Opinie o Kabe Meble Renata Binkiewicz w Chełm

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabe Meble Renata Binkiewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kabe Meble Renata Binkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabe Meble Renata Binkiewicz w Chełm

Ja Nowy wpis

Proszę nie wypisywać bzdur i nie robić sobie reklamy swojej firmy kosztem innych. Nigdy nie odzyskaliście nawet złotówki od firmy Kabe więc proszę powstrzymać się od pomówień.

Poszkodowany Klient Nowy wpis

NIE POLECAM jakąkolwiek współpracę z firmą KABE Renata Binkiewicz. P. Karol Binkiewicz, który działa w imieniu firmy, jest niesłowny i bardzo niepoważny człowiek. Zamówiliśmy mebli, wpłaciliśmy pieniądze, i czekaliśmy na swoją zabudowę meblowa. P. Karol przenosił montaż wielokrotnie razy, z bardzo różnych przyczyn ( choroba, brak pracowników, szpital, stłuczka, wszyscy pracownicy wzięli wolny, pracownicy nie wrócili po wolnym i t.d. ) Byliśmy bardzo cierpliwi i długo czekaliśmy, ale każdej cierpliwości przychodzi koniec. Kolejny raz p. Karol nie przyjechał do nas, a przez telefon ciągłe mówił, że już załadował auto i jedzie do nas na montaż, ale tak i nie pojawił się. Straciliśmy czas i urlop, który wzięliśmy w pracy. Po czym postanowiliśmy skończyć współpracę z KABE Renata Binkiewicz, i wycofać pieniądze. Oczywiście, że przez telefon, p. Karol obiecuje zrobić przelew, ale do dnia dzisiejszego, nie mamy nic. Ani mebli, a swoich pieniądze. Wysłane wezwania do zapłaty, następny etap - sąd.

Zdecydowanie ostrzegamy przed firmą (usunięte przez administratora), której reprezentantem jest pan(usunięte przez administratora)(prosimy nie mylić z firmą Kabe Meble na wymiar - jest to inny właściciel). Pan (usunięte przez administratora)zobowiązał się do wykonania u nas zabudowy meblowej, podpisaliśmy umowę wpłaciliśmy ok. 5 tysięcy zaliczki. Pan (usunięte przez administratora)za każdym razem jak miał do Nas przyjechać na wykonanie prac wymyślał najróżniejsze historie, np.: choroba, choroba nr 2, choroba nr 3, wypadek, ucieczka pracowników, choroba nr 4, kolejny wypadek. Finalnie mailowo umówiliśmy się na montaż do końca marca 2023 r. Pan(usunięte przez administratora) tak mocno zatracił się w swoich kłamstwach, (usunięte przez administratora)w dniu obiecanego montażu (przekładanego bardzo dużo razy) nawet wysyłał nam zdj zniszczonego busa w wyniku wypadku i podawał nazwę firmy, w której załatwia auto zastępcze. Pojechaliśmy do tej firmy z zastępczymi autami i okazało się, że ani pana (usunięte przez administratora) ani uszkodzonego busa tam nigdy nie było. Pan (usunięte przez administratora)jest świetnym kłamcą, mydli oczy, obiecuje wszystko. Oczywiście pan (usunięte przez administratora) nie wykonał w umówionym terminie zabudowy meblowej oraz nie zwrócił naszej zaliczki (ok. 5 tys. PLN). Wysłaliśmy do pana (usunięte przez administratora)przedsądowe wezwanie do zapłaty i nic. Jesteśmy już prawie 2 miesiące po umówionym terminie prac i nie mam ani mebli ani zwróconej zaliczki. Oczywiście wielokrotnie kontaktowaliśmy się z panem (usunięte przez administratora)mailowo, telefonicznie, smsowo i oczywiście obiecuje wszystko ale zwrotu zaliczki nadal nie ma.(usunięte przez administratora) Obecnie nasza sprawa skierowana została do sądu. Oczywiście na wszystko co powyżej opisaliśmy posiadamy dowody (umowa, potwierdzenie przelewu zaliczki, smsy, maile etc.). Podsumowując, radzimy nie wchodzić w JAKĄKOLWIEK współpracę z panem (usunięte przez administratora) ponieważ może się to skończyć utratą pieniędzy.

Anonim Nowy wpis

Jesteśmy dokładnie w takiej samej sytuacji co i Państwo :( Nawet wymyślane historii, przez pana Karola, są jednakowe. Tak nie słownych i nie poważnych ludzi, jak pan Karol Binkiewicz, jeszcze się nie spotykali my.

Sytuacja z przed 2 lat. Umówiłam się z Panem na wymierzenie kuchni, wcześniej było zapowiedziane 100 zł zaliczki za to i projekt w ciagu tyg miał sie pojawić. Zaliczkę zapłaciłam, później dwa razy dzwoniłam co z projektem. Pan tylko się zaśmiał i powiedział, że niedługo będzie. Dzwoniłam jeszcze raz, ale bez odzewu. Nie polecam ????

Brałeś udział w rekrutacji do Kabe Meble Renata Binkiewicz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Zadowolony

Firma od niedawna ma nowego właściciela z którym współpraca to czysta przyjemność. Meble ładnie wykonane z dbałością o szczegóły, sprawny montaż, wszytko na czas, pracownicy punktualni i mili. Może poprzedni właściciel był niekompetentny ale na ten czas polecam współpracę

stanowczo odradzam

Jak wcześniejsze osoby odradzam firmę Kable Meble. Odwalają fuszerkę , Są niesłowni. Jeśli nie chcecie tracić nerwów i pieniędzy omijać ich szerokim łukiem!

@stanowczo odradzam

Wobec czego konkretnie w Twoim przypadku byli niesłowni? :/

Weronika

Od dłuższego czasu ludzie tu się skarżą, że przez firmę zostali zrobieni w "balona". Słabo serio to się prezentuje, do tego ktoś miał chyba na tyle złą opinię o nich, że została usunięta, pewnie padło coś niezgodnego z regulaminem... :/ Faktycznie każdy jest aż tak niezadowolony z nich czy znalazły się jakieś usatysfakcjonowane rodzynki? Komuś usługa podeszła do gustu i by o niej opowiedział coś więcej?

Weronika

Czyli faktycznie rodzynków tutaj brak? A w Twoim przypadku co było, że nie polecasz?

Grażynka

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Zaliczka oczywiście zapłacona. Potem wieczne problemy. A to brak towaru. A to brak ludzi. A to nagły wyjazd do innego klienta. A to krzywa ściana. A to krzywa podłoga. A to krzywy sufit. Krzywe podwórko i w ogóle krzywa poziomica. Nic nie jest zrobione w terminie. Gość skręci jedną szafkę na firmie, przywiezie złożoną do montażu, nic nie pasuje, wraca z powrotem na firmę poprawiać, wraca do mnie, znowu krzywo. I tak 5 razy. Cały dzień zejdzie na jedną szafkę, a gdzie montaż całej kuchni? Właściciel nie słowny. Bajkopisarz.

@Grażynka

Faktycznie interes z takim jeżdżeniem.xd Aż się serio teraz dziwię, że ludzie takie techniki wykonują i odnoszę wrażenie, że sobie żartujesz z tego.xdd No ale w końcu udało się skończyć i już jednak wszystko jakoś pasuje? Ile wyszło za całość?

Ona

Jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji, projekt kuchni robiony był w niedziele kiedy nie mieliśmy za bardzo czasu, kolory musiałam wybierać przez internet ze strony producenta... czy może Pani powiedzieć jak rozwiązała się ta sytuacja? Czy wymieniony został blat? Bądź czy firma poniesie jakieś konsekwencje?

Antoni

Ja przez tą firmę zostałem zrobiony w balona.

D
@Antoni

Ja też!

Zostaw merytoryczną opinię o Kabe Meble Renata Binkiewicz - Chełm

• Jak się pracuje w Kabe Meble Renata Binkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Kabe Meble Renata Binkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kabe Meble Renata Binkiewicz
  • Chemiczna 16a