Opinie o Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska w Ząbki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska w Ząbki

Leczenie kanałowe zrobione fachowo. Polecam!

@Adam

Miałam leczone u Pani doktor dwa zęby kanałowo i wszystko zostało zrobione fachowo i bez problemów. Ból nie dokucza i jestem zadowolona.

Ewa Nowy wpis

Polecam! Pani Doktor to świetny fachowiec. Nawet w najcięższych przypadkach potrafi pomóc.

Paulina

Jak oceniacie? Polecacie? Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam

@Paulina

Polecam jak najbardziej. Zawsze pełen profesjonalizm

@Paulina

Ostatnio zrobione dwa zęby podczas jednej wizyty, wcześniej ogarnięte wszystkie plomby, ubytki itp. Jak najbardziej polecam :)

Semi
@Paulina

Pani doktor wyjaśniła proces leczenia krok po kroku co rozwiało wszelkie moje wątpliwości.

Tak :)

Agnieszka

Pewnie ze tak!

Natalia

Tak

Zuza
@Paulina

Nie robi nic na siłę i proponuje różne rozwiązania. Doskonale wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania.

Tak

Tak!

Hania
@Paulina

Super stomatolog która zna się na tym co robi. Żeby wyleczone i jest ok!

Weronika
@Paulina

Cierpliwa, staranna i rzetelna w swojej pracy.

Dorota

Pewnie że tak.

Kamila
@Paulina

Oceniam bardzo dobrze. Jak leczyć zęby to tylko tutaj.

@Paulina

Ja mogę się wypowiedzieć jeśli chodzi o leczenie kanałowe i zdecydowanie polecam

Beata Nowy wpis
@Paulina

Rewelacyjne podejście, wszystko dokładnie wyjaśnione

@Paulina

Chyba najlepsza dentystka w mieście! Polecam!

Beata

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci, jest spokojna i wszystko tłumaczy przez co dzieci również są spokojnie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku LEKARZ REHABILITANT LUB ORTOPEDA?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Fausti

Sympatyczna, dba o komfort pacjenta, super sprawnie i profesjonalnie wykonuje co tam trzeba.

Kamila

Wizyta oczywiście jak zawsze przebiegła w przyjaznej atmosferze. Pani doktor miła i profesjonalna. Zdecydowanie polecam.

Ząb wyleczony, leczenie bolało tylko troszkę, ale to i tak nic w porównaniu co się działo u innych dentystów. Tutaj człowiek czuje się komfortowo i wie że wszystko będzie ok.

Nikaa

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Na pierwszej wizycie pani doktor sprawdziła stan całego uzębienia od razu powiedziała co do roboty, jakie koszty. Wiedziałam na co się szykować. Empatyczna, solidna, bardzo dokładna w pracy - zero pośpiechu i stresu.

Dorota

Polecam panią Doktor, bo robi kawał dobrej roboty. Zęby wyleczone, bez bólu i strachu :) Polecam!

Weronika

Wspaniała, kompetentna i wszechstronna Pani Doktor, która pracuje z ogromnym zaangażowaniem, bardzo polecam.

Hania

Polecam!

Polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, rzeczowe wytłumaczenie wykonywanych zabiegów. Fachowe i szybkie wykonanie leczenia zębów. Miła atmosfera.

Makii

Takich dentystów jak Pani Maria warto docenić. Zęby wyleczone, nie ma problemów! Polecam!

Polecam. Super stomatolog!

Julia

Pełen profesjonalizm, skuteczne i bezbolesne leczenie, a przy tym bardzo miła atmosfera. Z czystym sercem polecam!

Gini

Wizyta przebiegła w 100% komfortowo oraz bezboleśnie. Uzyskałam również staranną odpowiedź na każde zadane przeze mnie pytanie. Na pewno pojawię się ponownie

Renata

Szczerze polecam Panią Doktor. Bardzo rzetelny, a przy tym niezwykle miły fachowiec.

Zuza

Sympatyczna, dba o komfort pacjenta, super sprawnie i profesjonalnie wykonuje co trzeba. Bardzo boje się dentystów, ale do Pani Doktor chodzę z chęcią bo nic nie boli!

Natalia

Dziękuję za szybką reakcję i pomoc. Zab naprawiony!

Agnieszka

Super stomatolog. Pewna, sprawdzona, po prostu meeega ;)

Gabin
@Agnieszka

Tak, w najbardziej kryzysowej sytuacji, która wydaje się bez wyjścia, można na nią liczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska - Ząbki

• Jak się pracuje w Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska?

Zobacz opinie na temat firmy Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska?

Przychodnia Stomatologiczna Nzoz Maria Grygielewicz-Sikorska
  • Orla 6 lok. 79