Opinie o Piotr Trzaska A.M.A. Toro Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Zameczek Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Buba w Prażmów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piotr Trzaska A.M.A. Toro Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Zameczek Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Buba. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piotr Trzaska A.M.A. Toro Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Zameczek Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Buba o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Trzaska A.M.A. Toro Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Zameczek Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Buba w Prażmów

Witam, ja mam trochę pytanie z innej beczki. Czy na umowie o pracę w okresie letnim będę miała również wypłacane wynagrodzenie kiedy przedszkole jest zamknięte ? A może są jakieś wakacyjne zajęcia dla dzieci wiec praca jest przez cały czas ?

klientka żłobka i Przedszkola Nowy wpis

Witam, Syn uczęszczał od 8 miesiąca do żłobka i potem rok do przedszkola i na dyżur wakacyjny. teraz w wieku 8-9 lat wspomina ze wprzedszkolu było strasznie, że płakał na myśl o pójściu do przedszkola. Aż serce się kraje jak teraz słucham, jaką traumę musiało zostawić w pamięci dziecka, że po tylu latach wspomina to Przedszkole. Rzeczywiście słychać potem było o rygorze, ale to już było po tym jak przenieśliśmy dziecko. Wyrzuty straszne, że nie zorientowaliśmy się czemu dziecko płacze i co tam się dzieje. Rygor polegał na trzymaniu krótko dzieci, za byle podbiegnięcie podczas zabawy syn odrazu bez ostrzeżenia dostawał karę i musiał siedziec przy Pani. Syn jest wrażliwcem i razcej spokojnym dzieckiem, nigdy nie było z nim problemów wychowawczych. Dziecko było sprowadzane za rączkę bez uśmiechu do nas co rzeczywiście różniło się od tego jak witał nas w kolejnym przedszkolu - wybiegał sam z uśmiechem nawet sam po schodach schodził bez trzeymania go za rękę. Proszę o przedyskutowanie rygoru z innymi rodzicami i zapytanie się o obserwację co dzieci mówią, jak reagują. Mój syn wspomina, że byl zbyt mały, aby coś nam powiedzieć, a niestety my się nie zorientowaliśmy na czas, bo z zwnątrz wszystko niby pięknie choć rzeczywiście wszystko kontrolowane i dzieci jakoś niezbyt luzu na zdjęciach jak patrzę teraz, raczej teraz widzę stres, i parcie na naukę od najmłodszego wieku - to raczej ambicje Pani właścicielki wychodziły. Dziecko, każda jednostka jest ważna i jej psychika dlatego apeluję o podnoszenie tego tematu. Ososbiście zgłaszam to również do właścicielki Przedszkola.

Kora Nowy wpis

Jestem na studiach pedagogicznych. Poszukuję placówki, w której mogłabym zrealizować swoje praktyki studenckie. Czy jest szansa, aby zrobić je właśnie tutaj? Jeśli tak, to czy byłyby to płatne praktyki? Jest szansa, aby po ich zakończeniu dostać propozycję dalszej współpracy? Czekam na informacje.

Aleksandra

Szukam pracy jako pomoc w przedszkolu, ktoś pracuje i się wypowie? Widziałam w internecie, że kiedyś na start dawali umowę o pracę. Czy teraz trzeba się spodziewać jakiegoś okresu próbnego lub innej umowy na start? Czy na tym stanowisku są jakieś stałe godziny pracy, bo wiedzę, ze mają otwarte do 18?

Sandra Nowy wpis
@Aleksandra

Pracuję już 6 lat, na umowę o pracę plus własna działalność. Polecam prace w tym zespole. Zapraszamy :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Piotr Trzaska A.M.A. Toro Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Zameczek Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Buba. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię sprzedawcę?
rodzic

niestety nie polecam.... personel pozostawia wiele do życzenia. Zachowanie pani opiekującej się moją córką .... pozostawię bez komentarza. Pani ma bogatą przeszłość. Może powinna się skupić tylko i wyłacznie na sobie.

Mama
@rodzic

Można prosić o więcej informacji? Chce tam podlać dziecko .

Mama trzylatki
@rodzic

Czy mogłaby Pani opisać co się działo w przedszkolu? Szukamy nowej placówki dla Córki i nie chcemy się po raz kolejny zawieść...

zorro
@rodzic

Będę wdzięczna za więcej informacji odnośnie funkcjonowania przedszkola. Zastanawiałam się czy posłąć tam dzieci.

zorro
@Mama trzylatki

Czy dowiedziała się coś Pani więcej na temat przedszkola? Nie wiem czy posłać tam dzieci. Mam bliźnięta.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Trzaska A.M.A. Toro Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Zameczek Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Buba - Prażmów

• Franciszka Ryxa 76A
    05-505 Prażmów