Opinie o INCANA S.A. w -

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy INCANA S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w INCANA S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INCANA S.A. w -

Brak wypłaty

Wielu pracowników nie dostało wypłat Prezes udawał głupa do końca Płacił tylko wybranym Nikomu nic nie mówił To haniebne zachowanie Pracuj pan panie prezes za darmo to pan zrozumiesz

Brak wyplaty
@Brak wypłaty

To było moje najgorsze doświadczenie w pracy w tej firmie. Kompletna niekopetencja prezesa ... (usunięte przez administratora) wielu pracowników i Dostawcow... Dramat jakiś... Nikomu nie polecam tego człowieka .. Wielu ludzi (usunięte przez administratora) w tym pracowników , którzy pracowali od wielu lat....

Wielbiciel

Gdyby nie Jadzia to wszystko by się zawaliło już dawno

@Irga

Nie ma ich bo zostali zwolnieni tak jak tu już pisali w komentarzach czy sami zrezygnowali? Możesz dać znać jaki był oficjalny powód zwolnienia? Połowa pracowników to ilu? Dużo tu osób jest zatrudnionych?

Czy INCANA S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

KGHM jest lepszy Nowy wpis

Kiedyś tu byłem Niespełnione obietnice prezesa Tomuś z utrzymania ruchu co nienawidził ludzi i wyniszczył wielu z nas a jak nas traktował to masakra ale to prawa ręka prezesa była Tylko dzięki Maćkowi go już nie ma Puchar prezesa co nic nie dawał Ta firma musiała paść

Kumaty z handlu Nowy wpis

Były dyro handlowy wypisuje na forum straszne rzeczy Sam niewiele zrobił Nie współpracował z ludżmi Siedział w Warszawie i udawał zapracowanego A tak naprawdę niewiele zrobił Wg mnie to pyszny i zarozumiały warszawiak

Zaległości Nowy wpis

Dlaczego prezes do tej pory nie zapłacił pracownikom za ich ciężką pracę ?

Brałeś udział w rekrutacji do INCANA S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Wyzyskany

Firma mnie wyzyskala i nie wypłacila za ciężką pracę i zaległy urlop. Jest wielu takich pracowników. Nie polecam tej firmy i ostrzegam przed prezesem. Baaardzo nieuczciwe zachowanie. Zrobił to z premedytacją.

Brak wypłaty

Brak wyplaty
@Brak wypłaty

Sara

A wiecie coś może o rekrutacji? Bo jak weszłam na ich stronę internetową to nie widziałam żadnych ofert pracy. Ale może wiecie, czy jak wyśle się cv do biura to ono trafi do działu hr? Czy nie ma po co wysyłać cv bez ogłoszenia?

Pani Sara
@Sara

Pani Saro firma ogłosiła upadłość i się likwiduje. Jak można przyjmować do pracy jak załoga jest zwalniana.

Mery
@Pani Sara

Ooo, a ja nic nie wiedziałam na ten temat. Czyli to jednak prawda z tymi długami firmy, o których tutaj była mowa? A względem pracowników/ byłych pracowników zadłużeń żadnych nie mają?

Likwidacyja
@Mery

Mają Wielu pracownikom nie wypłacono wynagrodzeń nawet 2-3 wypłat Prezes nabrał wody w usta Nie polecam tej firmy i prezesa nikomu i nigdy

Ewka

To w związku z tą upadłością? Firma rzeczywiście upada, bo szczerze to tą informację zaczerpnęłam z opinii tutaj a chciałabym się upewnić, bo rozważałam tutaj pracę?

Czy pracownicy INCANA S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Sylwia

Jak rozmowa na mistrza produkcji, ktoś był? Bo ogłoszenie jest na stronie. Jednej rzeczy nie jestem pewna, bo tam jest podana stawka wynagrodzenia i napisane, że w to wchodzą jeszcze premie, czyli ta kwota tam to nie jest sama podstawa, tylko już z wyliczonymi premiami? A ile jest podstawy?

Wielbiciel

Gdyby nie Jadzia to wszystko by się zawaliło już dawno

Julia

Ta pani to kto? Dlaczego niby miałoby się coś walić? Jak po nowym roku wygląda temat podwyżek? Widziałam w komentarzach że wszyscy czekaliście. Było na co?

Freddy
@Wielbiciel

A ta pani ratuje firmę czy ludzie którzy w niej pracują ?

Julia

Ta pani to ma chyba niejednego wielbiciela tutaj. Możecie dać znać co z podwyżkami? Były? Będą? Ciekawa jestem czy się doczekaliście?

Nie
@Julia

Nie było i nie będzie,firma tonie w długach

Elżbieta
@Nie

A to jakieś potwierdzone informacje o tych długach? Długi firmy mają wpływ na terminowość wypłat? Są jakieś opóźnienia lub zwolnienia obecnie?

Wuja
@Elżbieta

Tak są zwolnienia.

Irena
@Nie

Rozumiem, że firma ma jakieś problemy finansowe, natomiast jeżeli chodzi o pracowników to jest ok? Wynagrodzenia terminowo? Ile wychodzi wam miesięcznie?

Irga
@Irena

Połowy pracowników już nie ma. Najniższa krajowa i nic więcej.

@Irga

Karol

No tak, widzę, że na firmowej stronie napisano, że pracownicy produkcji robią na trzy zmiany i że doświadczenie nie jest wymagana, bo nauczą. Ile trwa takie wdrożenie i czy są dodatki za pracę w nocy? A w ogóle, to ile Wam płacą?

Maciek z okolic

Lepiej jedzcie na giełdę do Lubina i sprzedajcie wszystkie swoje rzeczy bo podwyżek raczej nie będzie No chyba że ma ktos układy

Calibra
@Maciek z okolic

Będą w przyszłym roku jak najniższą podniosą ????. Z tym to widzę z tym był problem i dalej jest.

Calibbrrrraaaa
@Calibra

I dalej będzie.

@Calibbrrrraaaa

Ale ktos pytał, rozmawiał? A może podwyżki to bardziej indywidualna sprawa tutaj? I może chociaż macie jakieś premie swiąteczne albo inne rzeczy tego typu?

Irena
@Maciek z okolic

Dlaczego ma nie być podwyżek? To jakaś pewna informacja? Tak ogólnie, to co jaki czas można się o nie starać i na jakiej podstawie są przyznawane?

Maciek

Maciek zawsze stal za załogą i się jej słuchał I nigdy nie miał wyników i tak sie kolebał i on boi sie pracowac na profleksie bo tam tyrać trza

PYTAją-ca

Czy wśród pracowników tej firmy panuje jakaś zmowa milczenia, jeśli chodzi o zarobki??? Czy znajdzie się chociaż jedna osoba, która jest mi w stanie SZCZERZE i KONKRETNIE powiedzieć, ile można zarobić pracując na produkcji? (jako zwykły, szary pracownik produkcji) Bardzo, bardzo proszę, niech ktoś się zlituje i rozjaśni mi sytuację wynarodzenia. :( Myślę poważnie nad pracą w tej firmie, głównie dlatego że mieszkam niedaleko..

Maja
@PYTAją-ca

Sama jestem ciekawa. Dasz proszę znać jak się czegoś dowiesz? Wiesz może jakie tu się zmiany robi? Są nocki? To mnie najbardziej interesuje.

Krych
@PYTAją-ca

Z tego co wiem to wystarczy podejsc na portiernie umuwic sie na rozmowe i bedzie wiadomo Portierzy sa w tym dobrzy inni ludzie z okolic przychodza

@Maja

Oczywiście dam znać, jak tylko się czegoś dowiem. Myślałam, że tu jest ktoś w stanie mi pomóc, ale niestety.. Trzeba szukać tych informacji (które swoją drogą powinny być jawne) gdzie indziej.. Pozdrawiam :)

@Krych

Ok, tylko weź pod uwage to, że ja aktualnie pracuję - nie mam czasu na jeżdżenie po firmach i wypytywanie o warunki, jakie proponują. Takie informacje jak zmiany, czy wynagrodzenie powinny - jak już wspomniałam komentarz wczesniej - być JAWNE. Tak, aby każdy mógł już na etapie zgłaszania swojej ewentualnej kandydatury zweryfikować, czy faktycznie odpowiadają mu warunki.

Barbara

Dosłownie 2/3 tygodnie temu rekrutacja na dyrektora produkcji była otwarta. Ktoś już dostał to miejsce? Albo ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej? Jestyem ciekawa jak wygląda rekrutacja na to stanowisko, sama chciałam wziąć udział, ale chyba brakło wiary w siebie ;)

Płytki mają bardzo złej jakości .W życiu już nie kupię u nich nic .

Calibra

Oj czytam i nie wierzę. Różnie bywało starzy pracownicy jak jeszcze pracują to wiedzą. Ale tak źle to chyba nie było.Pozdrawiam serdecznie.

INCANA S.A. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Dyrektor Produkcji. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

gabinet

przez 1 rok nikt nie chce dla ciebie pracować

Inflacja

A czy będą podwyżki? Wiecie coś?

Łucja
@Inflacja

A kiedy wam zazwyczaj przyznają i jakiej wysokości możecie się śmiało spodziewać? w tamtym roku jak było?

Zostaw merytoryczną opinię o INCANA S.A. - -

• Jak się pracuje w INCANA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INCANA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCANA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INCANA S.A.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042