Opinie o Rog Szym Grzegorz Rogala w Kręczki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rog Szym Grzegorz Rogala. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rog Szym Grzegorz Rogala o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rog Szym Grzegorz Rogala w Kręczki

Jak długo czekaliście na odzew z Rog Szym Grzegorz Rogala? Oddzwaniają zawsze?

Czy pracodawca Rog Szym Grzegorz Rogala motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Lepiej nie sprawdzaj.

Nie motywuje w żaden sposób. Podwyżki typu "o złotówkę na godzinę", ale to i tak potem trzeba się przypominać bo ta podwyżka tylko ustna a nie na papierze. Brak szkoleń, brak pochwał, ogólnie raczej demotywacja.

Nick Nowy wpis

Absolutnie nie. Wręcz przeciwnie. Stałe zagrywki na oszukiwaniu przy wypłacie, brak obiecanych premii, itp itd

Andrzej Nowy wpis

Pensję są OK, zawsze na czas. Nigdy nie zdarzyło się żeby ktoś się nie wywiązał z obietnicy. Premie są i sam dostałem. szkolenia - czasami są z nowych rzeczy np był ktoś z peki ale mnie to akurat nie dotyczyło Ja jestem zadowolony z pracy

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Rog Szym Grzegorz Rogala?

Patrick Nowy wpis

Oczywiście, że nie. Jakiekolwiek wydane pieniądze "niepotrzebnie" są tu traktowane jak zdrada stanu

Zdecydowanie odradzam tu jakąkolwiek pracę. (usunięte przez administratora) przy wypłatach, kłamią na co dzień, zła atmosfera. Klienci są wściekli, bo są nagminnie oszukiwani przez Panią Olę i Kasie (zarząd), co odbija się później na montażystach. Są to ludzie nieuczciwi nie kompetentni. Firma w ciągu kilku lat zmieniała nazwę kilka razy, aby uciec od negatywnych opinii o pracodawcy, jak i poziomie usług. W tej chwili przy wystawieniu negatywu na google od razu pojawiają się pozytywne opinie z fake kont, aby całość zatuszować... wnioski proszę wyciągnąć samemu

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rog Szym Grzegorz Rogala. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Rogalik

Jedno słowo dobrze opisuje prace w tej firmie (usunięte przez administratora) Firma w tym momencie nazywa się GEKORO. Bardzo nie polecam! Chyba że ktoś lubi pracować po 10 godzin dziennie i mieć na umówię płace minimalną. O BHP w tej firmie chyba nikt nie słyszał (brak maseczek, nauszników, rękawic itp. narzędzia serwisowane na własną rękę). Narzędzia które powinien zapewniać pracodawca… zwyczajnie nie istnieją i cześć pracowników pracuje prywatnym sprzętem. Krzyk i nieprzyjemne odzywki ze strony szefostwa są na porządku dziennym. Pracownicy z Ukrainy są gorzej traktowani. Do tego pośpiech, brak kultury osobistej innych pracowników, ciągłe kolejki do narzędzi stacjonarnych i ogólna nieprzyjemna atmosfera. Bardzo odradzam współpracę.

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie Rog Szym Grzegorz Rogala w mieście Kręczki z zatrudnieniem, bo nie ma opinii o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Cacek

Jak jest? Odpowiem w ten sposób. Wiecznie szukają do pracy, a już w tym roku odeszło 6 albo 8 osób. To chyba wszystko mówi co się tam dzieje.

@Cacek

Ja właśnie zakończyłem współpracę i mogę najlepiej powiedzieć. Zakończyłem bo się przeprowadzam z rodziną i to jest jedyny powód. Ludzie w pracy są uczciwi i pracodawca zawsze płaci na czas, nigdy nie ma opóźnień więc to najważniejsze. Atmosfera jest spoko tylko mają dużo zleceń i jest dużo pracy. Przez swoje 3 lata pracy widziałem kto odchodzi i kto przychodzi. Masakra. Oczywiście jest rotacja bo nie zostawiają ludzi którzy są nabijaczami godzin i którzy nie trymają ich jakości. Cały czas szukają bo powiększają zespół. A zlecenia mają bardzo fajne. Z szefostwem zawsze można się dogadać i bardzo ważne że każdego traktują z szacunkeim bez wywyższania się. Szczerze to żałuje że musiałem odejść. Ale polecam prace w tym zakładzie. Nielubie takich hejterów jak wyżej bo nie byli i mają najwięcej do powiedzenia.

@Andrzej

Bzdury piszesz, obiecują co innego płacą co innego. Jest duża rotacja bo ludzie uciekają, p.O. rozwala cały zespół i pracę w firmie. Ludzie uczciwie pracują ale to za mało, trzeba uciąć z wypłaty bo za dużo przecież.

Edyta

Co konkretnie obiecują, a co płacą? Dasz znać? Czemu najczęściej ludzie uciekają? Właśnie z powodu tych obietnic czy jest jeszcze coś innego?

Czy Rog Szym Grzegorz Rogala oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

tak

007 James Bond

sam wlasciciel dyskryminuje osoby niepelnosprawne w zatrudnieniu nawet nie jezdzij tam na rozmowe , czlowiek zaslania sie klamstwem i udaje ze nic nie wie .

Zostaw merytoryczną opinię o Rog Szym Grzegorz Rogala - Kręczki

• Jak się pracuje w Rog Szym Grzegorz Rogala?

Zobacz opinie na temat firmy Rog Szym Grzegorz Rogala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rog Szym Grzegorz Rogala