą opinią my odeszliśmy do innego klubu.

Większych bredni nie słyszałam.

@Ewa

A ja właśnie słyszała. I to jest potwierdzone.

Malgorzata

Bardzo polecam. Miła osoba, wspaniały trener.

@Malgorzata

No chyba jak ludzie pisz

Monia
@Malgorzata

Ja nie polecam !!!

Edyta

Fantastyczna szkoła tańca. Moje dziecko zachwycone a i ja również ❤️

Andzia

@Gosc a może powiesz coś o pracy? Czy w ogóle ta pani zatrudnia? Pozdrawiam

Infirmator
@Andzia

Odradzam i nie polecam.

Jacek
@Infirmator

Twoja opinia jest bardzo krótka, może wyjaśnisz dokładniej dlaczego nie polecasz pracy w Thomas Dance Dorota Thomas? Liczę na więcej szczegółów, każdy wpis jest bardzo cenny dla innych użytkowników forum.

Informaror
@Jacek

Podpisuję się obiema rękoma pod te opinie !

Chyba cos nie tak u tej Thomas. Nie wiem jak Wy ale ja się obawiam posłać moją córkę do tej psełdo szkoły tańca.

Justyna

Czy firma nadal działa bo komentarze poniżej są niepokojące ?

Mama tancerki

(usunięte przez administratora) chciała z moim mężem się zabawić !!! Kto jej nie zna ten myśli jaka to jest fajna Pani trener. Kawał Suki i tyle w temacie !!!!!

informator

Pani Thomas to już się w głowie poprzewracało od dobrobytu. Staje na miejscach dla inwalidów dnia 24.02.2020 koło sklepu Biedronka na oś. Jagiełły !!!!

Gosc
@informator

Chyba że jet niepelnosprytna !!!

Danuta

Witam, czy szkoła poszukuje do swojego zespołu nowych trenerów tańca? Posiadam wieloletnie doświadczenie w tańcu i jako instruktor - napiszcie proszę jeśli coś wiecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Thomas Dance Dorota Thomas - Kraków

• Jak się pracuje w Thomas Dance Dorota Thomas?

Zobacz opinie na temat firmy Thomas Dance Dorota Thomas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Thomas Dance Dorota Thomas
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Al. Pokoju 87 lok. 49
    31-564 Kraków