Opinie o Smart Inside Marcin Lis w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Smart Inside Marcin Lis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smart Inside Marcin Lis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Komponenty elektryczne/elektroniczne - Pozostała Działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Inside Marcin Lis w Gdańsk

Sebastian

Czy pensja jest teraz wypłacana w terminie? Czytam, że wcześniej był z tym problem.

Zawiedzony
@Sebastian

Jeżeli chcesz mieć problemy to polecam tą firmę, ja mam nie zapłacone faktury, wyrok sądowy i komornik ma problem z odzyskaniem należności

@Zawiedzony

na duże kwoty masz te faktury ? dlaczego komornik mimo wyroku nie może ich ściagnąc?

Zawiedzony
@Krystyna

Faktury z około 1,5 m-ca, a komornik nie może ściągnąć bo na kontach nie ma środków

@Zawiedzony

No tak dobra to logiczne. Czyli myślisz, że stale będą kiwać się z tym komornikiem czy jednak może spróbujesz jeszcze raz się jakoś dogadać z nimi? No widząc wyrok chyba wiedzą już, że to po ich stronie leży wina przecież?

Zawiedzony Nowy wpis
@Krystyna

Z tym panem raczej nie dogadasz się, mój adwokat próbował polubownie załatwić sprawę i nic z tego nie wyszło, teraz najlepiej byłoby znaleźć kontakt z obecnym pracownikiem i dowiedzieć się gdzie obecnie firma pracuje i namiary dać komornikowi

Adrian Nowy wpis
@Zawiedzony

O kurczę, to słabo :( Długo już tak czekasz na jakieś rozwiązanie?

Vlad Nowy wpis
@Adrian

Tak to można czekać i czekać ...

Mieczysław B.

Wszystko jest dobrze. Pieniądze na czas. Mieszkania ok. Mogło by być więcej mebli w mieszkaniu. Polecam prace jako zbrojarz

Wiktoria
@Mieczysław B.

Świetnie że wypłata jest na czas, ale bardzo chciałabym się jeszcze dowiedzieć : jak wysokie jest wynagrodzenie? Czy odnośnie tego mógłbyś się jeszcze wypowiedzieć? Oczywiście tak ogólnie. Będę zobowiązana.

Johnny Knoxville
@Mieczysław B.

Kłamstwa na korzyść nieuczciwego pracodawcy.

@Johnny Knoxville

Dlaczego od razu zarzucasz komuś kłamstwo? Może w jego przypadku wszystko wygląda jak należy? Ale w takim razie co Tobie się nie podoba, że masz tak negatywne zdanie?

Zawiedzony Nowy wpis
@Krystyna

Krystyna a powiedz dlaczego wpisy o przekrętach tej firmy są usuwane z portalu? Tak jest np. z moimi wypowiedziami, wyrok sądowy mam o nie zapłacone faktury a komornik nie ma jak ściągnąć należności

Pokrzywdzony, jak każdy

Ta firma to idealne wybór, jeżeli ktoś chce się w krótkim czasie dorobić - oczywiście DŁUGÓW. Pracodawca nie dość, że spóźnia się z każdymi nawet najdrobniejszymi finansami, to jeszcze próbuje kroić na wszystkim. Mieszkanie na wyjeździe w dziesięć osób w wynajętym domu, miejsca jest na maksymalnie osiem, lodówka jedna. W pewnym momencie dwóch obcych sobie dorosłych chłopów dzieliło jedną kanapę, bo szanowy pan (ha tfu) Marcin L. nie zapewniał niczego, a jeszcze próbował dopchać jeszcze kilku ludzi. Tak zwane "diety" na wyjazdach nie dość, że niższa niż zakładana prawnie, to jeszcze zawsze spóźniona, a żeby tego było mało OKROJONA O KOSZTY PRZELEWU. Pieniędzy za wykonaną pracę nie zobaczyłem nigdy, narzędzi albo nie ma wcale, albo jest ich za mało i wszystkie najtańsze jakie mogą być. "Za mało ludzi? To przecież chłopaki mogą zostać dłużej" mówi Marcin L. po zakończeniu tygodnia pracy, gdzie każdego dnia pracowaliśmy po 12h. Tymczasem sam na obiekcie zjawił się RAZ na samym początku inwestycji. Jedyne co udało mi się z tej współpracy (z powiedzmy sobie szczerze, oszustem, krętaczem i zwykłym ch.) wynieść, to długi, depresja i choroba którą leczyłem jeszcze 3 miesiące po zakończeniu współpracy. Co trzeba przyznać, jest to zdecydowanie Smart Inside, bo żeby oszukiwać ludzi na tyle różnych sposobów trzeba być naprawdę "smart"

Piotr.P

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z Panem Marcinem Lisem, pieniądze praktycznie nigdy nie są na czas, okłamywanie pracowników na każdym kroku, gdy przychodzi termin wypłaty naglę urywa się jakikolwiek kontakt i nie można się dodzwonić, zero zainteresowania co się dzieję na danym zleceniu(budowie). Strata czasu nerwów i pieniędzy - Nie polecam!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Smart Inside Marcin Lis? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

A jako zbrojarz szukają z dużym doświadczeniem?

Michał fecko

Czy te opinię które właśnie przeczytałam to realne sposób pracy w pana firmie

@Michał fecko

Jak najbardziej "właściciel" firmy zalega przynajmniej 3 byłym już pracownikom za minimum 2 faktury. Faktury z początku tego roku. Polecam dobrze się zastanowić przed rozpoczęciem współpracy.

Nie polecam Firmy SMART INSIDE. Kontakt z pracodawcą prawie żaden. Najważniejsze żeby dostał pieniądze za wykonywaną przez pracowników pracę, reszta się nie liczy. Wieczne kłamstwa i obietnice. Wielokrotnie zdarzało się że w mieszkaniach nie zapłacono za prąd i to nie były przerwy po 1 czy 2 dni tylko tydzień czasu. Ludzie upchnięci po 6 osób i właściciel firmy potrafi dzwonić czy 7 osobę da się tam jeszcze upchnąć. Jedna lodówka na wszystkich lokatorów. Brak jakiejkolwiek organizacji czegokolwiek. Biuro i właściciel zarządzają „firmą teoretyczną”. Rotacje różnych miejsc pracy , o której ludzie dowiadują się po 4/5 godzinach pracy ,że dzisiaj to powinni pracować po drugiej stronie miasta. Wiecznie trzeba się tłumaczyć za firmę klientom – z powodu braku organizacji, materiałów czy narzędzi. Zjazdy do Polski to temat bezustannej wojny. Pieniądze nigdy nie przychodzą na czas - zdarzało się że ludzie pracowali ponad tydzień bez pieniędzy. Pieniądze nierzadko wykorzystywane są do szantażowania nieposłusznych pracowników. Zawsze trzeba walczyć i przypominać się żeby dostać wypłatę. Dochodzi do sytuacji że ludzie pożyczają pieniądze żeby mieć jak dojechać do pracy … Brak podstawowych materiałów, prace są wykonywane z „tego co jest”, często z pominięciem jakichkolwiek standardów czy norm. Narzędzia są kupowane „na sztukę” (tak żeby na cały zespół przypadała 1 wiertarka i kątówka), firmowe narzędzia nie nadają się do niczego oprócz drobnego majsterkowania. Profesjonalny sprzęt pożycza się od innych firm … Zdarza się tak czasami że wysłani do pracy ludzie nie mogą jej wykonać właśnie z powodu braku narzędzi i materiału.

Nicola

Ile zajmuje wdrożenie do tej firmy ?

Madzia

@msrco a jakie to są szkolenia tak dokładnie ?

@Madzia

szkolenia obiecywane są zawsze. rozpoczynasz prace po miesiącu może dwóch jest przeprowadzana z tobą rozowa i obietnice jakie to szkoleńnia będą robione i o ile zostanie Ci podniesiona stawka byle byś tylko siedział/a cicho bo każda wysłana osoba za granice to % dla właściciela nie mowimy tu o 30-40% proponowanej stawki lecz 2x tyle co zostanie tobie zaproponowane. ilość osób z kfalifikacjami elektrycznymi czy nawet jakąś znajomościa tego zawodu ograniczona do maksymalnego minimum czyli 2-3 odoby na wszystkich zatrudnionych.

Czy w firmie Smart Inside Marcin Lis są regularne szkolenia pracownicze?

Msrco

Szkolenia organizowane są dla osób które dłużej współpracują z firmą

NN

Odradzam współpracy z firmą p.Lisa. Faktury opłacane z poślizgiem, kontakt ograniczony, prace na budowach... jeżeli lubisz zamiatać to praca dla ciebie... Mieszkania zapewniane przez firme.. kawalerki ok. 35-40m i po 5-6 osob. Umowy radze bardzo dobrze analizowac a najlepiej poprosic o sprawdzenie przez radce. Cuż wiecej chyba nie trzeba dodawac.

Norbrt

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Marco
@Norbrt

Nabór będzie prowadzony wraz z rozpoczęciem się roku 2020

Tobiasz

Praca jest ok. Na start przysługują zaliczki. Zjazdy czasami przesuwają się o kilka dni. Osoby które piją lub używają innych zabronionych substancji są usuwane z współpracy. Na chwilę obecną pracujemy we Fra. (usunięte przez administratora)

Nie polecam pracy w Smart Inside , przede wszystkim firma albo jej właściciel nie dotrzymuje danego słowa , kręci i nie wywiązuje się z umowy , drugi miesiąc już czekam na pieniądze za swoją pracę i sprawa praktycznie w tym momencie wchodzi na drogę sądową , niestety (usunięte przez administratora)nie jest w stanie nawet odebrać telefonu o odpisaniu na maila nie mówiąc , od współpracowników słyszałem że wyplaty często są krojone i praktycznie nigdy na czas , ODRADZAM tam pracy więcej problemów niż pożytku. Moje sugestie dla Smart Inside Marcin Lis: Najważniejsze aby nie kłamać i dotrzymywać umowy

A.CH.
@Anonim

Pracuje dla firmy. Nie jest idealnie pod każdym względem firma się rozwija. Pieniądze czasami przesuną się o dzień lub dwa, czasami wyjdą przed weekendem kwestia przelewu z banku. Zaliczki przed terminem płatności wiem że są zawsze dla nowych. Jak zbliżała się rata kredytu a mi zabraklo trudną to też dostalem. Ja godzin ucietych nie miałem, i nie słyszałem żeby ktoś miał. Trzeba pracować a nie uciekać z dnia na dzień do pl, no i odpadają używki i nie chodzi mi tu o alkohol... Kolega powyżej może się przedstawi????

@Anonim

potwierdzam, omijać dalekim łukiem tą firme

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Inside Marcin Lis - Gdańsk

• Jak się pracuje w Smart Inside Marcin Lis?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Inside Marcin Lis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Smart Inside Marcin Lis
  • Rycerza Blizbora 18 lok. 2