Opinie o Wolstal Sławomir Słowiński w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wolstal Sławomir Słowiński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wolstal Sławomir Słowiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolstal Sławomir Słowiński w Poznań

Administrator Nowy wpis

Firma Wolstal Sławomir Słowiński rekrutowała na stanowisko Monter. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 7800 PLN.

Tomasz Nowy wpis

Bardzo dobrze oceniana firma za profesjonalizm. Warto wiedzieć, że jest to dobre miejsce do pracy

Arleta

Miła atmosfera, czasami terminy projektów są za krótkie, ogólnie ok

Ad. Nowy wpis
@Arleta

ok

Ad. Nowy wpis
@Marta

dziękujemy za opinie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wolstal Sławomir Słowiński się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kamil

Przepracowałem w firmie WOLSTAL kilka dobrych lat. Bywały okresy trudne i wymagajace zaangazowania ale tez miesiace oddechu. Szef jak szef wymagajacy. Kasa na czas, plus premia. Ogolnie jesli jestes uczciwy i wywiazujesz sie z obowiazkow to polecam firme WOLSTAL jak wiarygodnego Pracodawce.

Ad.
@Kamil

dziękujemy za opinie

Pracowałem w tej firmie tydzień i o tydzień za długo. Nie polecam.

Ewelina
@Michał

Tydzień to dosyć krótki staż pracy. Dlaczego postanowiłeś tak szybko odejść z Wolstal? Co takiego się działo, że nie chciałeś tam zostać?

Bez uwag

@Paweł

Panie Pawle, dziękujemy za poztywną opinie

ARLETA

Duża rotacja ludzi, jak się później przekonałam ze względu na postawę właściciela(usunięte przez administratora). Dopiero po interwencji Państwowej Inspekcji Pracy po dwóch miesiącach otrzymałam zaległe pensje oraz sprostowane świadectwo pracy.(usunięte przez administratora)

@ARLETA

Szanowna Pani (usunięte przez administratora) Jest Pani nieuczciwą i niekompetentną osoba do wystawiania jakiekolwiek opinii. Brak rzetelnej wiedzy, nieznajomość norm budowlanych niezbędnych przy modelowaniu powodowały Pani frustracje - o czym sukcesywnie Panią informowałem. Ukończenie studiów jest tylko przepustką do życia zawodowego. Niestety Pani łzy potęgowały negatywne nastawie do pracy, a które to finalnie doprowadziło do wypowiedzenia. Natomiast opuszczenie miejsca pracy i dostarczonie zwolnienia L4 tydzień przed zakończeniem pracy świadczy tylko o Pani nieuczciwości i zakłamaniu. Miała Pani szczęście, że nie miałem doświadczenia w postępowaniu z nierzetelnymi pracownikami. Komentarz/opinia rok po zakończeniu pracy w firmie WOLSTAL świadczy o Pani irytacji iż nie pracuje Pani już w naszym zespole. Niestety sprawdzila sie zasada, że współpraca z nieuczciwymi ludźmi powoduje zakłamane opinie. Życzy powodzenia. Sławomir SŁOWIŃSKI

Sławomir

Omijać szerokim łukiem. Niemiły właściciel. Wyzywa wszystkich dookoła za nic. Nie dotrzymuje słowa. Pensja nie wypłacana na czas. Karma wraca!

@Sławomir

Szanowny Panie (usunięte przez administratora) Opisane powyżej sytuacje stanowią nieprawdę, ponieważ są sprzeczne w moim wykształceniem, kulturą i wychowaniem. Pozdrawiam, właściciel WOLSTAL, Sławomir SŁOWIŃSKI

Mariusz

Polecam. Usluga wykonana profesjonalnie i w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wolstal Sławomir Słowiński - Poznań

Wolstal Sławomir Słowiński