Opinie o Cameleon Kamil Włodarczyk w Przedbórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cameleon Kamil Włodarczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cameleon Kamil Włodarczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cameleon Kamil Włodarczyk w Przedbórz

Głupia Kaśka

Ostatecznie firmę "położyła" konkubina prezesa, która nie nadaje się do niczego. Gdyby nie ona to firma ślizgałaby się jak przez ostatnie kilka lat. Ale niekompetencja i durnota konkubiny spowodowała, że ludzie się zwalniali z firmy. Do każdego z biura miała jakiej chore zarzuty. Każdego podejrzewała o coś. Podczas gdy największe szkody wyrządziła ona chociażby tym, że zapomniała wysłać kilka pism do sądu :) Współczuję takiej baby. Leniwa, niezbyt mądra. Ogromne problemy z głową. Urządzanie awantur prezesowi, alkohol. Kto wie co jeszcze.

ada
@Tomasz

pokaż te rejestry gdzie firma funkcjonuje

Widze tu jakiś dyskusje o tym, czy firma działa, czy nie działa. Ja też szukałam info w krs i tam firma ma status aktywny, poza tym, że z VATu jest niezarejestrowana. No to jak to jest finalnie, obecnie działają i normalnie są pracownicy, czy upadła tylko dane są nieaktualne w tych rejestrach? Nie wiem, czy jest sens wysłania cv obecnie.

Hmmm zawsze można wysłać cv bez ogłoszenia, bez rekrutacji, tak aby pokazać, że jakby co to dana osoba jest zainteresowana. Bzdury, bo co, bo firma nie ma pracowników czy że teraz nie ma rekrutacji? Kiedyś widziałam ofertę w necie dla pracownika fizycznego, więc pracuje chyba ktoś poza właścicielem.

Głupia Kaśka

Tomasz Nowy wpis
@Głupia Kaśka

Przecież firma działa, podług tego, co jest w rejestrach sądowych. Inna kwestia, to w jakiej jest kondycji i czy dysponuje mocą, by utrzymać pracownika lub zatrudniać dodatkowych? Masz na tyle rozeznanie, by wiedzieć, czy znalazłaby się robota dla murarza i czy kasa byłaby na czas? No i w jakiej wysokości? Tyle to o sądach pisano, a patrzę w oficjalne serwisy i funkcjonuje, no to chyba tak źle, jak tu piszą, nie jest?

ada Nowy wpis
@Tomasz

pokaż te rejestry gdzie firma funkcjonuje

Czy pracownicy Cameleon Kamil Włodarczyk mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Konkubina z chorobą psychiczną

tak, byli pracownicy integrują się najczęściej w sądzie przed rozprawą o zapłatę zaległych wynagrodzeń

Honorata
@Konkubina z chorobą psychiczną

Dużo jest tych zaległości? Nie widziałam tu takich wpisów jakoby nie wypłacali pensji. Możesz napisać coś więcej? Mąż się zastanawiał czy iść zapytać o pracę

niezadowolony klient

Firma nierzetelna! Słabej jakości haft! Problemy z reklamacją! Nie polecam, sam już na pewno nie skorzystam!

Greg
@niezadowolony klient

Jaki znowu haft. Człowieku, to jest firma ociepleniowa. Nawet nie wiesz, gdzie kupiłeś ciuchy?

Gosc
@Greg

Witam jak można się z Panem skontaktować bo robią teraz u mnie

Greg
@Gosc

co u Ciebie robią? też haftują?

Gosc
@Greg

Haftuja to lekko nazwane .Fuszerka po całej lini a wloasciciel firmy oderwany od rzeczywistości.telefonu nie odbiera i robota spierdzielona oraz zniszczony materiał

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cameleon Kamil Włodarczyk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ola

A czy ktoś wie co się dzieje z firmą Cameleon? Nie ma biura na Piłsudskiego, nie mogę się też dodzwonić...

@Ola

Po co chcesz tam dzwonić?

@Darek

Miałam rozpoczęte rozmowy z panem właścicielem, chciałam wiedzieć na czym stoję, ale widzę, że wiele się nie dowiem...

darek
@Ola

Przecież wszystko jest napisane na forum. I ciesz się że tam nie pracujesz.

@darek

Darku, masz chyba na pieńku z panem właścicielem, bo jesteś bardzo niemiły, nie mam wszystkiego na forum, chcę wiedzieć czy firma się zamyka i o co chodzi, bo jest to szczególnie w moim interesie, jeśli masz zamiar być tylko nieprzyjemny to daruj sobie komentarze.

@Ola

Ja niemiły? Nie jest tajemnicą że właściciel ma na pieńku z każdym z kim miał do czynienia. Żaden kto z nim współpracował lub pracował u niego nie powie nic dobrego na jego temat. Część opinii masz na forum. Mnóstwo wierzycieli czeka na kasę. Wielu pracowników nie otrzymało wynagrodzeń. Dlatego jeżeli faktycznie miałaś tam pracować to ciesz się że do tego nie doszło.

PETYR
@Ola

tyle negatywnych wpisów na stronie a ty nadal chcesz tam pracować? gratuluję rozumu

Jakieś nowe wieści o Kamilku? Zgłosił go ktoś z Was? Nic się chyba nie dzieje w "firmie", czy ktoś jeszcze został?

bb

a podałeś jakiś kontakt do siebie ?

Aneta

Podobno właściciel strasznie oszukuje pracowników tutaj. A czy oprócz tego wiadomo czy z partnerami biznesowymi też tak robi czy ich to szanuje, bo pieniążki od nich dostanie?

@Aneta

Właściciel (usunięte przez administratora) tak samo pracowników jak i wszystkie osoby , które z nim współpracowały . Każdemu jest winny (usunięte przez administratora) kasy (usunięte przez administratora) tyle osób , że to się w głowie nie mieści

Lak

Byli pracownicy, zgłaszajcie wszelkie łamanie prawa przez Kamila, np gdy wam zalega z wypłatami. Wiadomo, że sam z dobrej woli nie odda. Nie może mu to ujść na sucho. Tylu wam zalega, jak chociaż część zgłosi go do odpowiednich instytucji to dobiorą mu się do (usunięte przez administratora).

@Lak

Ale i co, myślisz, że jak w grupę się wszyscy tak zwerbują to niby coś da? Życzę oczywiście wam, żeby tak wyszło, ale obawiam się, że będzie ciężko niestety. :/

S
@Aneta

a dlaczego niby będzie ciężko?

@S

A jest już stworzony jakiś mail zbiorowy czy cokolwiek, żeby tam się zgłosić? Bo widzę, że w styczniu był ten komentarz wrzucony i nikt się nie wpisał pod spodem. Na podstawie tego uznałam, że będzie właśnie ciężko, bo pustkę zastałam. ;)

Kat

Jestem jedną z osób której pożal się Boże "prezes" zalega pieniądze. Prezes Kamil to człowiek śliski i obrzydliwy. Bez żadnych zasad, kłamiący w żywe oczy nawet najbliższe osoby. Nie ma kasy i nie ma co liczyć że odda ją dobrowolnie. Wystarczy popytać na mieście, jaką ma opinię. Nie spotkałem tak falszywych osób jak Kamil i jego konkubina. Radzę omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka.

Jakie są warunki zatrudnienia w Cameleon Kamil Włodarczyk?

Gregory

Warunki są takie że pracujesz dopóki się kapniesz, że "prezes" nie ma pieniędzy i nie zapłaci ci umówionych pieniędzy. Następnego dnia już nie przychodzisz ;)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Cameleon Kamil Włodarczyk?

Kamilek

podejście do pracowników jest naganne brak wypłat, ściemy, unikanie, nie odbieranie telefonów

Artek

Właściciel tej firmy to (usunięte przez administratora) Od 5 miesięcy nie można się doprosić o swoje zarobione pieniądze! Nie odbiera telefonów! Notorycznie kłamie!! Takich (usunięte przez administratora) pracowników jak ja jest o wiele więcej!! Nie warto tam być pracować.

@Artek

Miedzy innymi przez takich jak ty firma nie ma pieniędzy. Za dużo kasy dostawaliście i firma nie wychodziła na swoje. Teraz chłopaki robią u konkurencji i zarabiają dużo mniej niż w Cameleonie.

@Marcin

Drogi Marcinie a ty w tej "firmie," to kim tam byłeś???? Bo jakoś nie kojarzę.... Z ekipy sprzątającej?????

Zorientowany
@Marcin

Mniej to znaczy ile? I skąd takie szczegóły znasz?

Arti

Szukam pracowników, którym Kamil jest winien kasę, do założenia pozwu zbiorowego z tytułu niewypłacania wynagrodzenia. Jeżeli jest ktoś chętny dołączyć się, proszę o napisanie odpowiedzi w tym wątku. Nie ma co darować uczciwie zarobionych pieniędzy takiemu człowiekowi.

Artur

Firma zadłużona gdzie się da. Na pewno nie wyjdzie już na prostą, bo do tego trzeba myśleć a z tym jest największy problem w Cameleonie. Niektórzy nie nadają się do prowadzenia firmy.

pomocnik murarza

Firma bardzo dobra, szef uprzejmy i szanujący pracowników. Bardzo dobrze płacą jak na rynek kielecki. Cały czas szef załatwia nowe zlecenia, więc jest co robić.

michał
@pomocnik murarza

Szefie, jak piszesz sam o sobie takie hymny pochwalne, to dodaj też ilu osobom nie zapłaciłeś i jakie masz długi przez swoja ignorancję i bezmyślność.

KK
@michał

Ja jestem jedną z tych osób, która nie otrzymała zapłaty za wykonane usługi transportowe.

Cameleon

Nie tolerujemy takie braku kultury. Komentarz został skopiowany. Pomówienia i obrażanie w internecie są karalne. Dlatego komentarz zgłaszamy na policję, ona ustali winowajcę i wymierzy karę.

miły gość
@pomocnik murarza

Chyba Kamil Włodarczyk pisał tą opinię, bo prawda jest taka: chaos, brak odpowiedzialności, fantasmagorie w głowie.:)

Boomslang
@Cameleon

Nie zauważyłem w tych postach braku kultury lecz prawdę o Kamilu Włodarczyku. To tylko część prawdy, na życzenie mogę rozwinąć temat.

Administracja
@Boomslang

Niekulturalne komentarze zostały usunięte.

@Boomslang

Rozwiń, chętnie się dowiemy!

Usunięty
@Boomslang

Nie ma sensu pisać, bo to co prawdziwe jest na bieżąco usuwane.

@pomocnik murarza

(usunięte przez administratora) Ta "firma" działała w termomodernizacji dla Ciebie to może trudne słowo i widocznie nie znasz "szefa" tej ala firmy. I chyba tylko obiecuje że dobrze płaci

Ta firma powinna sie nazywać Proceder i CBA musi się tym zająć

Grzesiu
@Adam

A tobą powinien się zająć jakiś dobry lekarz, najlepiej taki od nóg, bo na leczenie głowy już za późno...

@Adam

tzn? możesz rozwinąć?

@Ola

Nie jest tajemnicą, że firma zadłużona gdzie tylko się da. nie płaci za pobrane materiały, zalega byłym pracownikom. Wszystko przez nieudolne zarządzanie "prezesa" oraz wredną konkubinę prezesa, która nic nie potrafi.

Ile jest zmian w Cameleon Kamil Włodarczyk?

A.

Co chwilę są zmiany, już nie nadążam.

@A.

Nie rozumiem Twojej odpowiedzi. Pytanie było o zmiany godzinowe w pracy a Ty chyba odnosisz się do czegoś innego. Możesz wyjaśnić o co Ci chodziło i o jakich zmianach piszesz?

darek
@Aneta

a Ty Kamila jesteś pracownikiem?

Grześ
@Aneta

Aneta, a dlaczego pytasz?

Adam Chęciny

Tanie buty robocze niezłej jakości.

prus

Super ceny w sklepie internetowym.

Jan

Bardzo dobra firma, mają dużo zleceń. Jest co robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Cameleon Kamil Włodarczyk - Przedbórz

• Jak się pracuje w Cameleon Kamil Włodarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Cameleon Kamil Włodarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cameleon Kamil Włodarczyk?

Cameleon Kamil Włodarczyk
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Częstochowska 129
    97-570 Przedbórz