Opinie o I. Trans Logistic Joanna Sobala w Kowalew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy I. Trans Logistic Joanna Sobala. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w I. Trans Logistic Joanna Sobala o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I. Trans Logistic Joanna Sobala w Kowalew

Darek Nowy wpis

Firma grona polecenia, wszystko na czas jak trzeba , super warunki pracy,polecam

Krzysztof Nowy wpis

Wiedz jestem po pierwszym kółku i tak jak właściciel mówił tak jest.Polecam

Zawodowy

Nikomu nie polecam tej pseudo firmy..Sama właścicielka niema prawa jazdy ,a jeździ autem stwarzając niebezpieczeństwo i narażając innych...Poprzednie opinie negatywne na tym portalu sa jak najbardziej prawdziwe,wykorzystują kierowcę jak tylko można,jazda bez karty w tachografu.Nikomu nie polecam odradzam.

Łukasz
@Zawodowy

Panie (usunięte przez administratora), może zacznie Pan od tego że okradł Pan klienta i został Pan zwolniony dyscyplinarnie.

Zawodowy Nowy wpis
@Łukasz

Odnosząc się do wypowiedzi pseudo właściciela,to każdy (usunięte przez administratora) itd..,poprzednie opinie też świadczą o tym że kierowca okradał itd...Brawo za kreatywność,bierze się ludzi spod z sklepu i ich wykorzystuje itd...Ale przecież pseudo firma jest najlepsza, masakra, proszę ludzi o przekonanie to podziela moją opinię Nie polecam

Łukasz Nowy wpis
@Zawodowy

Panie Arturze to sam Pan się do nas zgłosił, nie brałem Pana spod sklepu, to Pan okradł klienta, nie ja, a wie Pan doskonale że są na to dowody, wiedz myślę skończyć ten cyrk z wypisywaniem bzdur na mój temat bo spotkamy się w sądzie za oczernianie mojej osoby i firmy. Ostrzegam Pana.

Jaka jest kultura pracy w I. Trans Logistic Joanna Sobala?

Driver

Kultura pracy?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie I. Trans Logistic Joanna Sobala? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
kilkuletni kierowca tej firmy

kierowca z kilkuletnim stażem w tej firmie. Owszem pieniądze są płacone na czas,ale za każdym nie ma całej wypłaty,ponieważ mąż tej pani przy rozliczeniach kantuje kierowców jak tylko może.Pokazuje im jakieś stare mandaty zrobione telefonem komórkowym i odciąga,faktury oblicza bez vatu,więc na tym również ma zysk,odciąga za viatola którego nie opłaca,mandaty trzeba płacić samemu nawet za przeciążone auto.Nie posiada pozwolenia na Francję więc (usunięte przez administratora) na CMR-kach.Za granicą każe wyciągać kartę z tacho i jezdzić bez niej.Jak tylko wjeżdżasz do Polski musisz wyciągać kartę i robić szybki rozładunek,żeby nie zarobić za dużo.Zaden samochód w tej firmie nie jest nowy,wszystkie są odkupowane z innych firm,dlatego często się psują zwłaszcza za granicą,po przejechaniu kilkunastu kilometrów.Najważniejszą rzeczą jest to,że nigdy nie mają pieniędzy na koncie,żeby kupić za granicą paliwo trzeba do nich dzwonić i prosić się o przelew,nie ma mowy o jezdzie autostradą,ponieważ nie stać ich na opłaty.Żeby jak najwięcej zarobić,auta jeżdżą przeciążone i albo się uda albo trzeba płacić mandat.Każdy kierowca jest przyjęty na innych zasadach,najlepiej w tej firmie mają donosiciele,ale oni się chwalą że pracują na innych zasadach.W tej firmie się wozi przy sobie bardzo duże pieniądze,ponieważ tu nic nie idzie na przelew tylko operuje się gotówką.Po zmianie nazwy firmy miałem 250 zł na rękę,ale nigdy nie otrzymałem całej wypłaty.Kierowcy nie posiadają umów o pracę,pracują na czarno.

@kilkuletni kierowca tej firmy

Ten kierowca z kilkuletnim stazem niech sie lepiej przyzna i powie jak bylo, ze zginelo bardzo duzo kasy i raptem sie ulotniles a wciskales kit o kradzieży :)

Piter
@kilkuletni kierowca tej firmy

Panie Sławku nie wiem co panu daje pisanie tych kłamstw i wymyślanie dziwnych historii które nie miały miejsca .... Pracuje w tej firmie najdłużej i pracuje dotej pory ... Auta są nowe a nie odkupywane od kogoś auto to auto i czy będzie nowe czy stare ma prawo się zepsuć ale przez ponad 4 lata jakie pracuje w tej firmie powazne awarie mielismy tylko 3 które byly robione na serwisie i byly ogarniete w ciągu 2 dni i zaden kierowca nigdy nie byl pozostawiony na pastwę losu .... Kolejna sprawa to taka że jeszcze nie zdarzyło mi się stać czy czekać na pieniądze (których nie ma na karcie ) i kiedykolwiek by mi zabrakło zawsze przelewy są robione w 15 minut .... Wiesz bardzo dobrze w jakim okresie jezdzileś wiec daty z mandatów mozesz sobie sprawdzić bez problemu ..... Za przeladunki mandaty też sie trafiają jak w każdej firmie transportowej ale nogdy sie nie złożyło zeby koerowca za nie płacił z własnej kieszeni..... Co do rozliczeń tak pieniądze są odciagane od wypłaty ale tylko za to co kierowca wziął sobie w trasie lub za uszkodzenia które spowodowane byly z jego winy a nie ukrywajmy trochę ich miałeś ... Bo praktyczne z każdej trasy wracałeś z jakimiś uszkodzeniami ... Obrysowki ... Uszkodzona maska ... Poprzecierane opony ... I mógłbym wymieniać tak jeszcze trochę .... Ale tak to juz jest jak się PRAWOJAZDY WYGRAŁO W CHIPSACH .... Co do kwesti viatola od początku bylo ustaleane kazdy który wraca z eu do Pl doladowuje viatola na pierwszej stacji i nikt nie mial z tym problemu oprucz ciebie .... Od bardzo dawna jedzimy autostradami płatnym w calej eu ... A na francje zezwolenie nie jest wymagane gdy przejezdzasz je tranzytem tak jak my to robimy ...umowe o prace. Mam od samego początku pracy w tej firmie.... Wiec skończ pier*** kocopoły. ... Jak juz chciałeś dac opinie firmie trzeba było zacząć od tego ile szkód zrobiłeś w autach ile spalileś tarcz sprzeglowych swoją jazdą ... I ile pieniędzy firmowych sobie przywłaszyłeś .... Które podobno są bez podatku i na lewo robione ... I może gdybyś mial troszkę w głowie to byś pomyślał że sa formy rozliczenia gotówkowe i nie trzeba robić rozliczeń przelewowych by odprowadzać od nich podatek ... ... Szkoda mi już czasu na jaką kolwiek konwersacje z twoją osobą (usunięte przez administratora)... A firme joanny polecam w 100%%%

Pracuję w firmie już jakiś czas i generalnie firma ok, wypłaty na czas, samochody nowe, normalne umowy o prace a nie jakies smieci, firma godna polecenia dla kogoś kto kto dba o sprzet (szef ma bzika na punkcie tego :) ) i chce miec spokojna prace.

@Piotr

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że pracujesz na stanowisku kierowcy. Firma specjalizuje się w transporcie na obszarze Unii Europejskiej. Jak długo trwają trasy, w które wyjeżdżasz i jak często masz przerwy, kiedy jest możliwość zjazdu do domu?

Kierowca

Serdecznie polecam firmę I.trans logistic Joanna Sobala. Jestem kierowcą w tej firmie i powiem tak, już kilka firm transportowych mam za sobą bo były problemy z wypłata i stanem technicznym aut którymi jezdzilem, samobójcą nie jestem i mam dla kogo żyć więc byłym dziadtransom dziękuję. Firma pani Joanna Sobala jest godna polecenie firmą nie ma problemu z wypłatą, pieniądze zawsze są na czas auta są nowe i zadbane a przede wszystkim sprawne technicznie. Jak jest jakiś problem to zawsze szuka najlepszego rozwiązania. Więc tak na koniec, jest to mała firma transportowa ale rzetelna i godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o I. Trans Logistic Joanna Sobala - Kowalew

• Jak się pracuje w I. Trans Logistic Joanna Sobala?

Zobacz opinie na temat firmy I. Trans Logistic Joanna Sobala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I. Trans Logistic Joanna Sobala?

I. Trans Logistic Joanna Sobala

I. Trans Logistic Joanna Sobala