Opinie o Skill Group Anna Doroszko w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skill Group Anna Doroszko. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skill Group Anna Doroszko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skill Group Anna Doroszko w Warszawa

Nadia Nowy wpis

Okoliczne firmy sobie właśnie przeglądałam i zauważyłam, że działalność u Pani jest zawieszona od 2020 roku, chciałam poznać powód ale po wejściu tutaj widzę ze wpisy pojawiały się grubo po tym okresie. Jak do teraz rozwiązała się sytuacja osób, które faktycznie się zatrudniały?

Mała Nowy wpis

Dzień dobry, widziałam te opinie dotyczące jakichś zobowiązań, było to co prawda z rok temu a ja w sumie jeszcze nie jestem nawet w temacie, po prostu pracy szukam. nie wiem tylko czy w tym przypadku jest ona możliwa? mógłby ktoś odnieść się szerzej do bieżących warunków? na aktualnej stronie biura zakładki z kariera nie udało mi się wypatrzeć

M Nowy wpis
@Mała

Poważnie, nie zawracajcie sobie głowy tą "firmą" chyba że waszą misją jest wolontariat i słuchanie wymówek.

Bartosz

Czy teraz są problemy z wypłatami? Użytkownik Free napisał, że właścicielka nie płaciła w terminie lub nie płaciła całości należnych kwot, ale to było rok temu. Jak to wygląda obecnie?

@Bartosz

Jestem ciekawa jak teraz nazwała swoją firmę i czym się zajmuje... Nadal wisi mi pieniądze i telefon, który jej pożyczyłam. Odradzam współpracę z nią, oszczędźcie sobie nerwów i pracy bez wynagrodzenia.

Helena
@Michalina

rozumiem że już wczesniej zmieniała nazwę firmy ? nie wiedziałam o tym, dobrze wiedziec by jednak uważać i dokładnie sprawdzać ... dużą kwotę jest ci winna?

@Helena

Chyba około 1500 zł. Ale wszystkie pieniądze, które otrzymałam za pracę u niej były wyproszone i wygrożone. Stres, niepewność, bezsilność, obietnice, a na sam koniec zaraz po odejściu odchorowałam to psychicznie. Nazwy, z którymi ja miałam do czynienia: Skill Group, HRpro, HRinn, InDigital Marketing (prowadzony wraz z Panią Mają - nie znam nazwiska), Anna Doroszko, Anna Sieczkowska (chyba panieńskie nazwisko).

Julia
@Michalina

a na ten telefon który pożyczyłaś to miałaś jakiś papier? powinnyście obie coś takiego podpisać i wtedy nie byłoby problemu. co do zaległości... nie zamierzasz iść z tym do sądu?

Oszukany klient Nowy wpis
@Bartosz

Gdyby teraz nie było problemów, to by pani Anna spłaciła wcześniejsze zobowiązania, a jakoś się nie kwapi! To, z przykrością powiem, oszustka, bazująca na ludzkiej naiwności.

Komornik Sądowy

Pod jakim adresem Anna Doroszko prowadzi działalność gospodarczą ?

Katarzyna
@Komornik Sądowy

Myśle, że na stronie będzie. A co takiego się dzieje, że komornik o to pyta? O ile sobie nicku nie wymyśliłeś.

@Komornik Sądowy

Też się chętnie dowiem, bo mi Pani Anna Doroszko zalega określoną sumę pieniędzy i zapadła się pod ziemię, żeby nie spłacić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Skill Group Anna Doroszko spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Była

Radzę trzymać się jak najdalej, zarówno jako ewentualny pracownik jak i klient tej firmy. Z każdym kolejnym dniem w pracy coraz bardziej byłam zdumiona... brak profesjonalizmu, chociaż wrażenie robi na prawdę dobre, brak organizacji, brak szacunku do wszystkich. I najważniejsze-brak dokumentów, składem, podatków, wypłat, pieniądze kloentów nie wiem na co szły... do dziś się zastanawiam kiedy zostanę wezmwana na jakieś przesłuchanie w związku z tym że pracowałam u tej (usunięte przez administratora)

@Była

Do mnie kilka miesięcy temu odezwał się prawnik w sprawie Anny Doroszko i jej (usunięte przez administratora) ale po jednej rozmowie nigdy więcej się nie odezwał.

Dorota
@Michalina

Czyli nie ma finału tej sprawy? Nie udało się odzyskać pieniążków?

@Dorota

Nie ma finału, Anna gdzieś sobie uciekła. Już mi na tym w ogóle nie zależy, pozostało jedynie poczucie niesprawiedliwości, bo zgłaszałam swego czasu sprawę do różnych instytucji, ale wszyscy nagle mieli związane ręce. Dlatego odradzam wszystkim współpracę z nią, można o niej powiedzieć wiele złych rzeczy ale umiejętności manipulacji i robienia wrażenia kompetentnej osoby nie można jej odmówić. Nie dajcie się zwieść.

Julia
@Michalina

jak może Ci nie zależeć? dziewczyno... 1500zł na ulicy nie leży a to przecież są TWOJE pieniądze!! walcz o swoje, nie odpuszczaj.

@Julia

Dziewczyno, to było 2,5 roku temu, byłam na policji, kilka razy w pip i nikt nie chciał mi pomóc, bo mają uwiązane ręce, mimo tego że dałam im szereg dowodów i adres pod którym mogą ją znaleźć. Kilka miesięcy pracy w tej firmie spędziłam na wykłócaniu się o pieniądze, wierzeniu że to chwilowe problemy, potem Anna zniknęła. Wyczerpałam każdą możliwość. Dostałam ciężkiego epizodu depresyjnego przez ciągłe myślenie o tym i bezradność. Więc nie - już mi się należy na tych pieniądzach i gonieniu za tą osobą. Wystarczy mi przestrzeganie innych przed nią.

Honorata
@Michalina

Nie no, zabrzmię jak typowa "burżuazja" ale według mnie 1500 zł to wcale nie tak dużo, oczywiście się nie obraź, ale zgadzam się z Tobą, że nie warto właśnie po coś takiego się fatygować. Przy tej inflacji to już żadna strata jakby nie patrzeć. Szkoda, że po tylu latach wciąż siedzisz w tym myślami, zajedziesz się tak. Myślisz, że to przestrzeganie faktycznie na coś się zda?

@Honorata

Nie no, już to nie zaprząta mi na co dzień głowy, tylko cały czas mam powiadomienia z GoWork kiedy pojawi się nowa opinia ????. Tylko jak czytam, że ktoś mi mówi, że mam się nie poddawać kiedy ja zrobiłam wszystko co mogłam i już nie zależy mi na tym jest trochę triggerujące.

Honorata
@Michalina

Haha, no chyba, że tak. Nie no to pozytywnie bardzo jednak. ;) I z drugiej strony to miłe, że ludzie Ci tyle wsparcia chcą okazać w tym. To aż serio niesamowite, że obcy ludzie w necie potrafią być milsi niż znajomi w realu. ;p No to chyba jednak faktycznie warto przestrzegać? Ciekawa w sumie jestem co tam na dzień dzisiejszy u nich w firmie. XD

Mia

Opinia dotyczy Skill Group Anna Doroszko - Gdańsk (obecnie HRpro Group czy jakakolwiek inna firma prowadzona przez tę osobę). Z całego serca odradzam współpracę z firmą prowadzoną przez Panią Annę. Opóźnienia w wypłatach (lub też w ogóle brak wynagrodzenia, ja na swoje nadal czekam od prawie 4 miesięcy po wypowiedzeniu umowy), niezapłacone składki ZUS, kompletny bałagan w dokumentacji, przez co były problemy ze złożeniem PITu i wiele innych nieprzyjemności, które ciągną się na długo po odejściu z firmy. Nieprzestrzeganie zasad BHP. Ponadto, pracownicy są zmuszani do okłamywania klientów w sprawach dotyczących np. zapłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Skill Group Anna Doroszko - Warszawa

• Jak się pracuje w Skill Group Anna Doroszko?

Zobacz opinie na temat firmy Skill Group Anna Doroszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Skill Group Anna Doroszko
  • Rakowiecka 47 lok. 16