Opinie o János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy w Piotrków Trybunalski

Nowy wpis

Ktoś z was kontaktował się widzę ostatnio z firmą, czyli przyjmują nowych pracowników? :) Zastanawiam sje czy mógłbym tylko przyjąć się do pracy na terenie Polski?

Olo Nowy wpis

Jak na tym kierunku dobra robota i dobrze złożona niektórzy brednie prawią chyba z nieudacznictwa

Diaz Nowy wpis

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie. Rozmawiałem z Nimi przez telefon to szczegóły znam, ale interesuje mnie również jak to wygląda na prawdę. Jest tu jakiś kierowca co nadal pracuje i mógłby podzielić się opinią na temat tej pracy. Ile rzeczywiście siedzi się w domu jaka pensja itp. Pozdrawiam

Hungaropol

Witam, Panie Aleksandrze pensja była wypłacona a jedynie zostały wstrzymane pieniądze na poczet mandatów które przyszły pocztowo do firmy. Miał Pan powiedziane przy ostatnim kółku że nie chcemy Pana pieniędzy tylko proszę stanac na granicy i uregulować mandat który Pan zrobił, Pan powiedział że nie będzie się Pan wracał. To Pan nie włączył urządzenia przez całe Węgry i przejechał pod wszystkimi bramkami bez uiszczenia opłat i za to Pana scigaja , dlatego też proszę poczuć się do obowiązku regulowaniu swojego wykroczenia Panie Aleksandrze. I proszę uważać na słowa bo Pana praca nie należała do wybitnych a nie robiliśmy problemów. I Dokladnie dobrze Pan to nazwał Samochody są niszczone dzięki takim kierowca jak Pan i Panowie poniżej co pracują, i pracując potrafią (usunięte przez administratora) do własnego gniazda a nawet sprawdzić stanu oleju nie potrafią czy wymienić głupiej żarówki bez uszkodzenia reflektora. Za nim zaczniecie Panowie kogo kolwiek oczerniać bez podstawnie zacznijcie od siebie czy jesteście wporzadku . Kabiny czy my mamy za was sprzątać? Sami sobie robicie pod górę. Tak naprawy nie sa przeprowadzane regularnie bo jak sie Panu kierowcy przypomni 1 godzine przed wyjazdem ze cos jest nie tak to nie jestesmy w stanie znalezc czarodzieja co machnie różdżką . A gdy coś jest zgłaszane wcześniej to auto jest pozostawiane do naprawy u mechanikow a jeśli jest ona nie skuteczna to proszę opisywać warsztat mechaników a nie nas że nie chcemy zrobić usterek tylko prosze narzekac na nie umiejętności mechanikow . Do czego doprowadziliscie nowe naczepy jak one wygladaja i w jakim sa stanie ? I to jeden na drugiego zgania a rzaden nie ma odwagi wziasc na siebie winy ale na internecie to urabura. Adblue Panie P znaczy Robur troszkę pokory , bo to że nie chcieliśmy byście tracili czas na jeżdżenie po mieście i tankowanie tylko dolewalismy na bazie podczas waszej pauzy to była nasza dobra wola by jaśnie Pan kierowca 20 minut nie stracił na jazdę po mieście a auta ad blue pobierają. A co do zarobków dobrze Panowie wiecie jakie są i Jak się pracuje to i zarobi się i 9 tysiecy i nawet 10 tysięcy tylko trzeba pracować a dobrze wiemy ze u was z tym pod górke jak się myśli że się większość miesiąca przesiedzi w domu zganiajac na zmyslone pauzy winę to niestety efekt jest jaki jest. A wystarczy robić swoje zamiast wymyślać historie. Najbardziej śmieszy fakt że macie wyobrażenie że jakaś wielka rotacja była w firmie a zasięgnijcie pamięcią ile który z was pracuje i pracował . Na jednym aucie raptem było 4 kierowców z którymi nawet się nie widzieliście i co do sytuacji wypowiedzieć się nie możecie a aut jest 7 czyli na 5 bo na jednym jest Adrian byli stali kierowcy i możemy przedstawić wasze dokładne dane wraz ze stażem jeśli nie pamiętacie. Czepiając się natomiast Adriana , może przedstawicie ile razy płakaliście o pomoc o wyznaczenie trasy o skierowanie do celu o nawigowanie o doradzenie jak zabezpeiczyc towar bądź jak rozłożyć towar co Panowie no jak to ? I z tego co wiemy a chyba dysponujemy zleceniami z numerami rejstracyjnymi Adrian zawsze brał na siebie gorsze punkty rozładunkowe by właśnie jaśnie Panowie wstydu nie przynieśli. Piszecie o kontakcie ze spedytorem to przecież mieliście bo 65% powrotow załatwia Adrian tylko z tym że też jeździ nie chcemy obciążać go w kontakt z wami więc przekazujemy informacje zgodnie ze zleceniami. A najważniejsze na sam koniec smutne Panowie jest że załatwiacie sprawy przez internet a nie w cztery oczy , bo jesteśmy normalnymi ludźmi lecz też nie damy sobie na głowę wejść. Wystarczy porozmawiać a gdy się pracuje i się robi pod górę firmie w której się pracuje to proszę się określić samemu. A jedynie zgodzimy się co do kolejek , ale to my ma to nie mamy wpływu tak samo jesteśmy zażenowani tym faktem .Ale dobrze Panowie wiecie że z innych firm kierowcy radzą sobie wpychają się bądź kombinują na różne sposoby i musimy też walczyć z konkurencją . Na tym zakończymy przepychanki internetowe nie zależy nam na wojnach bo to do nikąd prowadzi , Życzymy każdemu z osobna wszystkiego dobrego , wymażonych pensji i wymażonych szefów a przede wszystkim spokoju i tyle samo wyjazdów co powrotów . Kto chce pracować to zapraszamy do dalszej normalnej współpracy a komu nie pasuje temu droga wolna i wszystkiego dobrego . Pozdrawiamy

@Hungaropol

Ale żal. Nie wiem kto to pisze ale pewnie wielki pan Adrian. Z Szefostwem nie da się dogadać. Olewają po całości. A olej to powinien być w normie jak auto zadbane i olej wymieniany na czas w co wątpię w tej firmie. Wypłaty są mniejsze niż tu są podane.. na kolejki wpływu nie macie ale na to jak robota ułożona moglibyście mieć- tylko trzeba chcieć a nie Adrianowi dogadzać.

Homoniewiadomo
@Robur

Witam, byłem zainteresowany tą ofertą pracy od firmy HUNGAROPOL i chciałem się zatrudnić u nich jako kierowca transportu towarowego, ale zobaczyłem co jest nie tak u nich i jak się ma ta duża rotacja oraz sytuacja z niewypłaceniem pensji pracownika i panująca tam zła atmosfera. Na szczęście dowiedziałem się od kogoś życzliwego waszego znajomego jako byłego pracownika, który tam pracował i zahaczył mnie o małą pogawędkę tak po prostu porozmawialiśmy tu na miejscu i właśnie uprzedził mnie żeby nie zatrudniać się tam, bo wiadomo z tego powodu wyjaśnił mi skutki i przyczyny zatrudnienia się w ich firmie. Dobrze posłuchałem gostka, dałem spokój z tym i to pomyślnie dobrze zrobiłem czytając resztę opinii co poniektórzy ludzie napisali o tym waszym pracodawcy, panie masz całkowitą rację. Szkoda mi wszystkich osób tam pracujących. Z drugiej strony jestem ciekaw jeżeli mają swoje zakupione pojazdy użytkowe dostawcze to ile oni płacą za ubezpieczenie OC + AC i czy w swoich pojazdach mają przeglądy techniczne że tak zapytam się? Czy zdarzyło wam jakiś przypadek z awarią lub kolizją auta dostawczego podczas postoju na drodze za granicą? Czy zgłaszał pan tę sprawę do Inspekcji Pracy jak skoro panu nie wypłacili pensji za całe miesiące i nie ma takiej możliwości żeby iść z nimi dogadać? Oni rżnął głupa i udają jakby było ok do całej reszty? Chyba, że termin umowy o pracę już przedawniło się z 3 lata temu i nie da się go rozpatrzyć swojego wniosku skargi przez daną instytucję urzędu pracy tak jak przewiduje ustawa w prawie…

@Hungaropol

Ja się nie znam- jestem tylko jaśnie pan kierowca, ale nawet dla mnie jest oczywistym, że ktoś tu prawdy nie mówi. Wystarczy wejść na stronę orlena na którym tankujemy i sprawdzić galerię. Tak w odległości mniejszej niż 20 min.stoi dystrybutor do adblue koło dystrybutora z którego tankujemy ropę(której jaśnie Paną nie tankujecie). Za te dniówki, które się siedzi w trasie lepiej wychodzi praca u kogoś na poziomie po kraju.

@Hungaropol

Jeszcze jedna rzecz mnie wk... Adrian bierze punkty, które najszybciej idą, a nie najgorsze. Czym wstydu nie przynosi? Tym ,że na magazyn wpada z flaszką? Czy tym, że na granicy klęka.. Odklejeni jesteście po całości. Ja tylko żałuję, że nie nagrywałem rozmów i pewnych sytuacji, które pewnie nabiły by wyświetlenia (marzenia Adriana).

@Hungaropol

Teraz powinniście przeprosić, obiecać poprawę( najlepiej udowodnić podwyżkami), zacząć szanować jaśnie panów i więcej pokory.

Zuzanna
@Robur

Aż dziw, że nie rozwiązujecie tego osobiście tylko publicznie ;p Ciekawe jaki będzie tego koniec i czy faktycznie doczekasz się tych przeprosin. Podwyżki zawsze spoko, zdarzają się u was one tak bez okazji również? ;)

@Zuzanna

Ja się dziwię, że nie chcą mnie pozywać. Korzystam z stałego IP łatwego do namierzania. Jeśli uważają, że oczerniam lub kłamie droga wolna.. Ja chcę tylko publicznych przeprosin ( i trochę uczulić przyszłych pracowników) za kłamstwa ze strony pani..Tak nie wiele lecz być może zbyt wiele dla ludzi bez zasad. Poza tym tylko zainteresowani to czytają więc nie mam skrupułów. Do ITD nie doniosę bo by się już nie podnieśli, a nie w tym rzeczi :)

Robur Nowy wpis
@Zuzanna

A podwyżki kilometrów zdążają się systematycznie tylko dniówka krajowa zostaje ;)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Alexandr

Czekałem rok. Nie pokazałeś mi żadnego potwierdzenia nałożenia grzywny.Z własnego źródła wiem, że kary pieniężnej nie ma. można to łatwo sprawdzić w rejestrze węgierskim. kiedy do ciebie zadzwoniłem, niegrzecznie powiedziałeś mi, że nie masz czasu ze mną rozmawiać. To nic innego jak kradzież moich pieniędzy. Ta sprawa nie pozostanie nierozwiązana i będzie miała logiczny koniec

Alexandr

Po zwolnieniu ostatnia pensja nie jest wypłacana. Samochody są niszczone. (usunięte przez administratora) jest są zwykłymi (usunięte przez administratora)

Robur

A tak na sam koniec, są firmy które doceniają ludzi uczciwych i profesjonalnych są też takie po których dość masz już transportu. Ja tą firmę podsumowałym tak - nie ma tragedii, auta ujda, ale kontaktu ze spedycja nie ma, a przłożeni to olewają. Zarobki poniżej średniej, profesjonalizm dno, atmosfera dno.

Ivi

Nie polecam,nie dajcie się zlapać dobrym zarobkom.

@Ivi

Czyli co, wcale nie są tutaj dobre zarobki? Czy są dobre zarobki, ale jakieś inne problemy są związane z tą firmą?

@Marta

Zarobki wyśmienite jak na 2002 rok ;) Ogólnie firma dobra, szefowa urocza, na każdym kroku chcę dokładać pieniążki z byle powodu. Adrian życzliwy i pomocny dla kierowców - szczególnie w zamienianiu ładunków. Klasa sama w sobie. Polecam ;).

K
@Robur

Co się tej szefowej tak uczepiliście,nie pasuje wam praca to ok,ale nie flogajcie ludzi to nie ma stylu.Ja tam ich lubię.Jest jak jest niestety branża transportowa nie ma najlepszych czasów.A co do napraw to sie poprawilo,i kasa jak na rumunie też nie jest zła.

@K

Stylu to nie mają ściemy, które można tam usłyszeć. Jest jak jest, mogło być gorzej właściwa osoba ma właściwym miejscu.

Gabriela
@Robur

Co takiego niby tutaj usłyszeć można? :/ Co do kasy może i napisał, że jest jak jest ale z czasem może istnieć jakaś perspektywa wzrostu? Ceny w końcu zaczną spadać przecież...

@Gabriela

Wzrostu kilometrów czy czasu w pracy? Ja już się nie wypowiadam, przerobiłem, zobaczyłem, zweryfikowałem i po zakończonej pracy zakupiłem sobie jacht, czas wypływać w morze. Powodzenia.

Hun

Auta rozwalone,o naprawy się trzeba prosić.Adrian przebiera w trasach i dostajesz zawsze gorszą,dziwne oszczędności szefa.Nie polecam

Wik
@Hun

Dokładnie trumny na kółkach sprawą powinno się zająć inspekcja i pip.Mlodzi ludzie nie wsiadajcie w to i te naczepy bo się zabijecie.wracajcie do domu do rodzin.Szefostwo na wszystko odpowiada że było robione.FIRMA(usunięte przez administratora)

@Wik

A ty zgłaszałeś sprawę gdzieś? Czy czekasz aż ktoś cię wyręczy?

@Hun

Jakie oszczędności.. auta są robione jak nie ma wyjścia. Pani Ewa ponadto pro eko i sama dolewa adblue ( prawdopodnie własnej produkcji ) na pauzach - wszystko dla kierowcy ;). Jestem zachwycony jej fenomenem bo w trasie nie ubywa - jakaś unikalna formuła jeśli to koncentrat nawet można by to opatentować i zbić fortunę.. tyle firm w Europie, które szukają uczciwych oszczędności. Pozdrawiam.

Duża rotacje pracowników,sprzęt zaniedbany,zarabki max 8000.Mało ciasu wolnego ,po 14h na granicach stania.Upocone ztyrane samochody.

K
@123

Powiem tak,naprawy zgłaszamy na bieżąco i jest robione w miarę możliwości.Wiadomo nikt nie postawi auta na dwa tygodnie.Z drugiej strony miałem okazję wsiąść po kierowcach za wschodniej granicy i wiem że jesteście brudasa sami i niscirzami jedzc ie do siebie i wsiądźcie w kamaza albo inny wynalazek i tam ustalajcie reguły pozdrawiam.

@K

Auta nie są zaniedbane, ale są zmęczone 9 dniową eksploatacją na 45h wolnego - pewnie ciężko znaleźć mechanika i komu by się chciało.. niedługo emerytura. Także zapewnienia że minimum 8 dni wolnego w miesiącu nie są prawdą. Jak złapiesz 6 dni to jesteś kozak. Bez magnesu ciężka sprawa.Dniówka wychodzi jak po kraju. Za taką pracę w roku 2022 z weekendami, kolejkami itd. ( o ile kojarzycie co się dzieje..) płaci się trochę lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy?

Zobacz opinie na temat firmy János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy?

János Ézsiás Hungaropol Transport Towarowo-Osobowy
  • Zofii Nałkowskiej 48 lok. 63