Opinie o Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik w Koszwały

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik w Koszwały

Zleceniobiorca

Pani Jolanta Kwaśnik przy swojej zaj.....j świetności jest również tak przebiegła, że posiada kilka spółek handlowych między innymi do zlecania usług za które nie płaci! Wyroki sądowe na pani Jolancie Kwaśnik nie robią wrażenia ponieważ spółka zlecającą to tylko słup z pustymi kontami. UWAGA to (usunięte przez administratora)

Chciałbym się skontaktować w tej sprawie pani J też nie wypłaciła i zbywa byłego pracownika chciało byśmy dowiedzieć się więcej informacji i odzyskać pieniądze

Zleceniobiorca

Halina
@Zleceniobiorca

Ale wiesz, że na takie zarzuty trzeba mieć solidne dowody? Poza tym pisanie tak otwarcie takich treści może spowodować, że zostaniesz pozwany o pomówienia, chyba lepiej tak nie ryzykować? :(

Zlecenibiorca
@Halina

Czekam na to może wtedy odzyskam swoje pieniądze

Halina
@Zlecenibiorca

Chcesz, żeby firma Cię pozwała? Raczej pieniędzy by to nie dotyczyło. Ale to już innego sposobu nie masz, żeby ewentualnie cokolwiek odzyskać? O ile faktycznie z czymś zalegają

@Halina

Jolka sama piszesz sobie komentarze,czy zlecasz monice odwalać brudną robotę?

Były pracownik Nowy wpis
@Zleceniobiorca

Witam chciałbym się skontaktować w sprawie Jolanty kwaśnik i dowiedzieć się więcej informacji szukamy dowodów ponieważ pani J nie wypłaciła pracownikowi pieniędzy i zwleka i zbywa byłego pracownika

Były pracownik Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik?

Klient Nowy wpis

Niestety Pani Jolanta Kwaśniak tworzy niekompletne projekty które są podważane przez wykonawców czy organ administracyjny (Sanepid) po tym nie odbiera telefonów i kompetnie ignoruje próby kontaktu…

Krzysztof

Nie Polecam! P. Monika to jeden wielki żart, mamy przez nią ogromne koszty przerabiania mieszkania które "zaprojektowała" Płaciliśmy za nadzór nad budową którego nie było. Szukamy osób do złożenia wniosku grupowego o odszkodowanie za działania p. Moniki Galińskiej. Kontakt na mail albo w opiniach.

Aplikowałeś do firmy Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Edyta

Czy dobrze się ogółem pracuje w Lokisdesign? Napiszcie, jakie są Wasze doświadczenia. Jak z atmosferą?

Alicja
@Edyta

Uwaga firma krzak - NIE PŁACI,opowiada bajki,a jak pracownik odchodzi to mówi,że pracował kiepsko !!! Omijać jak najdalej !!!

Pracowałam przez wiele lat. Od razu dostałam umowę o pracę. Pensja wypłacana co miesiąc w ustalonej kwocie. Polecam

Odpowiedź
@Anna

Każdy tam pracuje max 3 miesiące - ewidentne kłamstwo,przeglądałam historię firmy i nikogo kto pracuje "wiele lat tam nie było" !!! jolka sama piszesz sobie komentarze,czy zatrudniasz do odwalania rudej roboty monikę ?!

@Anna

„Przez wiele lat…” ???? dobre sobie … - to dziwne,że się nie spotkaliśmy !!! Tam ludzie wytrzymują maxsymalnie dwa miesiące.Ta firma to przekręt,brak umowy,wierzyciele ścigają,co chwila wezwania sądowe - zero uczciwości !!!

Sara

Praca ciekawa, różnorodna ,wymagająca, dużo się dzieje i są to zazwyczaj projekty komercyjne duże. Bardzo polecam dla ambitnych i inteligentnych. Dobre pieniądze, często dodatkowe za zakończone projekty. Naprawdę super Polecam

John

Firma Black Jop istnieje tylko aby zlecać usługi i za nie nie płacić. Pani Kwaśnik reklamuje się jako kobieta przedsiębiorcza a to zwykła (usunięte przez administratora) Sam padłem jej ofiarą.

@John

Zdecydowanie potwierdzam i NIE POLECAM tej firmy jak i jej innych filii Lokis Desin,czy Architekci Tech . NIE PŁACI I TYLKO PSUJE RYNEK ARCHITEKTOM !!!

Edyta

Bardzo mało tutaj opinii na temat pracy w Lokisdesign, niestety w internecie też ciężko znaleźć jakąkolwiek informację. Być może ktoś z Was wie, czy prowadzą jakieś rekrutacje w tym momencie?

Pracownica

Cała prawda, potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik - Koszwały

• Jak się pracuje w Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik?

Zobacz opinie na temat firmy Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik?

Lokisdesign Jolanta Kwaśnik Black Zone Design Jolanta Kwaśnik
  • Gdańska 18A